Російсько-Українськи відносини.

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Російсько-Українськи відносини.

Голова СБУ назвав ФСБ терористами

Тепер ФСБешники не просто пастимуться в Криму. Тепер у них там будуть свої бази. У повному розумінні цього слова. З тренувальними таборами включно. Та всіма «витікающімі послєдствіями».

Останніми днями з’явилися дві новини, що стосуються СБУ. Вчора розповсюдилася інформація про те, що припинено усю роботу департаменту контррозвідки СБУ щодо російських спецслужб в Україні. За деякими даними, у 2006-2009 роках підготовка нелегальної агентури фінансувалася на рівні 3% від запланованого. Тепер же повністю згорнули і програми підготовки, і вже існуючу діяльність. Що й так ледь жевріла, майже на голому ентузіазмі службистів. Назвавши це «жестом доброї волі» (!) і «демонстрацією нового політичного курсу вищого керівництва України». Із «новим політичним курсом» і так усе зрозуміло. Проте, «добра воля» ніколи ще не проявлялася з такою безсоромністю.

Сьогодні ж у ЗМІ з’явилося інтерв’ю із головою СБУ тов. Хорошковським. Він говорив про сепаратизм і тероризм у Криму. Точніше, про їхню відсутність. Але це якраз нецікаво. Цікава його репліка щодо особливостей півострова. «У Криму є певна особливість, і вона не пов’язана із кримськотатарським населенням. Вона, скоріше, пов’язана з місцевістю, географією – на півострові є зони, в яких зручно зустрічатися, проводити закриті збори, організовувати табори», - сказав Хорошковський. Говорилося це в контексті «терористичної загрози». Проте.

Якщо поєднати ці дві новини, виходить цікава картина. Виходить, що скоро в Криму дійсно можуть з’явитися стаціонарні бази ФСБ. Розбиратися із ними офіційно ніхто не буде. Навіть не виникне такої потреби. Адже контррозвідка офіційно не працюватиме, жодних офіційних документів просто не існуватиме. Якщо ж раптом про якісь дивні бази й табори пронюхають журналісти чи громадські активісти – не проблема. Адже керівництво СБУ попереджало, що на півострові можуть бути бази й табори терористів.

Усе закономірно. Якщо на території країни існують військові бази ворожої держави – поступово повинні з’являтися і бази спецслужб. І тюрми. Трохи згодом – управлінські структури, адміністрації. А десь між спецслужбами й тюрмами мають розгорнути бурхливу діяльність розстрільні тройки.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Російсько-Українськи відносини.

Братерська газова дуля​
Олег Мeдуниця

Економічний україно-російський форум, що пройшов під час візиту Дмитра Мєдвєдєва до Києва у фешенебельному готелі Hyatt показав справжнє ставлення і розуміння Російською Федерацією стратегічного партнерства ниших країн. Можливіть напряму поспілкуватися із Президентом РФ викликала появу в залі форуму тих кого в Україні прийнято називати олігархами. Ахмєтов, Фірташ, Пінчук, Ярославський, Григоришин - далеко не повний список зірок першої величини українського бізнесу.

Ключовим питанням, які провідні українські власники «фабрик, заводов и пароходов» задавали Президенту РФ це можливість транзиту по території Росії природного газу середньо азійського походження, що належить українським компаніям. Мало хто в Україні знає, що в Узбекистані є газові родовища, що частково належать Ринату Ахметову та горлівському «Стиролу». Мало хто знає, що українські підприємства за відпущену ними продукцію отримують розрахунок азійськими енергоносіями.

Такі питання задавали Мєдвєдєву навіть російські власники українських підприємств. Костянтин Григоришин найбільший акціонер СМНВО «Завод ім.Фрунзе»також скористався нагодою і так само поставив питання розуміючи важливість його вирішення саме для його сумських виробничих потужностей. Ймовірно, що природній газ надходив би в обмін на продукцію сумських машинобудівників і міг гіпотетично бути використаний в котельні північного промислового вузла міста Суми як для опалення частини міста так і для електричної генерації. Зрозуміло, що вартість такого палива була б значно нижчою навіть тієї ціни, що була виторгована Януковичен в обмін на Севастопольську оренду. Це б створювало дійсно конкурентне середовище на ринку теплоносіїв не тільки в Сумах але й в області. Адже в тарифі на тепло 70% вартість енергоносіїв.

Питання підняте українськими промисловцями абсолютно логічне. Якщо ми дозволяємо Росії прокачувати газ по власній газотранспортній магістралі, чому ми не можемо газ, що є власністю українських підприємств прокачати по російській трубі? Відповідь була проста і категорична – «Газпром» готовий викупити будь які об’єми средньоазійського газу на кордоні газодобувних країн. Що це значить, що горлівський «Стирол» буде продавати власний газ на кордоні з Узбекистаном по 130 доларів за тис. кубів і відповідно буде купляти природній газ по ціні в 2600 грн. (на даний час). Де різниця? Різниця буде у «Газпрома», трохи перепаде «Нафтогазу».

