Обговорення нової квестової системи

Ali

Member
Брал квест у главного рыцаря, дошол до 220 репутации, появились специальные задания. Нажимаю спец заказ и нече не происходит, задание квеста не показывает...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Обговорення нової квестової системи

Спробуй ще. Там щоб не було зациклювання при недостатньой кількості балів після 10 спроб видає що завдання нема. Ну а при 220 варіантів завдань буде дуже мало. А може щось ще. Поки що у всіх вендорів усе однаково, у інших такого не було.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Обговорення нової квестової системи

Виправлен баг, коли після завдання по знищенню монстрів без пошуку викраденої речи нічого далі не відбувалось. Після знищення останнього, відновляться завдання квестів і потрібно буде повернутися до давшего завдання квестера за нагородою. Щоб отримати її потрібно буде у його меню натиснути "Квести". Лише після цього завдання буде вважатись виконаним.
Поки що баг, який викликає краш під час сейву не виявлен, але зробив деяки засоби, щоб сейв відбувався нормально. Вибачаюсь за незручності. Було б краще, якщо б ви повідомляли, яки ваши дії до цього призводять. Як мені здається таке відбувається після того, як гравець відмовляється від завдання по доставці листа.
 

omen

не тот, кем кажусь
кілька разів виконував завдання по знищенню монстрів без винагороди. ДОБРЕ ЩО ВИПРАВИЛИ.
а от проблема зі спецзавданням у мене теж була. коли ставлю галочку (вибираю спецзавдання) і тисну ОК, діалогове вікно з квестером просто зникає і нічого не відбувається (правда намагався взяти квест не 10 а 5 разів підряд).
 

omen

не тот, кем кажусь
походу, надо носить письма, пока репутация не поднимится гдето до 300, тогда шанс на получение спецзадания будет достаточно высоким я так думаю.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Обговорення нової квестової системи

я и 10 пытался, пофиг...
А меню також зникало, чи писало, що "зачекайте, поки що для вас нічого нема, підойдіть незабаром"? Якщо зникало, то це вже інша справа.
 

Ali

Member
полностью ищезает и ничего больше не происходит. А у другого брал, там норм... Еще, тож у рыцаря этого квест, письмо бармену в умбре отнести, который за стойкой, ему не передает...

О, просто спец заказы появляются с 200 репутацией, а даются с 250 репутацией... Терь работает
 
Останнє редагування:

omen

не тот, кем кажусь
а я вроде передавал бармену. телепортацию вроде юзал для этого.
сори за флуд.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Обговорення нової квестової системи

Справа в тому, що я не дивився де і як росташован кожен вендор, а лише створив їх список. Деяких знаходив у місті магів взагалі під полом, довелось переносити нагору. Теж саме і з монстрами, може трапитись що до якогось монстра взагалі підійти неможна. Тут вибачайте, нічого вже зробити не можу. Форсмажор.
 
Зверху