Куди треба орієнтувати свої зв"язки Україні?

вопрос теми


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    88

holy_sumy

Господь Бог - не человек
На території Азій знаходиться більша частина запасів нафни і газу і не тільки.
Китай завойовує все більше симпатії у азійських країн. Я думаю що через декілька років китай буде авторитетом, так само як зарас США.
 
Останнє редагування:

Grosso

wonderwall
Відповідь: Куди треба орієнтувати свої зв"язки Україні?

Європейська спільнота об`єднує процвітаючі демократичні рівноправні країни.
До недемократичних Росії та Китаю тяжіють сателіти з авторитарними або тоталітарними політичними режимами з низьким рівнем життя населення, у яких порушуються права і свободи людини і громадянина.
Вибір є очевидним.
 

Ultraviolet

Active Member
Нужно ориентироваться туда куда, прежде всего, выгодно. Вся мировая економика строиться на нефти, будущее валют их енергообеспеченность (золотой запас это мертвое прошлое).
Поэтому смотреть нужно на ресурсы Востока.
 

holy_sumy

Господь Бог - не человек
я з тобою згоден, але нам потрібно змінити політику відносно них і почати зближення до Азії. І кардинально.
 

lordъ

jerk it out
Re: Відповідь: Куди треба орієнтувати свої зв"язки Україні?

Європейська спільнота об`єднує процвітаючі демократичні рівноправні країни.
До недемократичних Росії та Китаю тяжіють сателіти з авторитарними або тоталітарними політичними режимами з низьким рівнем життя населення, у яких порушуються права і свободи людини і громадянина.
Вибір є очевидним.
как всегда для свыдомых сша и европа колыбель демократии.. ага. Поэтому выбор очевиден - восток ^__^
 

Karnten

я - барашка
в вечернем квартале хорошая фразочка была:
"Пока Украина будет одной ногой в Европе, другой в России, мы так и будем телипаться между ног".
Правительство приняло решение об интеграции в ЕС, если бросит сейчас все на полпути, то многое потеряет.
Восток перспективный - не спорю, но Европа как-то по духу ближе \ИМХО\
 

madwolfa

USA, Midwest
Re: Відповідь: Куди треба орієнтувати свої зв"язки Україні?

как всегда для свыдомых сша и европа колыбель демократии.. ага. Поэтому выбор очевиден - восток ^__^
Т.е. ты чисто по принципу - всё равно что, абы не как у свидомых?
 

CHGrey

Rzzevskiy
Украине надо убирать дурбэликов (типа Огрызко )из дипломатического корпуса.И тогда Украина будет успешной на международной арене.
 
Зверху