Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

no0se

Al-Qaeda
Ответ: Герои УПА

MATVEY сказав(ла):
Справжні вороги і зрадники це ті хто сидять усебе у кабінетах.А та людина котра воювала зі зброєю в руках за незалежність України вона не може бути ворогом нації.Ворогами є Мороз,Вітренчиха,Ющенко,ота наволоч і худоба Януковіч урка проклятий щоб його чорти забрали!

за что воевала? за свободу? ну это просто бугага обьеденится с фашистами что бы воевать за свободу от России ты видно это хотел сказать? пожалуйста некрепи эти упа переодевались в советскую форму и вырезали целые сёла!!! это не я придумал. есть свидетели и очевидцы.
 

pashadoc

ДОбрый доктор ;-)
Ответ: Герои УПА

Какое национально-свідоме единодушие. Однако, это ваше право. Каждый человек выбирает себе героев исходя из своих убеждений. Однако насчет того, что призывает смотреть и сразу заткнуться ув. Зверюга, у меня немного другое мнение. Если Вы считаете это неоспоримым фактом, то в той же мере я могу призвать вас посмотреть "Триумф воли", "Еврей Зюйс", и прочие фильмы Германии 1930-х и начала 1940-х гг. Вопрос: их тоже нужно "Подивітся оце і замовкніть"? Все это сказано к тому, что как и историю, так и документалистику делают уроды, у которых одна цель: получить подачку от власти за примерное поведение.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Ответ: Герои УПА

pashadoc сказав(ла):
Какое национально-свідоме единодушие. Однако, это ваше право. Каждый человек выбирает себе героев исходя из своих убеждений. Однако насчет того, что призывает смотреть и сразу заткнуться ув. Зверюга, у меня немного другое мнение. Если Вы считаете это неоспоримым фактом, то в той же мере я могу призвать вас посмотреть "Триумф воли", "Еврей Зюйс", и прочие фильмы Германии 1930-х и начала 1940-х гг. Вопрос: их тоже нужно "Подивітся оце і замовкніть"? Все это сказано к тому, что как и историю, так и документалистику делают уроды, у которых одна цель: получить подачку от власти за примерное поведение.
Шановний це кіно було знято у 2002 році, коли при владі був вами коханий Януковіч з своїми проросійскими лозунгами та діями. Так що не треба там казати за уродів котрі щось знімають, краще подивітся і самі все зрозумієте!
 

valery_ua

Well-Known Member
Ответ: Герои УПА

Очень хороший фильм был вчера вечером на канале "Ентер-фильм".Смотрел его не сначала, потому названия не знаю. В фильме показано (очень правдиво, кстати) о борьбе УПА в годы ВОВ и после нее под проводом Романа Шухевича. Рассказано о его юности, начале борьбы за независимость Украины, годах когда под его проводом УПА боролась против "красной тирании" и фашистов. Толковый фильм, стоило бы многим посмотреть и тогда, я надеюсь, они бы поняли кто в действительности герои нации!
Слава Україні! Героям слава!
 

MATVEY

http://matvey-s.ktv/
Ответ: Герои УПА

no0se сказав(ла):
за что воевала? за свободу? ну это просто бугага обьеденится с фашистами что бы воевать за свободу от России ты видно это хотел сказать? пожалуйста некрепи эти упа переодевались в советскую форму и вырезали целые сёла!!! это не я придумал. есть свидетели и очевидцы.
як будто таке неробили і радянські військ нквд! палили села теж вирізали український народ щоб спровокувати народну ненависть до фашистів!Москаль нечим негірший за фашиста шо то,шо то падли їх усіх потрібно було вірізати!от наприклад прийдуть москалі на україну то ти поіншому заспіваєш!Якщо воюєш за волю свого народу то тут виправдовуються любі дії.
 

Grosso

wonderwall
Ответ: Герои УПА

MATVEY сказав(ла):
як будто таке неробили і радянські військ нквд! палили села теж вирізали український народ щоб спровокувати народну ненависть до фашистів!Москаль нечим негірший за фашиста шо то,шо то падли їх усіх потрібно було вірізати!от наприклад прийдуть москалі на україну то ти поіншому заспіваєш!Якщо воюєш за волю свого народу то тут виправдовуються любі дії.
не згоден. Звичайно, їхня ціль, яка декларувалася на папері заслуговувала на те, щоб називатися святою, але якщо притримуватися такої логіки, то так само можна виправдовувати арабських, чеченських терористів та проголошувати Бен Ладена мучеником за волю.
Що нквсники, що бійці УПА не цуралися жорстоких методів боротьби.
 

no0se

Al-Qaeda
Ответ: Герои УПА

MATVEY сказав(ла):
як будто таке неробили і радянські військ нквд! палили села теж вирізали український народ щоб спровокувати народну ненависть до фашистів!Москаль нечим негірший за фашиста шо то,шо то падли їх усіх потрібно було вірізати!от наприклад прийдуть москалі на україну то ти поіншому заспіваєш!Якщо воюєш за волю свого народу то тут виправдовуються любі дії.

ты тут говориш что нужно вырезать москалей - лечись...
от наприклад прийдуть москалі на україну - их сдесь уже 15 миллионов :)
Якщо воюєш за волю свого народу то тут виправдовуються любі дії - мдя убивать своих собратьев ради воли оригинальный подход
 
З

Зверюга.ua

Guest
Ответ: Герои УПА

Так, шановні, якщо ви і надалі не будете притримуватись теми обговорення то всі отримають без виключення по бану на тиждень!
 

no0se

Al-Qaeda
Ответ: Герои УПА

Grosso сказав(ла):
Будь ласка, слідкуй за тональністю своїх висловлювань. Такі, як ти і спричняють розкол у суспільстві, та провокують українців та росіян до взаємної недовіри.
полностью согласен !!!
а потом говорят о расколе между востоком и западом ...
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Ответ: Герои УПА

no0se сказав(ла):
за что воевала? за свободу? ну это просто бугага обьеденится с фашистами что бы воевать за свободу от России ты видно это хотел сказать? пожалуйста некрепи эти упа переодевались в советскую форму и вырезали целые сёла!!! это не я придумал. есть свидетели и очевидцы.
Ех, ось по одному Вашому посту можна помітити, що Ви не читали ніяких серйозних і достовірних книжок по даній темі, навіть не переглянули викладених фільмів, не перечитали написане людьми вище. Хіба можна вести конструктивну дискусію?
 
Зверху