Школи міста Суми

  • Автор теми Зверюга.ua
  • Дата створення

Медсестра

*************
Ответ: Школи міста Суми

Ксю!!! сказав(ла):
я не понимаю, почему вам так сложно походить полдня не в джинсах? что вас возмущает-то? то, что девочек ногти просят красить не черным, а хотябы темно-синим лаком? помоему, щас на рынках всяких шмоток прикольных черненьких очень много. у нас, например, девочки (да и мальчики) умудряются выглядеть очень стильненько и при этом не получать ***дюлей от директорши за внешний вид. хотя у нас с этим тоже очень строго.
Ты мне когда-то напомнишь и я тебе кину отсканированые правила (7 школы).

У меня сестра учится в 7 школе, и там не то что темно-синим лаком, а бесцветным нельзя красить ногти, я уже молчу если ногти вообще длинные (как ещё у сестры до сих пор не увидели её ногти). Их в школу пускают только с бейджиками (на бейджику должны быть указаны: класс, фамилия, имя и фотография). Девочкам нельзя носить юбки, на которых присутствует хоть одна рюша. Как это ещё в этом году им нечего не говорили по поводу сережек, которые тоже нельзя носить.
И таких мелочей множество. Я конечно понимаю, в школе должен быть порядок, но не до маразма же доходить.
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Ответ: Школи міста Суми

Иногда за бунты расстрелы дают, а вообще я так пониаю, что эта вся фигня из-за того, что мы типа как мега-кучерявая школа.
Но мы эти правила разрушим :)
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Ответ: Школи міста Суми

И так, правила школы номер 7, в общем мы как в совке.
Основні положення та правила учня школи
І.Щоденник учня
1.Учень зобов'язаний мати про собі щоденник, подавати його на першу вимогу адміністрації, вчителя. Належним чином зберігати його та подавати батькам для підпису.
2.Щоденник є офіційним документом учня. Підробка записів, псування його або втрата прозводить до оголошення догани.
ІІ.Вхід і вихід.
1.Для посилення безпеки кожному учневі вручають картку "Бейдж", яка дозволяє зайти до приміщення та перебувати в ньому.
2.На "бейджі" має бути вказане прізвище,ім'я, клас.
ІІІ.Зовнішній вигляд
Зовнішній вигляд передбачає шкільну форму:
а) для учнів 1-4х класів піджак зеленого кольору;
б) для учнів 5-11х класів – чорного кольору;
в) для уроків фізичної культури, праці, хімії обов'язкова спеціальна форма;
1.Заборонено:
● носити шорти, брюки під рвані, з низькою посадкою, міні-спідниці;
● мати нігті, що не охайними і коротко підстриженими:
● жувати гумку;
● спілкуватись через увесь коридор та некоректно проявляти емоції.
2.Верхній одяг, головний убір,сонцезахисні окуляри, рукавички тощо слід зняти при вході в приміщення.
ІV.Користування електронними засобами.
1.Учні не можуть користуватись під час занять радіо, програвачами аудіокасет, компакт-дисків, пейджерами, мобільними телефонами та іншими електронними засобами на території школи.
2.Використовувати під час занять вказані предмети підлягають вилученню на час навчального року.
V.Навчальний заклад не несе відповідальності за зникнення або псування особистих речей учнів.
VI.Відсутність учнів на занятті.
1.Учень не повинен запізнюватись на заняття.
2.У разі запізнення більш як на 15 хв. Учень зобов'язаний подати пояснювальну записку про причини запізнення
3.Урок проходить під керівництвом вчителя і учень зобов'язаний виконувати його умови.
4.Якщо учню необхідно бути відсутнім під час заняття, батьки повинні особисто заздалегіть подати заяву на ім'я директора.
Про будь-яку незаплановану відсутність необхідно повідомити того ж дня, можно зателефонувати та пояснити причини.
Відсутність через хворобу має бути підтверджена медичною довідкою не пізніше ніж як за тиждень після повернення учня.
Учень, який пропустив заняття з поважної причини, зобов'язаний першим звернутися до вчителя, подати заяву, погодити з ним форму відпрацювання, час виконання контрольної роботи.
VII.Медичне обслуговування
1.Медичну допомогу здійснює медична сестра.
2.Будь-який хворий не може залишити школу буз її попереднього дозволу.
3.У разі нещасних віпадків учні повинні повідомити медичну сестру та вчителя відповідного класу.
VIII.Чергування.
1.Черговий учень зобов'язаний з'явитися в класі за 10 хв. до початку уроку.
2.Після кожного уроку клас повинен бути підготовленим належним чином до наступного уроку.
3.Після 6-го уроку проводиться генеральне прибирання.
4.Учні 7-11 класів проводять вологе прибирання.
IX.Стан підручників.
1.Учні повинні носити підручники за розкладом занять.
2.Підручники повинні мати охайний вигляд (обов'язково обгорнені).
X.Харчування.
Усі учні зобов'язані харчуватися в шкільній їдальні.
XI.Шкільне майно.
1.Учні відповідають за збереження шкільного майна.
2.У разі його зіпсування несуть матеріальну відповідальність.
XII.Порушення, які тягнуть за собою відрахування зі школи.
Відрахування зі школи може бути з причин поведінки учня (порушення Статуту школи) або його незадовільної успішності.
Згідно х Інструкцією про організацію та діяльність школи, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 20 липня 1995 року №217(зареєстрованої в Мінюсті України 5 січня 1996 року за №8/1033), "учні, які не встигають, наказом директора відраховуються зі школи і при сприянні органів державного управління освіти переводяться до відповідного класу загальноосвітньої школи"(п.25)

