Російсько-Українськи відносини.

radnor

В деле
Ответ: Росія-Україна,на порозі війни?

мені тільки не розповідай про тих "паганих" УНСОВців - я теж жив в тому наметовому містечку, ходив в похід на Київ, був одним з керівників наметової революції. Я глибоко поважаю тих унсовців, які підтримували нас. І жодних радикальних дій від них я не бачив. Жодного руху вони не робили без нашої згоди. З приводу дій міліції: в ніч на 01 серпня 2004 року вони прийшли в наметове містечко і затримали всіх, хто там був (при цьому витягували за ноги з наметів сплячих людей). Всі унсовці при цьому були відвезені в УБОЗ (хто хоч раз був там, знає що це таке).
УНСО як організація взагалі-то мені не надто симпатична, але повторюся: ті, хто приїзжав в Суми, користуються моєю повагою.
Ну конечно, теперь не поспоришь. Наверное кроме того с какой целью они приехали тебя больше ничего не интересовало. И я не говорил вообще про кого забирали, кого нет. Я сказал предположение почему милиция приняла меры, может оно и неверно. Но вопрос - в их идеях нет такого лозунга - Украина для украинцев? ( это не касается палаточного городка).
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Росія-Україна,на порозі війни?

... Но вопрос - в их идеях нет такого лозунга - Украина для украинцев? ( это не касается палаточного городка).
Взагалі, то цей лозунг не їх ноу-хау. Це по-перше.
По-друге, лозунг цей означає, що лише в державі Україні мають бути забезпечені всі права українців, та створені умови, для захисту їх національних, культурних, історичних (тощо).... цінностей та інтересів. Бо якщо цього не зробити в Україні, то цього ніде не можна буде зробити. І він ніяк не означає "Україна - лише для українців".
По-третє, а чи не бачили Ви часом з випусків новин під якими гаслами проходять в Росії мітинги 4 листопада (доречі, державне свято нашого північного сусіда)? Гасло "Україна для українців" просто відпочиває. Нічого страшного в цьому не вбачаєте?
І останнє... Ви справді живите в Росії, ( як це написано на девізі під Вашою аватарою), чи просто цю країну Ви вважаєте Росією, всупереч всьому... Якщо так, то тоді коментарі про лозунги УНСО просто зайві...
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Росія-Україна,на порозі війни?

Да даже когда был студенческий палаточный лагерь возле банковской, мы стояли против обьединения универов в СНУ. Приезжали личности, которые типа того чтобы поддержать,(весёлые ребята из УНСО, в комуфляжной форме и снашивками УНСО) так вот приходилось пообщаться с некоторыми. И скорее всего из-за их появления милиция стала принимать меры по отношению к лагерю.
Якби ти там дійсно стояв, а не пиво на лавці поруч бухав, то ти б помітив чому вона почала приймати міри, а саме з якого приводу, і згадав про пляшки з отрутою(криозот), які кидали вночі до містечка (твої улюблені рософіли-гопнєги).... а то УНСО .. УНСО, таке враження що тобі там в росії доплатять за такі пости ((((
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Росія-Україна,на порозі війни?

мені тільки не розповідай про тих "паганих" УНСОВців - я теж жив в тому наметовому містечку, ходив в похід на Київ, був одним з керівників наметової революції. Я глибоко поважаю тих унсовців, які підтримували нас. І жодних радикальних дій від них я не бачив. Жодного руху вони не робили без нашої згоди. З приводу дій міліції: в ніч на 01 серпня 2004 року вони прийшли в наметове містечко і затримали всіх, хто там був (при цьому витягували за ноги з наметів сплячих людей). Всі унсовці при цьому були відвезені в УБОЗ (хто хоч раз був там, знає що це таке).
УНСО як організація взагалі-то мені не надто симпатична, але повторюся: ті, хто приїзжав в Суми, користуються моєю повагою.
Але варто признати, що дехто з "головних"(не УНСО звісно) таки отримав "дивіденти", як політичні, так і фінансові (хоча я стояв з власної волі, незважаючи на те, що в деканаті мене за це не похвалять точно).
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Росія-Україна,на порозі війни?

