Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Статус
Закрита.

iscander

distortion mind
Відповідь: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Если может быть две Родины,значит может быть три,четыре,пять?Парадокс получается однако,вы не считаете?Может это не логично,но лично для меня Родина- откуда я родом.Какая она бы не была,а точнее,как бы о ней не говорили-смысл не изменится,не променяю её ни на что другое!И хотя думаю на русском языке,в чём не моя вина,душой и телом я украинец.
p.s.Радует то,что сознательных людей все-же больше!
 

mangust

патріот
Ні закордонні зазіхання, ні техногенні катастрофи, ні скорочення кількості населення — ніщо не становить для української держави такої небезпеки, як її власне керівництво. Так вважають експерти, які досліджували функціональність майже 180 держав світу. У рейтингу країн-невдах, що його вміщує в останньому числі журнал Foreign Policy, Україна не є серед найгірших – там переважно африканські та азійські країни. Але навіть до сусідніх Польщі чи Угорщини їй ще далеко.
Напередодні свого 17-го дня народження українська держава, на думку дослідників, ще не досягла зрілості. Вона поліпшила свій рейтинг функціональності, випередивши усі пострадянські країни, крім балтійських, але й далі відстає від західних сусідів.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Відповідь: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Если может быть две Родины,значит может быть три,четыре,пять?Парадокс получается однако,вы не считаете?Может это не логично,но лично для меня Родина- откуда я родом.Какая она бы не была,а точнее,как бы о ней не говорили-смысл не изменится,не променяю её ни на что другое!И хотя думаю на русском языке,в чём не моя вина,душой и телом я украинец.
p.s.Радует то,что сознательных людей все-же больше!
Ну а если эту Родину взяли и разделили на несколько частей.То как?
Выбирать? А зачем?

И интересно что Вы вкладываете в понятие
душой и телом я украинец
 

Serg_

Забанен
Да да да, наконецто хоть слово правды - московиты-сепаратисты откололись от Руси и создали свое государство "Россия", поставив свою столицу в Москву. В этом вы правы. Значит, надо обьеденить все земли Руси под историческим началом - Киевом, матерью городов руских.
 

lordъ

jerk it out
фигасе 1/8 суши откололась от украинской империи. ага.
п.с. съедено 800 миллионов укров (с) История укров. Экспериментальный учебник
ппс серг может хватит нести чушь?
пппс Русских с 2 "с"
 

Grosso

wonderwall
Відповідь: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

московити- сепаратисти не обмежилися теріторією Московського царства, а через свою войовничість пішли на підкорення земель народів Сибіру...
Найбільш правильним є погляд на проблему візантійців, які поділили Русь на дві частини: малу та велику. Мала Русь-автохтонні землі полян.
Саме теріторія малої Русі на теріторії України цілком логічно вважається ядром тієї держави.
 

mangust

патріот
Після багатьох років зволікань і сумнівів Європейський Союз наблизився до визнання не просто європейських перспектив, а можливості членства України в ЄС. Більшість країн Єросоюзу погодилися, що Брюссель має нарешті надіслати Києву «чіткий сигнал» про те, що в перспективі Україна може стати повноправним членом Європейського Союзу. Як повідомляє оглядач Радіо Свобода в Брюсселі, угоду з таким змістом Україні можуть запропонувати на вересневому саміті Україна-ЄС.

Брюссельський оглядач Радіо Свобода Ато Лоб’якас, посилаючись на дипломатичні джерела, повідомляє, що на вересневому саміті у французькому Евіані Україна може очікувати добрих новин.

«Виглядає так, що переважна більшість країн ЄС вирішила, що Україна потребує «чіткого сигналу», який вони можуть надіслати 9 вересня. Цей сигнал означає, що якимось чином вони мають згадати про перспективу членства. Поки що не відомо, чи йдеться лише про віддалену можливість, чи про певні умови, це поки що невідомо», – зазначає Ато Лоб’якас.
За його словами, із 27 країн ЄС близько 20 були «за», і лише Нідерланди та Бельгія висловлювали сумнів. А Франція, яка протягом наступних півроку головуватиме в ЄС, зайняла прихильно нейтральну позицію. Ато Лоб’якас говорить, що зміна настала з приходом нового президента Ніколя Саркозі, і це вже є значним поступом.
 

Гвоздь

Финский студент
Відповідь: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Я не знаю насколько четким должен быть сигнал чтобы дошло:)
Лопатой по морде разве что...
 

kostyan

Member
я считаю, что любовь к родине - признак ограниченности. мир большой и весь для людей
 
Статус
Закрита.
Зверху