Причини відрахування:
-бійка;
-шахрайство;
-азартні ігри;
-некоректна поведінка щодо учнів або учителів;
-дискримінація або переслідування на підставі расових ознак, кредо, релігій, кольору шкіри, національного походження, родоводу, віку, статі і фізичних недоліків;
-обман;
-паління, розпивання алкогольних напоїв, наркотики;
-несанкціонована відсутність у класі, школі, під час шкільних заходів;
-пошкодження/руйнвання шкільного майна;
-підбуювання;
-володіння або використання зброї (хімічної, холодної або вогнепальної);
-ігнорування вимог Статуту, правил поведінки, адміністрації, вчителів школи.
 
F

Fashion Girl

Guest
Ответ: Школи міста Суми

1.Заборонено:
● носити шорти, брюки під рвані, з низькою посадкою, міні-спідниці;
● мати нігті, що не охайними і коротко підстриженими:
● жувати гумку;
● спілкуватись через увесь коридор та некоректно проявляти емоції.
2.Верхній одяг, головний убір,сонцезахисні окуляри, рукавички тощо слід зняти при вході в приміщення.
ІV.Користування електронними засобами.
1.Учні не можуть користуватись під час занять радіо, програвачами аудіокасет, компакт-дисків, пейджерами, мобільними телефонами та іншими електронними засобами на території школи.
2.Використовувати під час занять вказані предмети підлягають вилученню на час навчального року.
IX.Стан підручників.
1.Учні повинні носити підручники за розкладом занять.
2.Підручники повинні мати охайний вигляд (обов'язково обгорнені).
X.Харчування.
Усі учні зобов'язані харчуватися в шкільній їдальні.

меня б с такими правилами выгнали!
 
F

Fashion Girl

Guest
Ответ: Школи міста Суми

_Смачна_наживка_ сказав(ла):
у нас тоже самое!!девченка пришла в короткой черной юпке, так она на всю школу орала + родителей в шк и послала переодиватся домой!!ну что за школы тупые или правила в них??
вот именно поэтому я ношу короткие черные юбочки с низкой посадкой, позлить учителей, но к моим выходкам уже привыкли и ничего не говорят!
З.Ы.Люблю свою родную 6 школу!!!!
 
A

AkeL.php

Guest
Ответ: Школи міста Суми

За всё время обучения в 18 школе меня (и всех учеников) не напрягали никакими правилами. Было дело, что ученик дал учителю биологии пощёчину, обматерил, но всё это для него закончилось беседой с завучем. Что касается одежды-небольшие напряги, но никакой формы носить не заставляют. Про жвачки я вообще молчу))

● носити шорти, брюки під рвані, з низькою посадкою, міні-спідниці;
● мати нігті, що не охайними і коротко підстриженими:
● жувати гумку;
● спілкуватись через увесь коридор та некоректно проявляти емоції.
2.Верхній одяг, головний убір,сонцезахисні окуляри, рукавички тощо слід зняти при вході в приміщення.
ІV.Користування електронними засобами.
1.Учні не можуть користуватись під час занять радіо, програвачами аудіокасет, компакт-дисків, пейджерами, мобільними телефонами та іншими електронними засобами на території школи.
2.Використовувати під час занять вказані предмети підлягають вилученню на час навчального року.
IX.Стан підручників.
1.Учні повинні носити підручники за розкладом занять.
2.Підручники повинні мати охайний вигляд (обов'язково обгорнені).
LOL
Усі учні зобов'язані харчуватися в шкільній їдальні
м-дааа
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Ответ: Школи міста Суми

Я конечно понимаю, порядок порядком, но такой маразм могла придумать только наша Торяник, кстати, мне говорили, что в какой-то книге про лучшие школи было сказано, что директор с "власних коштів" отремонтировала актовый зал и столовку, но мы сдавали на неё деньги(!!!!) по 10 или 15 грн,и на то и на то.
 

Vladimir B.

милый добрый кот
Модератор
Ответ: Школи міста Суми

AkeL сказав(ла):
використовувати під час занять вказані предмети підлягають вилученню на час навчального року.
Хм, интересно. То-есть вещицу отберут и отдадут на последнем звонке? ;)
AkeL сказав(ла):
Усі учні зобов'язані харчуватися в шкільній їдальні
С чего это вдруг "обязаны". Это значит, что школьник обязан выкладывать денежку каждый день, даже если он этого не хочет/не может? Может я этого не дочитал в Конституции? ;)

P.S. Там не были указаны штрафные санкции за "невиконання обов'язкiв"? Эх, только :kto: ученики школ, ввиду необразованности и боязни кары могут придерживаться этих античеловеческих правил...
 

Haup

козаченько
Ответ: Школи міста Суми

Народ, я перешол в 9-тый класс!!! Советуете оставатыся на 10-ый или катить в технарь? Так теперь обезятельно кушать встоловой?Всем ходить в зеленых(бордовых) пиджачках?


з.ы. 1) а если я в супе волосинку нашол? Тоже обизятелно кушать?
2) а кеды подойдут под бруки и бордовый пиджак? Не старомодно буду смотрется? Отниситесь серезно к выше-поставленым вопросам, волнуют...
 
Зверху