Вступ України у НАТО

Чи потрібно вступати Україні в НАТО?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    243

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Re: Янукович: вступление Украины в НАТО – моя стратегическая цель

Раз нас ведут к референдуму, решил добавить в тему опрос. Немного расшифрую варианты ответов:
1. Да, безусловно. - тут всё понятно, если голосуете за это, сомнений у вас нет.
2. Да, но в первую очередь думать об интресах страны - если Вы сомневаетесь, повлияет ли вступление в НАТО на интересы страны, в смысле после вступления, мы можем быть втянуты в НАТОВские разборки, если нет до будете за.
3. Нет, нужно ориентироваться на Россию - сейчас Россия говорит, что мы не должны вступать в НАТО и Вы её поддерживаете. Если мнение руководителей России измениться, Вы тоже измените своё. В смысле, лишь бы мы не ссорились с Россией.
4. Нет. - однозначно нет. НАТО нам не нужно ни при каких условиях.
Я постарался варианты ответов сделать корректными, но, если что не так, извините. Первые два можно рассматривать, как утвердительный ответ, последние два - отрицательный. Но и 2 и 3 можно рассматиривать, как нейтральные. Кому, как нравится. На референдуме, если он будет, вопрос, скорее всего, будет позаковыристее.
 

Sherhan

Active Member
Re: Вступление Украины в НАТО

На мой взгляд, лучше иметь хорошие отношения с Россией, чем с Америкой. Причина банальна, но важна для нас как украинцев в целом. --- Сырье. Допустим, в России закупка бензина равна 1 грн. в Америке 3,5 грн. Разница достаточно большая.
Потеряя дружбу с Россией мы автоматически "пригалашаем" американских военный в себе в "гости", а это означает, что Америка будет "предоставлять" свою помощь в защите нашей Родины, в ту же секунду наша армия, которая и так уже вся в проблемах, совсем не будет существовать.
Я ЗА дружбу с Россией.
 

cem

gott mit uns
Re: Вступление Украины в НАТО

прямо в НАТО треба йдти, але спочатку треба в ЄС
 

lion.ts

[deleted]
Re: Вступление Украины в НАТО

Да надо в НАТО полюбому:youshenko
 

cem

gott mit uns
Re: Вступление Украины в НАТО

у мя батя служив советской армии, я буду с лужить в НАТОвской. Будем с батей по квартире с комнаты в комнату гранаты просать с надписями "сделано в СССР" и "made in USA"
 
З

Зверюга.ua

Guest
Re: Вступление Украины в НАТО

На мой взгляд, лучше иметь хорошие отношения с Россией, чем с Америкой. Причина банальна, но важна для нас как украинцев в целом. --- Сырье. Допустим, в России закупка бензина равна 1 грн. в Америке 3,5 грн. Разница достаточно большая.
Потеряя дружбу с Россией мы автоматически "пригалашаем" американских военный в себе в "гости", а это означает, что Америка будет "предоставлять" свою помощь в защите нашей Родины, в ту же секунду наша армия, которая и так уже вся в проблемах, совсем не будет существовать.
Я ЗА дружбу с Россией.
Цікаво як жеж виживає Литва, Латвія, Естонія??? Вони з расієй в не дуже гарних стосунках... Але чомусь у них економіка краща ніж у деяких европейських країн... Поясніть? Якщо виходити з вашої логіки, то ми повинні молитись на расєю...


З.І. Так НАТО! І нарешті припинятся газові, тузлівськи, теріторіальні та інші конфлікти... Бо расєї тричи поміркує перед тим як щось набумає зробити поганого нам!
 

wizZard

New Member
Re: Вступление Украины в НАТО

Цікаво як жеж виживає Литва, Латвія, Естонія??? Вони з расієй в не дуже гарних стосунках... Але чомусь у них економіка краща ніж у деяких европейських країн... Поясніть? Якщо виходити з вашої логіки, то ми повинні молитись на расєю...


З.І. Так НАТО! І нарешті припинятся газові, тузлівськи, теріторіальні та інші конфлікти... Бо расєї тричи поміркує перед тим як щось набумає зробити поганого нам!
Кто интересно на Россию попрёт :)
Вспомни Ирак,все знают истинную причину ввода американских войск туда,но никто в том числе и ЕС кроме критики ничего не предпринял:)
А вообще вступление в НАТО-это трата уммы денег,т.к войска надо будет реформировать под натовские стандарты.
Ты даже представить не можеш какая сумма выйдет если наш ак-47 заменить на натовский м-16,ко всему этому надо поменять ещё патрон и т.д. и т.п.:)
PS Если уже деньги некуда девать,пусть лучше врачам зарплату поднимут,а то у нас сотрудники скорой помощи 400 гривен в месяц получают.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Re: Вступление Украины в НАТО

Кто интересно на Россию попрёт :)
Вспомни Ирак,все знают истинную причину ввода американских войск туда,но никто в том числе и ЕС кроме критики ничего не предпринял:)
А вообще вступление в НАТО-это трата уммы денег,т.к войска надо будет реформировать под натовские стандарты.
Ты даже представить не можеш какая сумма выйдет если наш ак-47 заменить на натовский м-16,ко всему этому надо поменять ещё патрон и т.д. и т.п.:)
Цікаво чому у германії ще досі стоять на озброєнні СРСРвськи ак-47 а також такни т72, а також винищувачі міг27... Цікаво чому за 15 років германія маючи великі кошти не переозброїла свою армію під американьску...
Ви шановний зовсім нерозумієте що НАТО це не перерозброєння армії під американьский стандар, це колективна оборона, тобто у Ангрії є флот, у германії ППО, у Україні РЛС... і це все буде єдиной армією, а не у кожній країні все це гамузом!
До початку реформування армії, в Україні армія налічувала пів мільйона солдат, зараз наша армія реформується і налічує 100 тисяц і до 1012 року буде повністю з контрактників, а це не хлопці 18 років, а професіонали своєх справи! котрі за свою працю будуть отримувать гроші! Ось що НАТО! Не слухайте пані Вітренко !
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Вступление Украины в НАТО

Зараз коаліція тисне на голову ЦВК, щоб прискорити призначення референдуму по НАТО, саме регіонали взяли за основу оті начебто 4 млн. підписів зібраних у населення з ініціативи СДПУ(о) проти вступу, та поки що йдуть суди щодо фальсифікації цих підписів і вже з 22 справ залишилась половина... З нашими судами не буде дивним, якщо не знайдуть порушень. Хоча, наскільки я знаю, те що стосується нашого міста - так точно - ніхто не проводив ніяких опитувань... Може хоч хто бачив ? Сумніваюсь. Так от вже хочуть запросити Давидовича до Верховної Ради, щоб той "відзвітував" про хід справи, бо депутатський запит про референдум вже є, хочеться їм прискорити "діло", а не виходить поки що... Так що гуртуймось, народе....
 

rfvgy

Ukrainian
Re: Вступление Украины в НАТО

А якого дідька цей референдум потрібно проводити.?
До НАТО нас, нажаль ,покищо незапрошують.А вступити без запрошення Україна ,навіть коли захоче, незможе.
Взагалі - опитування на референдумах немають юридичної сили. Років 5 чи 7 тому вже провели один. І що з того.В парламенті замість 450 дармоїдів чомусь не сидять тільки 300.Так само й питання про двупалатність, та ще два (забув про що).
Можливо в державі з"явились ,,зайві,, гроші?
А швидше за все -хтось хоче вислужитись перед бюрократією сусідньої держави.
 
Зверху