Російсько-Українськи відносини.

Whisper

Well-Known Member
МЗС порадило Росії розібратися зі своїми проблемами, перш ніж вчити Україну

Українське МЗС радить Росії звернути увагу на власні проблеми, перш ніж повчати Україну.
Такою заявою міністерство відреагувало на інтерв'ю Сергія Лаврова російському телебаченню. Там міністр закордонних справ Росії, зокрема, зазначив: Україна має поважати свої національні меншини і перетворитися заради них на федерацію.
Вітчизняне МЗС у відповідь заявляє: саме в Росії утискають національні меншини. І пропонує Москві зробити українську другою державною мовою, адже саме в Росії мешкають два мільйони вихідців з України.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Сьогодні відбудеться бій "Українських Отаманів" з "Російської Боксерською Командою" у WSB

Про це повідомляє .

Перший поєдинок 1/4 фіналу Всесвітньої серії боксу відбудеться в Москві. Початок поєдинку - 19:30.

Повний склад учасників битви:

Вагова категорія до 49 кг: Хасанбой Дусматов - Давид Айрапетян

Вагова категорія до 56 кг: Микола Буценко - Володимир Нікітін

Вагова категорія до 64 кг: Денис Беринчик - Раджаб Бутаев

Вагова категорія до 75 кг: Дмитро Митрофанов - Артем Чеботарьов

Вагова категорія до 91 кг: Сергій Корнєєв - Євген Тищенко

Матч-відповідь відбудеться 4-го квітня в Донецьку.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор


29 Березня 12:17
Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив про відсутність планів у Росії перетинати кордони України. "У нас абсолютно немає ніякого наміру та інтересів перетинати кордони України. Ми дуже хочемо, щоб робота була колективною, і щоб ті безчинства, які західні країни намагаються замести під килим і представити ситуацію в позитивних тонах і фарбах, були припинені, щоб вони усвідомили свою відповідальність", - заявив Лавров в інтерв'ю програмі "Вести в суботу з Сергієм Брильовим", повідомляє Інтерфакс-Україна. Лавров нагадав про заяву виконувача обов'язків міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, що останні дії українського керівництва, спрямовані на роззброєння всіх, хто незаконно володіє зброєю, тобто злочинців. "Якщо це результат роботи наших західних партнерів, то, повторюю, ми задоволені тим, що відбувається. Будемо готові продовжувати разом з ними шукати спільні рекомендації для українців, які підуть в руслі припинення будь-якої незаконної активності і початку глибокого конституційного процесу реформування держави ", - наголосив міністр. Лавров стверджує, що Захід прислухається до доводів Москви про необхідність федералізації України. "Можу сказати, що федерація - це вже далеко не заборонене слово в наших розмовах. Переконаний, що ми повинні на цьому наполягати не тому, що нам так хочеться, а тому, що це вимога південних і східних регіонів (України )", - заявив глава МЗС РФ. За його словами, Захід почув аргументи Москви про необхідність федералізації України і про другу державну мову. У Росії чекають, що через західних партнерів ці думки будуть донесені до Києва. "Я тільки на це і розраховую, тому що нинішній український уряд важко запідозрити в самостійності", - сказав глава МЗС Росії.
 

Whisper

Well-Known Member
Сьогодні відбудеться бій "Українських Отаманів" з "Російської Боксерською Командою" у WSB
Про це повідомляє .
Перший поєдинок 1/4 фіналу Всесвітньої серії боксу відбудеться в Москві. Початок поєдинку - 19:30.
Матч-відповідь відбудеться 4-го квітня в Донецьку.
Здавалося б , - до чого тут політика ?.. Але не так все просто у цьому житті !;)
Я особисто не зумів подивитися наживо матч , але і новини про нього достатньо вразили. Пишуть , що суддівство було дуже упередженим у всіх поєдинках , і всі рефері , окрім першого , віддали перевагу росіянам ... Тобто , у ввічливих шизоїдів геть дах їде не тільки у військовій сфері , у економіці , а й у спорті також.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Здавалося б , - до чого тут політика ?.. Але не так все просто у цьому житті !;)
Я особисто не зумів подивитися наживо матч , але і новини про нього достатньо вразили. Пишуть , що суддівство було дуже упередженим у всіх поєдинках , і всі рефері , окрім першого , віддали перевагу росіянам ... Тобто , у ввічливих шизоїдів геть дах їде не тільки у військовій сфері , у економіці , а й у спорті також.
Я первый бой не смотрел . Второй бой бился наш Буценко - судейство было не очень объективное . Третий бой где бился Беринчик - нашего тупо засудили , 4-5 раунд россиянин сдулся - наш вчистую выиграл , а вот 1-3 раунды был равный бой (все три первых раунда почему-то российскому боксёру отдали) Четвёртый бой бился наш Митрофанов - я первых два раунда посмотрел , при равном бое все три судьи дали нашему поражение - после этого я вынудил телевизор :)
 

