Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

L_e_h_@

New Member
Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

А что представители ПР,наверное, будут выставлять в случае отставки мера своего кандидата? +шанс получить больше процентов при избрании городского совета. Ваше стремление вполне понятно...

p/s Пусть работают и мер, и горсовет, не понравится горожанам-по очередным выборам и снимут..
Збирає підписи до референдуму не Партія регіонів.

Просто пишіть ви за або проти
 

_S_A_N_Y_A_

Форумчанин
Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

Рост количества игровых автоматов по городу заставляет усомниться в его благих намерениях.
 

L_e_h_@

New Member
Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

А что представители ПР,наверное, будут выставлять в случае отставки мера своего кандидата? +шанс получить больше процентов при избрании городского совета. Ваше стремление вполне понятно...

p/s Пусть работают и мер, и горсовет, не понравится горожанам-по очередным выборам и снимут..
А щодо боротьби за владу. Кожна партія бориться за владу, бо це їх сутність та основне завдання. Це нормально. Почитайте Закон України "Про політичні партії".
 

bsv

Странник
Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

:)
Референдум пуcть будет. :)
 

Freddie

New Member
Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

А щодо боротьби за владу. Кожна партія бориться за владу, бо це їх сутність та основне завдання. Це нормально. Почитайте Закон України "Про політичні партії".
А я что написал,что я против борьбы ПР за места в горсовете?Я просто указал на цели,какие преследуют политсилы,которые инициируют отставку нынешней власти..

p.s L_e_h_@!И в конце-концов, хватит прописывать програму ПР, ссылатся на законы и юридическую сторону обсуждаемых тем!
 

cem

gott mit uns
Відповідь: Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера

Я не підтримую рішення про відставку мера, тому що Мінаєв чесний та законослухняний. Він є сином та патріотом України. Він за все те, що піде на благо Сум і людей!!!
:) вибачте, не втримався:)
+1 я теж так думаю
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

Шановні Сумчани. Ви мабудь чули, що в Сумах Соціалістична партія, Комуністична партія, громадська організація Відкрите суспільство почали збирати підписи за проведення в Сумах міського референдуму з таких питань:
1. Відставка мера.
2. Відставка Сумської міської ради.
3. Заборона приватизації "Водоканалу" та Сумської ТЕЦ.
4. Винесення грального бізнесу за місто Суми.
Не підтримую - тому-що його виносять Партія Регіонів з Комуністами (якби інша сила винесла - то підтримав-би)

Але переважно хотів звернути вашу увагу на перевибори мера та міської ради.

Особисто я підтримую всі питання.
Щодо мене. У мене в дворі та в арці як була страшна дорога вже 7 років так і залишилась.
У домі моєму завжди проблема з каналізацією та водопостачанням.

У домі моє бабусі часто не працює ліфт, а вона живе не на 1 поверсі.

І багато, багато чого іншого.]
Якби при цьому ви представляли силу яка хоть на грошь щось добре зробила для Сумщини чи України - то я-б зрозумів , а так натерпілись уже - діяльність вашого Омельченка нам добре знайома :)
 
Останнє редагування:

L_e_h_@

New Member
Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

Не підтримую - тому-що його виносять Партія Регіонів з Комуністами (якби інша сила винесла - то підтримав-би)



Якби при цьому ви представляли силу яка хоть на грошь щось добре зробила для Сумщини чи України - то я-б зрозумів , а так натерпілись уже - діяльність вашого Омельченка нам добре знайома :)
Мда.... Перший раз бачу таких людей. Партія регіонів не виносить на референдум такі питання і не збирає підписи. А які політичні сили це роблять я паписав. І Омельченко не наш.
 

bsv

Странник
Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

Замечу, что тема о референдуме, надо сам референдум или нет. А тут в основном высказываются о том, как они будут голосовать если будет референдум.
Если против отставки Минаева это еще не значит, что сам референдум не надо. Тем более там несколько вопросов.

А вообще странно, как люди отказываются от своего законного права, высказать свое мнение по данным вопросам. <особенно странно, когда называют причины - "Не підтримую - тому-що його виносять Партія Регіонів з Комуністами (якби інша сила винесла - то підтримав-би)"> ИМХО
 

Ultraviolet

Active Member
Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

Можнь быть честным и порядочным, но бездарным управленцем.

"По плодам их узнаете их"

Урожай у гор. депутатов и мерии такой:
- решение, "чисто", своих бизнес интересов.
- хапание оставшегося.
- тенденции по деградации комунального хозяйства в виду полной бездеятельности.
- ...

ЗЫ "Вы дурак или враг народа?" (И. Сталин)
 
Зверху