Грузино-Осетинский конфликт

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Видалені повідомлення з перекрученими назвами народів, образами і з'ясуванням особистих стосунків.
Беручи до уваги те, з якою швидкістю тема перетворилась на лайку я надалі буду вимушен застосовувати жостки міри для порушников. Будь яке перекручення назв народів, особисті образи, заклики до насильства та інши неприпустими вислови крім видалення будуть каратись баном.
Якщо кому кортить полаятись - виберіть собі інший форум і там лайтесь скільки завгодно.
ЗІ: обговорювання дій модератора у цій темі, як і в інших, крім призначеної для цього, вважаються оффтопіком з усіми наслідками, які будуть застосовани до авторів.
 
Останнє редагування:

mangust

патріот
Mangust ,ты мыслишь очень приземлено и однобоко из-за своего неприкрытого национализма. Я хоть и люблю Украину, но не столь радикален в эмоциях и суждениях как ты. Мне самому честно очень неприятно, когда меня - украинца, называют "хохлом".
По-перше,хочу нагадати (а для вас можливо відкрити) що таке націоналізм.

Націоналізм — світоглядний принцип, найбільшою мірою притаманний передовим представникам народу, що виборює своє право на розбудову власної держави, тобто прагне перетворитись на націю.
Головною в націоналізмі є ідея державності та незалежності, самостійності. Але держава — не самоціль, а форма й засіб організації повноцінного життя народу. Народ, у свою чергу, — це не тільки корінний етнос, а й усі етнічні меншини. І дійсний (а не змішаний із шовінізмом, з його намаганнями довести виключність та зверхність «своєї» зростаючої етнонації) націоналізм обстоює право на, державність усіх (як корінних, так і некорінних) етнічних угруповань народу. Коли мета перетворення певного народу на державну націю вже досягнута, націоналізм тим самим остаточно виконує свою історично-конструктивну роль і від нього має залишитися лише патріотизм.
По-друге,до вас я звертаюсь на "ви",тому прошу поважати і мене.
По-трете,Південна Осетія-це,де-юре,територія Грузії,і проводить сепаратиську політику на розкол держави,тому Грузія,висловлюясь словами Путіна,має право "...мочити терористів навіть в сортирах."
 

mangust

патріот
Численних добровольців з Росії буде дуже важко утримати від поїздки до Південної Осетії.
Про це прем’єр-міністр Росії Володимир Путін заявив президентові США Джорджу Бушу в Пекіні напередодні відкриття Олімпійських ігор.

"Володимир Путін зазначив, що фактично сьогодні у Південній Осетії почалася війна, на що Джордж Буш сказав, що однозначно війни ніхто не хоче", - сказав журналістам прес-секретар прем’єра Дмитро Пєсков.

"Прем’єр-міністр також зауважив, що з Росії, з інших місць збираються туди численні добровольці та їх утримати, безумовно, дуже складно", - сказав Пєсков.
 

mangust

патріот
Российские войска занимают Цхинвали, а авиация бомбит грузинские позиции

08 августа 2008 | 14:59

Секретарь Совета безопасности Южной Осетии Александр Баранкевич заявил, что грузинские войска выходят из Цхинвали. По данным ИТАР-ТАСС, колонна российской бронетехники сейчас, напротив, входит в город. Как передает агентство Reuters со ссылкой слова президент Грузии Михаила Саакашвили, на территорию Южной Осетии вошли около 150 российских танков и бронетранспортеров.


 

mangust

патріот
РБК-Украина, 08.08.2008, Тбилиси 15:31


Российские самолеты разбомбили авиабазу Вазиани под Тбилиси. Как сообщили агентству Reuters в Совете безопасности Грузии, в результате бомбардировки никто не пострадал, однако ряд зданий был разрушен. По мнению секретаря Совета безопасности Грузии Кахи Ламая, Россия тем самым объявила войну Грузии.

Авиабаза Вазиани находится приблизительно в 25 км от Тбилиси.

Ранее Минобороны РФ подтвердило, что направило дополнительное военное подкрепление в Южную Осетию в помощь миротворцам. Также сообщалось, что в небе над Южной Осетией появились российские самолеты. В настоящее время российская бронетехника входит в Цхинвали.
 

Artex

Забанен
РБК-Украина, 08.08.2008, Тбилиси 15:31


Российские самолеты разбомбили авиабазу Вазиани под Тбилиси. Как сообщили агентству Reuters в Совете безопасности Грузии, в результате бомбардировки никто не пострадал, однако ряд зданий был разрушен. По мнению секретаря Совета безопасности Грузии Кахи Ламая, Россия тем самым объявила войну Грузии.

Авиабаза Вазиани находится приблизительно в 25 км от Тбилиси.

Ранее Минобороны РФ подтвердило, что направило дополнительное военное подкрепление в Южную Осетию в помощь миротворцам. Также сообщалось, что в небе над Южной Осетией появились российские самолеты. В настоящее время российская бронетехника входит в Цхинвали.
Похвально, весьма похвально. Продолжение следует.
 

Santolege

Забанен
Наконец-то Россия проснулась и дала жару грузинским оккупантам!
 

Artex

Забанен
Что в этом похвального?
Кто-то должен остановить целенаправленный геноцид аланского народа.
Ковровые бомбардировки и системы град против мирных жителей, женщин, стариков и детей, заслуживают адекватного ответа.
 
Зверху