Whisper

Well-Known Member
Я первый бой не смотрел . Второй бой бился наш Буценко - судейство было не очень объективное . Третий бой где бился Беринчик - нашего тупо засудили , 4-5 раунд россиянин сдулся - наш вчистую выиграл , а вот 1-3 раунды был равный бой (все три первых раунда почему-то российскому боксёру отдали) Четвёртый бой бился наш Митрофанов - я первых два раунда посмотрел , при равном бое все три судьи дали нашему поражение - после этого я вынудил телевизор :)
От жеш злидні лукаві! ;)
 

Whisper

Well-Known Member
Україна готова запропонувати Москві план конфедералізації Росії – МЗС
МЗС України готове надати Москві план конфедералізації Росії із запровадженням 5-10 державних мов. Про це заявив речник Міністерства закордонних справ Євген Перебийніс, коментуючи висловлювання російських посадовців щодо федералізації України.

«Подібні заяви російських офіційних чинників є грубим і неприхованим втручанням у внутрішні справи України, яке суперечить фундаментальним нормам міжнародного права та загальновизнаним принципам співжиття держав», – цитує слова Перебийноса сайт МЗС.

Замість цього, за його словами, російській владі слід було б зосередитись на наповненні власного федерального устрою реальним змістом, поверненні до демократичних виборів на регіональному та місцевому рівнях, забезпеченні захисту прав національних меншин, які страждають через відсутність можливості повноправної участі у діяльності органів державної влади.

«У разі відсутності прогресу на цьому напрямі, Україна могла б надати Російській Федерації свої пропозиції з удосконаленню і оптимізації її державного устрою і політичної системи, наприклад, у вигляді плану конфедералізації російської держави із запровадженням 5-10 державних мов, а також національних квот в основних органах державної влади, які б чітко відображали інтереси всіх основних національних і мовних спільнот російського суспільства», – пропонують у МЗС.

Міністерство закордонних справ України переконане, що такий крок «дозволив би наблизитись Російській Федерації до цивілізованих зразків демократії, прав людини та поваги прав національних меншин».

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров напередодні вкотре заявив, що Москва бачить вихід із кризи в Україні тільки шляхом її федералізації. На думку Москви, саме це необхідно для функціонування України як єдиної держави.

 

rfvgy

Ukrainian
Держспоживінспекція забракувала російські цукерки та сир
You must be registered for see images


фото: ria.ru
Держспоживінспекція України повідомила, що російські товари реалізуються в торговельних мережах нашої країни з порушеням законів
Як зазначаюь на сайті відомства, товари реалізуються всупереч вимогам статті 38 Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів», статтей 15, 19 Закону України «Про захист прав споживачів» та положенням Технічного регламенту щодо правил маркування харчових продуктів.
У повідомленні зазначають, що перевірки почали у зв’язку зі зверненням голови депутатської фракції Всеукраїнське об'єднання «Свобода», народного депутата України Олега Тягнибока щодо невідповідності більшості російських товарів вимогам чинного законодавства України, а також масових порушень прав споживачів під час їх реалізації.
Зокрема, відомство має претензії до російсьих виробників цукерок ВАТ «Красный Октябрь», ВАТ «Кондитерський концерн Бабаєвський», ВАТ «Рот фронт», ЗАТ «Фабрика «Русский шоколад», виробника плавлених сирів ТОВ «Лакталіс Істра». Також Держспоживінспекція забракувала виробників риби ТОВ «Вічунай-Русь» та ТОВ «Роскон».
Згідно з повідомленням, на сьогоднішній день Держспоживінспекцією України вживаються відповідні заходи щодо вилучення зазначеної російської продукції, що розповсюджується з порушеннями, з гіпермаркетів основних торговельних мереж
«Нечесним реалізаторам та виробникам варто пам’ятати про те, що права українського споживача надійно захищені. Оскільки споживачами є не тільки доросле населення України, а й наше майбутнє – наші діти, Держспоживінспекція завжди оперативно та гостро реагує на виникаючі проблемні питання споживчого ринку. А ті, хто намагаються отримати прибуток за рахунок здоров’я, зокрема дітей, не тільки обмежені в моральному плані, а є безпринципнними особистостями, що гірші за ворога» – підкреслює Голова Сергій Орєхов.
 

Udaff4eg

Well-Known Member
а й наше майбутнє – наші діти, Держспоживінспекція завжди оперативно та гостро реагує на виникаючі проблемні питання споживчого ринку. А ті, хто намагаються отримати прибуток за рахунок здоров’я, зокрема дітей, не тільки обмежені в моральному плані, а є безпринципнними особистостями, що гірші за ворога
Вот же с.ки... Получается сколько лет эти продукты вредили нам и нашим детям, а теперь они заметили что там что то не то? Уроды... Где же обещанные люстрации
 
Зверху