Російська Федерація

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Російська Федерація

сусіди із півночі не люблять, а сусіди із заходу люблять. причому сусід із півночі нікого не любить, окрім себе.
 

mangust

патріот
Re: Відповідь: Російська Федерація

А вы не думали что Украина своими действиями сама виновата в том что её не любят соседи?
Не сусіди,а сусід.Один сусід.Україна своїми діями...,що не вилизувала низ спини у сусіда.Вибачте,я наприклад не мазохист і не педік,щоб опускатись до такої любові.
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Російська Федерація

...подорожі Росією для мене малопривабливі, починаючи із "тимчасової реєстрації" в столиці...
То, что путешествия по России для Вас малопривлекательны и Вы последний раз были там очень давно действительно заметно, сейчас можно оформить регистрацию на любой почте, да и требуется она только, если Вы работать собрались:
Что же касается бытовых удобств, то очень многие места в Украине этим от России мало чем отличаются. Во всяком случае, те из знакомых американцев, которым посчастливилось побывать в частном секторе Сум были в шоке :)
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Російська Федерація

Не сусіди,а сусід.Один сусід.Україна своїми діями...,що не вилизувала низ спини у сусіда.Вибачте,я наприклад не мазохист і не педік,щоб опускатись до такої любові.
Та я не про власть а про людей по этому и написал соседи!
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Російська Федерація

То, что путешествия по России для Вас малопривлекательны и Вы последний раз были там очень давно действительно заметно, сейчас можно оформить регистрацию на любой почте, да и требуется она только, если Вы работать собрались:
Что же касается бытовых удобств, то очень многие места в Украине этим от России мало чем отличаются. Во всяком случае, те из знакомых американцев, которым посчастливилось побывать в частном секторе Сум были в шоке :)
Наш частный сектор напоминает трущёбы Бразилии это точно......
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Російська Федерація

вважаю, витрачати час та матеріальні засоби на подорож у нікуди занадто обтяжливим і безсенсовним для себе і своєї дитини, бо останні роки ми подорожуємо разом, а для подорожі із дитиною потрібен підвівищений комфорт, якого у північному напрямку немає. тому обираємо інші країни та міста.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Російська Федерація

вважаю, витрачати час та матеріальні засоби на подорож у нікуди занадто обтяжливим і безсенсовним для себе і своєї дитини, бо останні роки ми подорожуємо разом, а для подорожі із дитиною потрібне підвівищений комфорт, якого у північному напрямку немає. тому обираємо інші крахни та міста.
Так а как же Национализм наша культура? Так от того что все будут ездить в Турцию и Египет Крым лучше не станет. Так наши товары все избавлены комфорту так сказать и качества но Тягныбок завещал покупать только Украинское!
 

no0se

Al-Qaeda
Re: Відповідь: Російська Федерація

я не зобов"язана любити нічого і нікого. але я люблю свою країну за її мову, традиції, звичаї, людей, гостинність, туристичні можливості, Карпати, обожнюю Львів /з нетерпінням чекаю поїздки туди/, Кам"янець-Подільський, Коломию, Києві ще багато міст та рис. а подорожі Росією для мене малопривабливі, починаючи із "тимчасової реєстрації" в столиці/ ніде в світі такого немає, так вирішили виокремитись фіксацією. через яку всі країни пальцем у скроні крутять. про стан за горами взагалі не варто говорити. не те що газу, світла немає і першонеобхідних зручностей. доречі наш Крим теж цим славиться /через те я туди не їжжу років 10/, перейняв традицію. так що як бачимо навіть для туризму країна малопристосована, не те, що для життя!
а ещё рекомендую открыть атлас 8го класса и посмотреть в скольких климатических поясах расположена территория России и какой потэнциал для туризма она имеет. а то, что у вас зависть и зло в заднице играет так это заметно не вооруженным глазом. ваше эго слишком гипертрофировано и вы сами же верите в ту чушь которую здесь городите. удачи.:lol:
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Російська Федерація

...для подорожі із дитиною потрібен підвівищений комфорт, якого у північному напрямку немає. тому обираємо інші країни та міста.
Это Вы очень правильно делаете, но тогда зачем критиковать места в которых Вы не были :)
 

Vlad_S

Скептик
Кстати, если говорить о туризме, то один мой знакомый швейцарец каждое лето путешествует по рекам Карелии на байдарке и очень таким отдыхом доволен :)
 
Зверху