Сумская местная власть

Одобряете ли Вы работу местной власти г. Сумы?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    44

Master

Алхимик
Ответ: Городские депутаты

 

Freddi

New Member
Ответ: Відповідь: Городские депутаты

судя по её слолвам у неё совесть резиновая, 2 года грызла её пока она решилась уйти[/Q
По моему мнению её можно уважать (Веснич)можно уважатьтолько за то, что благодаря её было принято решение сУМСКОГО ГОРСОВЕТА ПО ПЕР. ПСЕЛЬСКОМУ.
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Ответ: Городские депутаты

Я хоть и журналист..., но ничерта не помню, что там было по переулку Псельскому...
Может автор напомнит? :)
 

Freddi

New Member
Ответ: Городские депутаты

Я хоть и журналист..., но ничерта не помню, что там было по переулку Псельскому...
Может автор напомнит? :)
Напомню, там где пер. Псельской а дали землю по пер. Дачному людям очень приблежённым, (я бы сказал родным) к нашим депутатам. Проблема в том, что земля по пер. Дачному - это и есть земля людей живущих по переулку Псельскому. Но благодаря Веснич её заявлению на заседании горсовета было приянто решение об отмене решения про передачу в собственность зем.уч подставному лицу.
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Сумская местная власть

Алла Григорівна Ярова (голова фракції "Нічний дозор", проректор УАБС), людина, яку я дуже поважаю, два дні тому вийшла зі складу фракції. Хто має більше інформації, поділіться, будь ласка.
З.І.: якщо вже такі люди йдуть з "Дозору", то це вже показник!
 

mangust

патріот
Відповідь: Сумская местная власть

Алла Григорівна Ярова (голова фракції "Нічний дозор", проректор УАБС), людина, яку я дуже поважаю, два дні тому вийшла зі складу фракції. Хто має більше інформації, поділіться, будь ласка.
З.І.: якщо вже такі люди йдуть з "Дозору", то це вже показник!
Просто шановна пані розуміє,що перевибори не за горами,а перспектив з "Нічним дозором" обмаль.Вона зробила свій вибір.Мені здається,що такі люди йдуть в політичні партії та організації,щоб мати якийся хист для себе ,для своєї кар'єри.
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Сумская местная власть

не знаю, що вам відомо про Аллу Ярову, але моє особисте враження - людина дуже порядна, професійна і патріотична. І таке саме враження склалося в моїх найближчих знайомих. Тому не треба всіх рівняти під один шаблон - в цьому місті є ще достойні люди.
 

mangust

патріот
Відповідь: Сумская местная власть

не знаю, що вам відомо про Аллу Ярову, але моє особисте враження - людина дуже порядна, професійна і патріотична. І таке саме враження склалося в моїх найближчих знайомих. Тому не треба всіх рівняти під один шаблон - в цьому місті є ще достойні люди.
Не сперичаюсь ,що в Сумах є дійсно достойні люди.А на рахунок Ярової пропоную зачекати до найближчих виборів,якщо вона "вспливе" в іншій політичній силі,то підтвердиться моя теза,якщо ні,то вибачте.Хочу зразу наголосити,що вислови "я прйшла,щоб реалізувати свою програму" не сприймаються,бо постає питання,чому це не робилось з "Нічним дозором".
 

Freddi

New Member
Ответ: Відповідь: Сумская местная власть

Не сперичаюсь ,що в Сумах є дійсно достойні люди.А на рахунок Ярової пропоную зачекати до найближчих виборів,якщо вона "вспливе" в іншій політичній силі,то підтвердиться моя теза,якщо ні,то вибачте.Хочу зразу наголосити,що вислови "я прйшла,щоб реалізувати свою програму" не сприймаються,бо постає питання,чому це не робилось з "Нічним дозором".
Так где же они достойные эти, наверное не в горсовете точно!
 
Зверху