Я учусь в Политехе....

Slavutich

бывалый
вже 2ий тиждень жовтня починається, а студентських квитків так і не видали.
цікаво, це лише ФЕМ таке щастя накрило, чи інші факультети теж?
якогось дідька знов страждаємо через відсутність студентських привілеїв!!!
як завжди усе через дупу робиться (((
а можно поконкретнее о студенческих льготах кроме дешевого билета на поезд
 

Karnten

я - барашка
а можно поконкретнее о студенческих льготах кроме дешевого билета на поезд
особисто на мій погляд 50% знижка доволі істотна при розгляді даного питання, оскільки країна у нас не мала і відстані доволі великі, відповідно і ціни також + існують ще деякі заклади, де надаються знижки при наявності студентського ;) \кінотеатри, музеї, парки та ін\ може для кого-сь це і не істотне зауваження та все ж таки.

мій власний досвід останнього тижня вересня свідчить, що студентський являє собою не лише пластикову картку з голограмою, а ще може виконувати роль перепустки у деяких доволі цікавих місцях (не Сумських), які мені не довелось відвідати через його відсутність.

оскільки студнет навчається у ВНЗ він має право користуватися відповідними привілеями, які в нього є протягом навчального року з першого дня його початку \імхо\
а наш любий СумДУ трохи позбавляю нас цієї можливості \знову ж імхо\
 

quant

yeah
Відповідь: Я учусь в Политехе....

мені з пільгів відомі знижки на квитки, кінотеатри та на підписку до періодичних видань
 

Шальная

консультант
Мы с подругой зимой ездили во Львов,мы были там что коты в масле со студенческим!!!Проезд в трамвае 50% скидка(если ещё учесть что трамвай там самый распространённый вид транспорта),практически все завидения интерессные туристу были со скидкой+конечно мы доехали туда со скидкой...ну и если ещё чтото вспомню.то напишу :))
 

вже~не~та

уходящая в осень...
вже 2ий тиждень жовтня починається, а студентських квитків так і не видали.
цікаво, це лише ФЕМ таке щастя накрило, чи інші факультети теж?
На ФТФ 5 курсу тоже неизвесно когда предвидятся... хотя списки подавались в первых числах сентября :?
 

TiMoFeY

ЭлэВриВэл-ы-ы
ФЕДЕРАЦІЯ ТХЕКВОНДО (ВТФ)СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
THE SUMY REGIONAL TAEKWONDO (WTF) FEDERATION

______________________________________________________________________________________________

Спортивний клуб проводить набір абітурієнтів, студентів СумДУ на секцію ТХЄКВОНДО
Заняття проходять:Понеділок, середу та п’ятницю з 18 00 до 20 00
Спортивний зал Сумського медичного коледжу. Вул. Паркова 4
Тел.: 8 068 651 63 90
ЛС.
 
Останнє редагування:
Зверху