І останнє... Ви справді живите в Росії, ( як це написано на девізі під Вашою аватарою), чи просто цю країну Ви вважаєте Росією, всупереч всьому... Якщо так, то тоді коментарі про лозунги УНСО просто зайві...
Зроби пошук його повідомлень. Як він писав - переїхав жити на історичну Родіну. Тому, на відміну від деяких товаришив, які ніяк на квіток не назбирають, здається насолоджується життям на її просторах :).
І велике прохання до усіх, хоча я точку зору людини ніяк не підримую, але не треба і їй приписувати того, чого вона не казали і не робила (це я стосовно "(твої улюблені рософіли-гопнєги)" ;) ).
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Росія-Україна,на порозі війни?

Ну якщо він не любить УНА-УНСО, то виходить що любить ось такий шабаш м"яко кажучи придурків )). В наш час аполітичних не буває (а інших варіантів як бути або "бендерівцем" або "рософілом) люди тут не бачать)
 

Вкладення

freezy

New Member
Ответ: Відповідь: Ответ: Росія-Україна,на порозі війни?

Невже Україна перша почала провокувати Росію? І як саме Україна провокувала Росію?
Чтото я смотрю на этом форуме отмечаются только "патриоты" и "свидомиты". Отмечусь и я, на Украине дерьмократия как никак, все имеют свободу слова, ибо она с лихвой компенсируется нищенскими зарплатами и беспределом чиновников и хозяев-работодателей.
Провоцировала Россию прежде всего Украина - я лично помню как в начале 90х на каждом углу проплаченные западом ничтожные интелигентики орали "москали нас объедают", как на Хрещатике молодчики избивали людей за то что не знают как по-украински галстук или зонтик. И теперь после всего этого они утверждают что Россия плохая т.к. не разрешает воровать её газ?????
Теперь по теме. Кто будет воевать??? Опомнитесь и не чудите! Те подонки, которые провоцируют войну - в случае военных действий быстренько смоются за бугор, т.к. являются агентами запада. А те у кого мозги задурены - прозреют, как я после рассказов Тигра и Жоры и личного убедизма когда там побывал и поработал. А фанатиков "нэзалэжной" мало, и справиться с ними не составит труда.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Росія-Україна,на порозі війни?

Чтото я смотрю на этом форуме отмечаются только "патриоты" и "свидомиты". Отмечусь и я, на Украине дерьмократия как никак, все имеют свободу слова, ибо она с лихвой компенсируется нищенскими зарплатами и беспределом чиновников и хозяев-работодателей.
Провоцировала Россию прежде всего Украина - я лично помню как в начале 90х на каждом углу проплаченные западом ничтожные интелигентики орали "москали нас объедают", как на Хрещатике молодчики избивали людей за то что не знают как по-украински галстук или зонтик. И теперь после всего этого они утверждают что Россия плохая т.к. не разрешает воровать её газ?????
Теперь по теме. Кто будет воевать??? Опомнитесь и не чудите! Те подонки, которые провоцируют войну - в случае военных действий быстренько смоются за бугор, т.к. являются агентами запада. А те у кого мозги задурены - прозреют, как я после рассказов Тигра и Жоры и личного убедизма когда там побывал и поработал. А фанатиков "нэзалэжной" мало, и справиться с ними не составит труда.
Дякую, що відразу показали з якого тепер ніку будете писати :), пану Тигр-Жора. За скільки цього разу Тігр джипа купив?
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Росія-Україна,на порозі війни?

Но при этом выступают против народа, который проживает по той или иной причине на територии Украины, не являсь при этом украинцем по национальности.
Я не знаю за что выступают УНСОвцы (особо не вникал никогда) , но знаю что не против Украины (а значит они не внезакона)
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Росія-Україна,на порозі війни?

Ну якщо він не любить УНА-УНСО, то виходить що любить ось такий шабаш м"яко кажучи придурків )). В наш час аполітичних не буває (а інших варіантів як бути або "бендерівцем" або "рософілом) люди тут не бачать)

Это что Зборище Куклус-Кланов ? :D
 
Зверху