Вислухавши пряму відмову Віктор Янукович проковтнув образу і закрив засідання. Отака братерська газова дуля. Віктор Федорович запропонуйте Крим в оренду! Переговори підуть значно конструктивніше.
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: В Києві створено Комітет захисту України

Ти погляди, шо они уже творят!!!
Посол Российской Федерации на Украине Михаил Зурабов не обнаружил существенной разницы между русскими и украинцами.

В интервью газете «Известия» он сказал: «Я убежден в том, что мы не просто братские народы — мы единый народ. Со своими нюансами, со своими особенностями, но единый народ».

К этому выводу Зурабов пришел, в том числе изучая историю массового голода, свирепствовавшего в СССР в начале 1930-х годов.

«Голод — это не избирательная политика. Это была чудовищная, бесцеремонная, доктринированная политика в отношении своего народа. И мы это все хорошо понимаем. Единственное, что вызывало у нас болезненную реакцию, — это попытка на элементах нашей общей истории рассорить наши народы», — сказал посол.

По его мнению, причиной голода стали преобразования, «которые осуществлялись в интересах определенной модели общественного развития», а вовсе не стремление уничтожить тот или иной народ.
Мы, українські патріоти, должны дать решительній отпор проискам северного соседа.
 

TarasikFromSumy

New Member
Так, щось мені пригадалося висловування минулішнього посола_рф Віктора Черномирдіна : "А чего не взять, если дают?"
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Російсько-Українськи відносини.

Більшість росіян проти об’єднання з Україною

Більшість жителів Росії не бажають возз'єднання з Україною в єдину державу, проте вважають, що країни повинні бути дружніми, без віз і кордонів. Об'єднання в єдину державу Росії і України підтримує лише 13% респондентів.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного компанією "Левада-центр".

Згідно з даними дослідження, 64% опитаних вважають, що Росія і Україна повинні бути незалежними, але дружніми державами - з відкритими кордонами, без віз і митниць.

Об'єднання в єдину державу Росії і України підтримує лише 13% респондентів. Ще 17% виступають за те, щоб між Україною і РФ були закриті кордони, введений візовий режим. 6% не змогли відповісти на запитання.

Автори дослідження відзначають, що кількість прихильників возз'єднання в єдину державу з Україною в Росії стало падати після війни на Кавказі в серпні 2008 року.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Російсько-Українськи відносини.

Москва готовится через Гаагский суд отобрать у Украины Севастополь


Московские юристы подготовили иск в Гаагский суд по поводу принадлежности Севастополя, утверждает народный депутат от Партии регионов Владимир Зубанов

"На примере румын с островом Змеиный московские юристы сегодня уже подготовили письма в Гаагский суд, где говорится о том, что Севастополь никогда не входил в состав Крыма и никогда ему не передавался", - сказал он в интервью газете "День", опубликованному в среду.

Народный депутат отметил, что положительно расценивает пребывание Черноморского флота России в Севастополе.

"Как вы думаете, каким будет решение Гаагского суда с учетом российского влияния на европейские дела? Да, этот суд всегда принимает компромиссное решение, а что если примут решение о непринадлежности Севастополя Украине? Что - конец государственности? Поэтому, наше решение о последующем пребывании ЧФ в Крыму - это правильное решение", - пояснил он.

Напомним, о претензия России на украинский город Севастополь ранее высказывали такие скандальные политики как мэр Москвы Юрий Лужков и депутат Госдумы Константин Затулин. За такие высказывания им было запрещено приезжать в Украину. Недавно Янукович лично звонил Лужкову и сообщал, что он уже не персона нон грата в Украине.
 

hed1n.ru

стебанутый
Россия подарила Черновцам вертолет



Россия передала в качестве гуманитарной помощи пострадавшей от наводнения Черновицкой области вертолет КА-32.

Об этом «Українським новинам» сообщил представитель Министерства по чрезвычайным ситуациям и защите населения от последствий Чернобыльской катастрофы.

Стоимость вертолета составляет около 12 млн. долларов.

Вертолет прибыл в пострадавшую область в пятницу.

Напомним, из-за паводка в Черновицкой области полностью разрушен 31 жилой дом и 5 частично, разрушены 6 автомобильных мостов, повреждены 4 автомобильных и 2 железнодорожных моста.

29 июня Кабинет Министров создал комиссию по ликвидации последствий наводнения 22-29 июня в Черновицкой области.
 
Зверху