Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Герои УПА

Як на мене, питання давно слід вже було розв"язати, взявши приклад з цивілізованих країн.
США давно примирила своїх "північ" та "південь", в Польщі абсолютно однакове ставлення до ветеранів армії Крайової та армії Людової (категоричні вороги в минулому), в Іспанії показово в одній могилі поховали республіканців та "франкістів", написали епітафію: "Вони воювали за те, в що вірили". Навіть в Росії якимось дивним чином поєднують повагу до завойувань Леніна-Сталіна з пошаною до Колчака і Денікіна.
Жодна країна не може собі дозволити штучно роздмухувати вогонь розбрату. Ось тільки ми у нас чомусь все не так, я в людей.
 

fux

New Member
Re: Відповідь: Герои УПА

Як на мене, питання давно слід вже було розв"язати, взявши приклад з цивілізованих країн.
США давно примирила своїх "північ" та "південь", в Польщі абсолютно однакове ставлення до ветеранів армії Крайової та армії Людової (категоричні вороги в минулому), в Іспанії показово в одній могилі поховали республіканців та "франкістів", написали епітафію: "Вони воювали за те, в що вірили". Навіть в Росії якимось дивним чином поєднують повагу до завойувань Леніна-Сталіна з пошаною до Колчака і Денікіна.
Жодна країна не може собі дозволити штучно роздмухувати вогонь розбрату. Ось тільки ми у нас чомусь все не так, я в людей.


это примеры гражданских войн, кроме поляков, но даже у них обе силы воевали против немцев, а у нас доблестные бойцы ОУН-УПА воевали совместно с фашистами.
 

fux

New Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

Чергова спроба звести лобами ветеранів? Знову роздмухати полу"мя ворожнечі між українцями? Для чого?
по статистике точную цифру не назову, но что-то около 96 процентов-ветеранов Украины, не согласны притмириться с оуновцами, и приравнивание их в статусе, считают оскорблением.
я как-то видел интервью ветерана-украинца, так он сказал, что согласен сесть вместе выпить, помянуть товарищей, так сказать, примириться с солдатом вермахта, но никогда с бойцом ОУН-УПА. все, больше ничего не надо добавлять!
 

rfvgy

Ukrainian
fux . Саме Радянський Союз ,,совместно с фашистами,,напали на польщу в 39. Полонених використовували на примусових роботах шахт Донбасу , або заготівлі лісу.Частину потім розстріляли (переважно офіцерів) в Катині.

Що до ветеранів. Тих що пройшли війну залишилось дуже мало, а 90% взагалі до подій ВВв ніякого відношення немають.
І яке може бути порівняння окупанта ,,солдата вермахта,, з повстанцями що боронили свою землю.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Герои УПА

А на счет всяких статей - так их можно найти огромное количество,которые выражают разные точки зрения.
Є офіційний Звіт робочої групи істориків при Урядовій комісії з вивчення діяльності ОУН і УПА. Який був зроблений ще в 2004 році (ще до "націоналіста" Ющенка).
Але я так розумію, і це для більшості не буде доказом.
Якщо будуть бажаючі, то я викладу. Буде корисно почитати деяким (не буду вказувати пальцями), які досі вважають, що ОУН-УПА воювали на боці з німцями.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

[/COLOR]

это примеры гражданских войн, кроме поляков, но даже у них обе силы воевали против немцев, а у нас доблестные бойцы ОУН-УПА воевали совместно с фашистами.
Яка різниця який характер мали військові конфлікти? Вже як на те пішло, то згадайте республіканську Іспанію, де на сторону "франкістів" стала гітлерівська Німеччина. Теж громадянська війна, але один в одного не плюють. У Франції були сили, які пішли в антигітлерівський опір де Голя, а багато було і таких, хто без проблем сприйняв німецьких загарбників. Теж люди знайшли порозуміння. Це була відверта співпраця з гітлеровцями. А ось про таку співпрацю з боку УПА... Вже багато про це на цьому форумі написано, щоби повторювати, крім того невдячна це справа - намагатись когось переконати, якщо той навіть не чує співрозмовників...
по статистике точную цифру не назову, но что-то около 96 процентов-ветеранов Украины, не согласны притмириться с оуновцами, и приравнивание их в статусе, считают оскорблением.
я как-то видел интервью ветерана-украинца, так он сказал, что согласен сесть вместе выпить, помянуть товарищей, так сказать, примириться с солдатом вермахта, но никогда с бойцом ОУН-УПА. все, больше ничего не надо добавлять!
Во-во, як то кажуть: "Что и требовалось доказать!". Де-хто зовсім простив гітлеровців, які палили наші хати, знищували наші міста, вбивали наших людей. А ось свого брата-українця простити не може тільки за те, що той підняв голову іне побажав ставати на коліна. Якщо ще наводити приклади, то можна згадати про те, як в наш час люди колекціонують німецькі "причандали", переодягаються в німецьку форму в військових клубах, щоби приймати участь в театралізованих виставах, на риках та в магазинах вільно продається німецька військова атрибутика, різноманітні модельки техніки, книжки про німецьку зброю, амуніцію, уніформу... Кажуть, що запросто можна придбати "Майн Кампф". На СОЛАРі викладають гітлеровські військові марші, серед ких, навіть, гімн СС... Це нормально?
І після цього у когось повертається язик говорити про співпрацю УПА з німцями?
 

hed1n.ru

стебанутый
Когда дело доходит до ОУН-УПА все украинофилы приводят в пример другие страны. А как только дело доходит до русского языка, то ничего не хотят слышать о Канаде и других двуязычных странах.
 

Ингеборга Дапкунайте

красіва і горда...
Відповідь: Re: Герои УПА

Когда дело доходит до ОУН-УПА все украинофилы приводят в пример другие страны. А как только дело доходит до русского языка, то ничего не хотят слышать о Канаде и других двуязычных странах.
прекрасный пример канада!!! франкоязычный квебек каждый год собирается отделятся,англоязычные граждане принципиально не покупают товары произведенные франкоязычными и наоборот...вобщем два разных государства
я не хочу такого в украине
и что франкоязычные ,что ангоязычные в канаде пришельцы и имеют одинаковые права...украинцы в украине это титульная нация ...
в израиле уже больше половины населения русскоязычные выходцы из бывшего ссср так что теперь в израиле третий гос язык вводить??? там их и так два,арабский и иврит в результате 50 лет война в стране
вы такое в украине хотите?
 

Скромный

New Member
Re: Відповідь: Re: Герои УПА

в израиле уже больше половины населения русскоязычные выходцы из бывшего ссср так что теперь в израиле третий гос язык вводить??? там их и так два,арабский и иврит в результате 50 лет война в стране
вы такое в украине хотите?
Такого дикого бреда я еще никогда не читал. В Израиле оказывается война из-за языка. Это что-то новенькое :hang:
 

Ингеборга Дапкунайте

красіва і горда...
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Такого дикого бреда я еще никогда не читал. В Израиле оказывается война из-за языка. Это что-то новенькое :hang:
нет там война не из языка
я это и не утверждаю ....просто во всех двуязычных странах какие-то проблемы в общении между разноязычными общинами))))
насчет бреда рекомендую вам прочитать ваши посты....вы еще и нетак удивитесь)
 
Зверху