Російська Федерація

Dragline

Железяка
Ты был в РФ? Судя по постам ты даже близко не представляешь как живет народ в России.
ПО меньшей мере, странное и глупое заявление. Побывать в Санкт-Перербурге, и сделать вывод, что во ВСЕХ волостях и весях паРашки булыжные мостовые и водопровод... Ну, как-то так.
 

Dragline

Железяка
Во первых я пол России уже объездил, и могу кое что рассказать.
Расскажите, почему Вы там до сих пор не остались там насовсем. Ведь это было-бы лучшим подтверждением того, что в паРашке, действительно, здорово.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
У Сибіру хочуть незалежності від Росії
22 БЕРЕЗНЯ 2014 14:59
У столиці Бурятії Улан-Уде відбувся мітинг проти агресії Росії в Криму під лозунгом "Не будемо душити чужу свободу"

Учасників мітингу було значно менше, ніж правоохоронців, повідомляє з посиланням на .

За словами очевидців, на 10 учасників мітингу було 150 поліцейських та агентів ФСБ. За мітингом, що проходив на торговельній площі міста, спостерігало близько трьох десятків представників преси.

«Більшість населення Бурятії не розуміє, чим нам загрожує ця війна. В цей момент нам було б неприємно асоціюватися хоч чим-небудь з мілітаристами, агресорами», - заявила одна з організаторів акції Надія Низовкіна.

За словами Низовкіної, наслідком агресивної політики Росії в Криму, стане остаточне придушення свобод в самій Росії: «Як відомо, зараз вносяться дуже серйозні поправки в законодавство. Наш Кримінальний кодекс їм, напевно, здався занадто м’яким. Тепер у нас буде заборонено, по-перше, виправдання фашизму, по-друге, обговорення Кримського питання, по-третє, перегляд результатів Великої Вітчизняної війни. Чомусь ніхто не згадує, що розпалювання агресивної війни це теж - стаття в Кодексі. І зараз її можна було б цілком застосувати до нашого уряду і до наших проурядових новин».

Вона закликала усіх присутніх зрозуміти, що українці виборювали свою свободу та культурну самобутність – те, що утискається в Бурятії.

«Це справа не лише України. Це справа Бурятії. Ми прекрасно знаємо, що зараз забороняється бурятська мова. Бурятська мова – це національна мова, так само як і українська. Українці зараз борються за свою мову, за свою державу. Ми повинні боротися за елементи бурятської державності. Ми повинні підтримати цей прецедент. Ми не повинні обговорювати - хто вони – бандерівці, оранжисти, фашисти – усі ці ярлики на них навішує наша влада. Ми повинні лише радіти, що створюється прецедент реально незалежної держави з однієї з колишніх Радянських республік», - заявила Низовкіна.

За словами бурятського правозахисника Доржо Дугарова, що також був присутній на мітингу, буряти завжди тепло ставилися до українців, які є для них натхненням того, як треба боротися за свої права. «Свобода України – це приклад і надія для Бурятії також здобути свою свободу та незалежність», - заявив Дугаров.
You must be registered for see medias
На мітинг не не дуже схоже, але, враховуючи як там з цім, то й таке публічне висловлювання своєї думки те теж досить мужній вчинок.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

24 БЕРЕЗНЯ 2014 17:24
З 9 травня у Російській Федерації набуває чинності закон, згідно з яким за публічні заклики до порушення територіальної цілісності держави будуть каратися

Під дію цього закону підпаде й Крим, пише "Українська правда".

Зокрема, цим законом у Кримінальний кодекс РФ вносяться доповнення – стаття 2801: "Публічні заклики до вчинення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації".

За такі заклики будуть накладати штраф у розмірі до 300 тис. рублів або в розмірі заробітної плати чи іншого доходу засудженого за період до 2 років, або обов'язковими роботами на строк до 300 годин чи позбавленням волі терміном до 3 років.

