Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

Нацист - признающий превосходство одной нации над другой и приводящие сию идеологию в жизнь. Поэтому эту выходку кроме как нацизмом не называют. В прочем как нацистами являются и японцы, и итальянцы и словаки.
А де в програмі ОУН чи статуті УПА ідеї визнання "превосходства одной нации над другой"?

Червоноармійці теж німців вбивали - то вони тепер також нацисти?
 

Zenith

Хронограф
Факт массового убийсва мирного населения определенной национальности, без достижения боевых тактических целей как называется?
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Господин мангуст видимо не в курсе о международных скандалах возникновения вдруг справок с приказами в которых якобы говорится о том чтобы голодовка было исключительно среди Украинцев. Вас видимо не смущает подделка фотографий с девоской, в фоне которой дивным образом пропала коза? Сего материала достаточно как в сети, так и в сми, поскольку РФ отправляла официальный протест попыткам фальсификации истории.
Тільки кількість країн,керівництво якіх визнає голодомор 32-33 рр. як геноцид українського народу збільшується.
Стосовно фото,то є ще більше прикладів масового голоду в Україні,а те що випадково чи свідомо хтось вткнув нету світлину ще неозначає що документі по голодомору сфальсифіковані
Что косаемо геноцида поляков головорезами УПА, то на официальном уровне разговор идет о признании сего за геноцид. Дело за польским сеймом. Немного кортинок с сылками где их можно найти со всеми визуальными эффектими, и доходчиво

Вообще даже на сайте посольства польша даже не мало статей по поводу польских притензий к УПА.
Ну ви самі хоть переглядали той фільм?По-перше,від Росії іншого фільму неварто було і очикувати,по-друге,на першій же світлині замордовані божевільною циганкою власні діти.Про цю фальшивку вже неодноразово писалось,зокрема і тут на форумі

Кроме того мне интересно что делали НКВД, СС и прочие спецы включая такие страны как Никарагуа, Чили или Израиль. Сие никак не обеляет преступных деяний нацыстов. И вообще, почему меня записывают совершенно необоснованно в защитники НКВБ, комунизма и т.д? Может вы меня еще и "русским" назовете?
А тут без перекладача не розбирешся.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

Нацист - признающий превосходство одной нации над другой и приводящие сию идеологию в жизнь. Поэтому эту выходку кроме как нацизмом не называют. В прочем как нацистами являются и японцы, и итальянцы и словаки.
:D:D:D Вже склалася певна традиція, що Ви свої аргументи принципово не підкріпляєте якимись (хоч найменш значимими) документами... Шкода.
Наскільки я знаю, то ідеологія, яка доводить зверхність однієї нації над іншою називається шовінізм. Зараз, наприклад, в сусідній країні надто модними стали вчення осіб, до яких в повній мірі підходить характеристика "великодержавний шовініст". І нічого, це скоріше для них комплімент.
І ще, наскільки мене вчили в школі, то існував був німецький націонал-соціалізм, італійський фашизм, японський мілітаризм... Якось не зовсім коректно їх мішати в одну купу.

Кроме того зайдите на сайт посольсва Польши, там черным по белому выложены все притензии Польши к УПА.
Ви всіх намагаєтеся заінтриґувати через свою національність. Ви поляк? Якщо ні, то чому Ви так прикіпіли до сайту польського посольства? Чому б Вам не розказати про те, що німці, на території України (а також Бєларусі) вміло розігрували національну карту, що на керівні посади в поліції та інших муніципальних структур на західних землях призначали переважно поляків, і як ті "мстилися" за те, що в 1939 році втратили землі, що вважали своїми... Чому б Вам не розказати про ті численні жертви, які понесли українці від рук польських загонів оборони та бійців Армії Крайової. Чому б Вам, врешті, не розказати про операцію "Вісла", яку вже провів новий уряд Польщі руками та багнетами вже Армії Людової... Чи Ви співчуваєте лише полякам, а жертви серед українців для Вас не мають значення?
 

l{l0sE

Member
Re: Відповідь: Герои УПА

Разговор идет не о сотруднечестве УПА с нацистким режимом. Хотя такие случаи имели место, а о преступлениях против человечества со стороны упа. Факты как раз и были представлены говоря о притензиях со стороны Польши.
Ха-ха,у меня родственники с Луцка так как местные они хорошо знают историю своего края, к вашему сведению на Волыне УПА создавалась как местная армия по борьбе с польским беспределом. Ну а советы и Россия подают как всегда только выгодную часть истории - .
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Герои УПА

Факт массового убийсва мирного населения определенной национальности, без достижения боевых тактических целей как называется?
Актом помсти обуреного населення за аналогічні діяння Армії крайової, загонів польських поліцаїв, а пізніше і за операцію "Вісла".
 

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

:D:D:D
І ще, наскільки мене вчили в школі, то існував був німецький націонал-соціалізм, італійський фашизм, японський мілітаризм... Якось не зовсім коректно їх мішати в одну купу.
Вы не заметили их националистического фундамента идеологий и смыслового единства при такой значительном фонетическим различии.
 

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

:D:D:D
Наскільки я знаю, то ідеологія, яка доводить зверхність однієї нації над іншою називається шовінізм. Зараз, наприклад, в сусідній країні надто модними стали вчення осіб, до яких в повній мірі підходить характеристика "великодержавний шовініст". І нічого, це скоріше для них комплімент.


Чому б Вам не розказати про те, що німці, на території України (а також Бєларусі) вміло розігрували національну карту, що на керівні посади в поліції та інших муніципальних структур на західних землях призначали переважно поляків, і як ті "мстилися" за те, що в 1939 році втратили землі, що вважали своїми... Чому б Вам не розказати про ті численні жертви, які понесли українці від рук польських загонів оборони та бійців Армії Крайової. Чому б Вам, врешті, не розказати про операцію "Вісла", яку вже провів новий уряд Польщі руками та багнетами вже Армії Людової... Чи Ви співчуваєте лише полякам, а жертви серед українців для Вас не мають значення?
А где я сказал что поляки были правы? Покажите пожалуйста, мне тоже интересно где я допустил такую оплошность! У украинцев притензий может быть ровно столько сколько и у поляков, что никак не оправдывает бандитских деяний УПА. Так вот, стало быть не плохо было бы при таком идолопоклонстве перед УПА цивилизованно попросить прощение перед пострадавшими сторонами а потом уже признавать их "героями" со всеми их недостатками.
 

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Герои УПА

Ха-ха,у меня родственники с Луцка так как местные они хорошо знают историю своего края, к вашему сведению на Волыне УПА создавалась как местная армия по борьбе с польским беспределом. Ну а советы и Россия подают как всегда только выгодную часть истории - .
Ха-Ха! Да я сам с Ковеля но ваших слов не поддерживаю;)
 

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

Ви всіх намагаєтеся заінтриґувати через свою національність. Ви поляк?
Моя национальность, ровно как и сексуальные, кулинарные и прочие пристрастия значения не имеют.;)
 
Зверху