Выборы 2006

  • Автор теми Best
  • Дата створення

я свой голос отдам за


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    178

Dr_Faust

New Member
Ответ: Выборы 2006

serg_pet сказав(ла):
я нехочу называть конкретные партии или какие-либо проценты, я говорю о том, что в политически грамотной стране не допостимо иметь десятки партий, я считаю что должно быть 2-5 партий максимум. Существование остальных партий не должно быть запрещено, просто политически граматные люди своими голосами "намекнут" им на то, что их не надо создавать.
На даний час умовою участі в парламентських виборах є час існування партії на момент виборів більше одного року. Але це не завадило приймати участь у виборах 45 партіям та блокам...
Вчора почув слушну думку про зміни до закону про парламентські вибори, за якими участь у наступних виборах можуть взяти лише ті партії, які подолали 1% на минулих виборах.

P.S.: Нажаль, блоки Костенка-Плюща та Пора+ПРП не добрали необхідних відсотків, а якби вони зблокувалися, то мали б в сукупності 3,5-4% голосів.
Блок Литвина з компанією політичних пацюків балансує на межі, що стала підсумком його млявої політики "не вашим, не нашим", блок Вітренко відобразив кількість електорату антидержавних політичних маргіналів. Сподіваюсь, що вони не потраплять до парламенту.
СПУ фактично не лише зберегла свій рейтинг, а навіть трохи його наростила, що сталося завдяки рекрутуванню до лав партії олігархів та їхніх коштів.
Комуністи поволі вимирають, разом зі своїм електоратом.
Як слушно зазначив Валерій Коновалюк, результати екзитполів відображають пряму залежність від витрачених коштів на парламентську кампанію. Бабло перемагає зло, змагання йде між старими командами мільярдерів та міліонерів. Про змагання ідеологій та політичних програм не йдеться.
 

Ultraviolet

Active Member
Ответ: Выборы 2006

Haup сказав(ла):
...НУ+БЮТ+СПУ=сила...
НУ не могу я без желчного коментария,
Да простят меня стороники, ибо критика это реализация свободы слова.

безграмотность + Сион + клон КПСС = ?

ЗЫ и 49% что это гипотетическая партия власти.
но все же подождем окончательных подсчетов.
 

Haup

козаченько
Ответ: Выборы 2006

Ultraviolet сказав(ла):
НУ не могу я без желчного коментария,
Да простят меня стороники, ибо критика это реализация свободы слова.

безграмотность + Сион + клон КПСС = ?

ЗЫ и 49% что это гипотетическая партия власти.
но все же подождем окончательных подсчетов.
.....= смерть "Регионам")))) гы
 

critick

Философ
Ответ: Выборы 2006

Sle`zzzka сказав(ла):
хех... жаль что в парламент ригионы прабираются... 25% против 23%Юльки
аж страшно становится....
в тернополе людям деньги давали шоб те тока расписались и бюлетни отдали... и многа бабулек повелось...
Ну не все ещё потеряно обработано только 15%, хотя регионалы выезжают только на том что в южных регионах проживает достаточно много народу и люди там явно уже настолько зомбируют,что не видят реальностию.Их топчат, а они все равно выбирают преступников И что самое обидное 3-4 региона фактически определяют судьбу всей Украины.Эх наверно Парии Регионов надо переименоваться в Партию Региона
 

critick

Философ
Ответ: Выборы 2006

По областному телевидению щас прикольную вещь сказали:
" в Хоруживци рейтинг Партии Регионов вырос аж в 2 раза :)....На прошлых выборах за неё проголосовал 1 человек а теперь аж целых 2"
Блин я долго ржал :)
 

serg_pet

New Member
Ответ: Выборы 2006

Haup сказав(ла):
Пусть "Регионы" учатся, как выборы нужно проводить!!! НУ+БЮТ+СПУ=сила)))) Регионы нужно технично отстронить от дел!!!!
помойму подобные коалиции мы уже проходили, и видели чем они закончились. незнаю, в политике не бывает второго шанса.
P.S. только не найдите в моих словах симпатию той или иной полит.силе, я голосовал "против всех"
 

Zingelshtutser

Чемпион по гляделкам
Ответ: Выборы 2006

Кто и сколько платил наблюдателям.
Партия регионов - 600 грн
Не Так - 100 баксей
НСНУ - 100 грн
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Ответ: Выборы 2006

serg_pet сказав(ла):
помойму подобные коалиции мы уже проходили, и видели чем они закончились. незнаю, в политике не бывает второго шанса.
P.S. только не найдите в моих словах симпатию той или иной полит.силе, я голосовал "против всех"
Тільки Ви забуваєте, що і Янукович вже був прем"єром. Мабуть комусь дуже подобалось, але я такого повторення точно не хочу!
 

serg_pet

New Member
Ответ: Выборы 2006

Ravenne сказав(ла):
Тільки Ви забуваєте, що і Янукович вже був прем"єром. Мабуть комусь дуже подобалось, але я такого повторення точно не хочу!
правильно! и я этого не хочу.поэтому в посте написал, что в политике нет второго шанса и поэтому голос был против всех!
 

BOSCH

Safety & Security
Ответ: Выборы 2006

Zingelshtutser сказав(ла):
Кто и сколько платил наблюдателям.
Партия регионов - 600 грн
Не Так - 100 баксей
НСНУ - 100 грн
Шановний! А чи не могли б ви назвати джерело або хоча б викласти посилання на нього. Бо необгрунтованій інформації не звикла віддавати перевагу.

На мій погляд краще б ці гроші заплатили не спостерігачам, а тим людям що безпосередньо працювали з виборами, тобто технічному персоналу, ті що оформлювали списки, тим хто видавав бюлетені для голосування. В мене склалося таке враження що спостерігачів було вдвічі більше аніж самих членів комісій.
 
Зверху