"Ті ж діяння, вчинені з використанням засобів масової інформації, у тому числі інформаційно-телекомунікаційних мереж (включаючи мережу "Інтернет"), - караються обов'язковими роботами на строк до 480 годин або позбавленням волі на строк до 5 років", - йдеться в законi.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

25 БЕРЕЗНЯ 2014 16:26
You must be registered for see images

У Мiнiстерствi закордонних справ України занепокоєнi проявами фашизму та ксенофобії у Росії

Про це у заявив глава департаменту інформполітики вiдомства Євген Перебийніс, пише .

"Не можуть не викликати занепокоєння прояви фашизму, ксенофобії, факти правопорушень за етнічною ознакою в РФ, що почастішали", - сказав Перебийніс. За його даними, зокрема, у 2013 році в РФ 24 особи були поранені за релiгiйними ознаками.

Також Перебийніс повiдомив, що "відзначається зростання кількості проявів антисемітизму в Росії".

"Проворадикальними групами поширюється антисемітська література, на блогах та в соцмережах містяться заклики до єврейських погромів", - розповів вiн.

Нагадаємо, сьогоднi МЗС Росiї заявило про нападки на священнослужителів за "промосковську ворожу агітацію" з боку "Націонал-соціалістичної робочої партії України". Але, за даними Державної реєстраційної служби, в Українi такої партiї не iснує.

25 БЕРЕЗНЯ 2014 22:07
Україна наносить контрудар в інформаційній війні з Росією

Про це йдеться в Міністерства закордонних справ України, розміщеній на сайті відомства, передає .

"Замість витрачання зусиль і коштів своїх громадян на втручання у внутрішні справи України і пропаганду, яка є звичайним самообманом, намаганнями нівелювати демократичні здобутки українського народу і виправдати грубу окупацію Автономної Республіки Крим, радимо офіційній Москві звернути увагу до зростання проявів фашизму, ксенофобії, правопорушень за етнічною ознакою у Російської Федерації", - наголошується в повідомленні.

Зокрема, нагадують в МЗС, 4 жовтня 2013 р. у День народної єдності в Москві і 100 містах Росії традиційні "Російські марші" супроводжувалися використанням свастики, символіки дивізій СС.

"Від рук расистів і неонацистів у Росії, за даними інформаційно-аналітичного центру "СОВА", в 2013 р. загинув 21 чоловік і було поранено 178 осіб, 9 осіб отримали серйозні погрози вбивством", - йдеться в заяві.

Окрім того, на початку 2014 р. від ксенофобського насильства постраждало 14 чоловік в 6 регіонах країни, 6 з яких загинули, з них один чоловік з Узбекистану загинув у Москві. На пам'ятники радянським воїнам і в публічних місцях все частіше з'являється фашистська свастика і відбуваються акти вандалізму.

"За даними інформаційно-аналітичного центру "СОВА", в 2013 р. зафіксовано 136 нападів за етнічною ознакою, що в порівнянні з 2011 і 2012 рр.. зросла на 25 випадків", - зазначено в повідомленні.

Крім звичайних нападів на «чужаків», в тому числі з використанням холодної, вогнепальної та травматичної зброї, минулого року не припинялися підриви і підпали, що здійснюються ультраправими з расистських мотивів: у Москві, Санкт-Петербурзі та Липецьку було зроблено декілька спроб (не менше п'яти) підпалів і підривів будинків, гуртожитків та інших місць, де проживають мігранти, зауважили в МЗС України.

Також у відомстві звернули увагу на зростання кількості проявів антисемітизму.

"Праворадикальними групами поширюється антисемітська література, на блогах та в соціальних мережах містяться заклики до єврейських погромів", - повідомили в міністерстві.

Нагадаємо, сьогоднi МЗС Росiї заявило про нападки на священнослужителів за "промосковську ворожу агітацію" з боку "Націонал-соціалістичної робочої партії України". Але, за даними Державної реєстраційної служби, в Українi такої партiї не iснує. У відповідь на заяву російського відомства глава департаменту інформполітики МЗС України Євген Перебийніс повідомив, що українське відомство .
 
Зверху