Выбор сканера, принтера, мфу

  • Автор теми DMX
  • Дата створення

Nalivai

•-.,__,,.-•*’°`’*•-.,
Выбор МФУ

Кто что знает, кто сталкивался.. посоветуйте что выбрать..? ценовая категория - гдето гривен 900...
 

sania77

Гуру
МФУ

Nalivai сказав(ла):
Кто что знает, кто сталкивался.. посоветуйте что выбрать..? ценовая категория - гдето гривен 900...

А для дома или офиса

Есть струйные и лазерные

С факсом или без (вобщем с факсом дороже будет)
 

sayan

ॐ मणि पद्मे ह
в "комп. обозрении" за май 2005 (№16) есть обзор этих устройств (струйные).
в той цене что написал лучший canon pixma mp130 ($160)
 

sania77

Гуру
МФУ

саян сказав(ла):
в "комп. обозрении" за май 2005 (№16) есть обзор этих устройств (струйные).
в той цене что написал лучший canon pixma mp130 ($160)

А 170?

Цена таже! 750грн

Если нужен прайс пишите в личные, открою фтп и можна будет качнуть, там куча всего!
 
Останнє редагування:

sayan

ॐ मणि पद्मे ह
не знаю. я за ними (мфу) не слежу, просто вчера перелистывал этот номер и посмотрел обзор.
 

Nalivai

•-.,__,,.-•*’°`’*•-.,
sania77 сказав(ла):
А для дома или офиса

Есть струйные и лазерные

С факсом или без (вобщем с факсом дороже будет)
для дома, струйник (хотя если найдеш за такие деньги лазерный..) :) без факса..
:susel:
 
З

Зверюга.ua

Guest
Alex Sun сказав(ла):
Народ, можно достать обнулители чипов чернильниц На Епсон - цена-50 грн Если кому надо под заказ...
Шановний, є на сайті Епсон такі утіліти котрі обнуляють чипи на картріджах. Одна щоб скористатись цією утілітою треба спеціальний пристрій котрий вам треба буде зробити власноруч! Він підєднується у ЛПТшний порт, хоча зараз я можу і помилятись, бо користувавсь таким пристроєм рік тому! Якщо треба то я можу уточнити що і як треба зробити що в дома ви могли самі заправляти і обнуляти картріджи. А і ще не забувайте про те що там у вашому принтері та і взагалі у інших струйних принтерах існує така річ як "памперс" у котрий доречі теж з допомогою цього пристроя можна обнулити!
 

UFO.cz

Far away from home
Странно, все обнуляторы для Epson, которые я встречал - входят непосредственно в контакт с чипом на картридже. Про какую-то приблуду для LPT и СОФТ на сайте Epson я слышу впервые. Поподробнее, пожалуйста.


Ну а заморозить уровень чернил программным способом обещают авторы
SSC Service Utility. Правда увидеть ее в действии мне так и не довелось.

P.S. И все же авточипы получаются дешевле и при покупке, и при эксплуатации.
 
З

Зверюга.ua

Guest
UFO сказав(ла):
Странно, все обнуляторы для Epson, которые я встречал - входят непосредственно в контакт с чипом на картридже. Про какую-то приблуду для LPT и СОФТ на сайте Epson я слышу впервые. Поподробнее, пожалуйста.


Ну а заморозить уровень чернил программным способом обещают авторы
SSC Service Utility. Правда увидеть ее в действии мне так и не довелось.

P.S. И все же авточипы получаются дешевле и при покупке, и при эксплуатации.
Я можу сказати з свого досвіду, такій пристрій дуже легко зібрати самому. Одак там треба знати яку проводину куди тикати. Я не пам’ятаю точно як і що треба робити, однак такий пристрій виглядає, як сам штерекр ЛПТ і чотири проводини котрі ідуть у контакт з картріджем.
Но що до сьогоднішнього софта то я не впевнений чи допоможе це, оскільки зараз Епсон почав випускати такі чіпи, котрі при закінчені чорнил просто перегорають і жодна програма не зможе її обнулити...


З.І. Конкретно я можу сказати за прилад, десь дня через три, коли уточню що і як там робиться.
 
Зверху