Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

L_e_h_@

New Member
Шановні Сумчани. Ви мабудь чули, що в Сумах Соціалістична партія, Комуністична партія, громадська організація Відкрите суспільство почали збирати підписи за проведення в Сумах міського референдуму з таких питань:
1. Відставка мера.
2. Відставка Сумської міської ради.
3. Заборона приватизації "Водоканалу" та Сумської ТЕЦ.
4. Винесення грального бізнесу за місто Суми.

Але переважно хотів звернути вашу увагу на перевибори мера та міської ради.

Особисто я підтримую всі питання.
Щодо мене. У мене в дворі та в арці як була страшна дорога вже 7 років так і залишилась.

Питання сміття не вирішено. Город брудний немов свалка. Сміття просто так валяється на галявинах. І деяких фонтанах міських теж. У мене у дворі мусор не вивозится буває як тиждень. Пішохідні переходи у нас за туалет.

У домі моєму завжди проблема з каналізацією та водопостачанням.

У домі моє бабусі часто не працює ліфт, а вона живе не на 1 поверсі.

А дороги не тільки страшні у мене в дворі, але по всьому місту. Є деякі ділянки, які буцімто після бомбордування.

Закон Про благоустрій населених пунктів не виконується. У мене в дворі не має ніяких дитячих майданчиків, немає де посидіти мамам з дітьми, дерева посаджені ще за часів СССР. Замість цього бруд та сміття, на кожному куточку стоять автомобілі, а на лавочках мужики п'ють та курять(у громадському місці - порушення адміністративного кодексу України)

Надзвичайно мало будується бюджетних квартир. 1-на квартира коштує всередньому 30.000 дол. Як молодій родині можна за таку ціну купити зразу квартиру?

Мер казав, що буде розширюватись парк Тролейбусів та Автобусів. Який не розширений. 98 відсотків тролейбусів вже як шматки заліза стали. Не секрет, що основний транспорт у нас в місті маршутки, і звичайно власники яких маніпулюють цінами. Мер казав, що будуть закуплені автобусики типа Еталонів та Богданів, щоб зробити альтернативний маршутний транспорт і цим звільнити людей від шантажу власників маршуток. Але цього не зроблено. Скоро буде проїзд у маршутках 1.50, потім 2 грн. і так далі.

Немає прозорих аукціонів щодо продажу або оренди землі. Земельку забирають тільки депутати та їхні друзі та знайомі. У моїх знаомих є дача вже 25 років, 5 соток. Так вони її приватизували якось насилу за 8 місяців. Але ця процедура згідно Земельного кодексу робится набагато бистріше. Вони зверталися до земельних установ з питанням, що чому так довго, але їм ніхто не відповів, просто показали на двері.

А ігрові автомати, яких вже розвелось як з не 1 десяток.

Не будуються школи, дитячи садки, спортивні комплекси, дома культури. А будуються лише одні магазини.

Моя бабуся - дитина війни та з багатодітної родини. Працювала ще змаличку. Офіційно пішла на завод з 16 років. Та працювала все своє життя чесно та на благо держави та народу.Так їй нарахували пенсію 500гнр. Як за таку пенсію людині можна самостійно прожити? Купити ліки, які дуже дорогі, їжу та одяг?! Вона зверталась до установ, але їй тільки показували на двері і говорили, що скажіть спасибі, що хоть така пенсія у вас є.

А як можна полікуватися нормально у держ. лікарнях?! Особливо пенсіонерам. У 5-ій поліклініці талонів до невропатолога чомусь у регістратурі кожен день тільки 2. Лікарі ніколи вчасно людей не приймають. У тебе наприклад талон на 10.00, а вже 13.00 і черга ще твоя не підійшла. Та ще й дуже погане відношення лікарів до пацієнтів. Лікарні у нас стали вже як за бізнесові установи. Але ж лікарі дають клятву Гіпократа. Лікувати людей - це свята справа, яка дана Богом. Але совісті не має.

І багато, багато чого іншого.

Чи підтримуєте ви цей референдум, та особливо питання перевиборів міської ради та мера?

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ - НЕ ФЛУДІТЬ

І не треба робити дискусій. Просто пишіть свої позиції щодо референдума.

Ось, що робитьсяв фонтані в центрі міста.
 

Вкладення

Останнє редагування:

united

lifelong United supporter
Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

Я не підтримую рішення про відставку мера, тому що Мінаєв чесний та законослухняний. Він є сином та патріотом України. Він за все те, що піде на благо Сум і людей!!!
:) вибачте, не втримався:)
 

L_e_h_@

New Member
Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

Я не підтримую рішення про відставку мера, тому що Мінаєв чесний та законослухняний. Він є сином та патріотом України. Він за все те, що піде на благо Сум і людей!!!
:) вибачте, не втримався:)
Не треба флудити.

Те, що я написав - це правда. І нікого бандитом я не обізвав.
 

[s]AINT-Tsypa

twitter.com/abuzaind
Відповідь: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

А мне всё равно, потому что я не ощущаю деятельности ни мэра, ни горсовета на себе. Пусть они живут сами по себе, а я буду жить сам по себе :) И всем будет хорошо. Да и зачем их переизбирать? Их же сумская громада выбрала. В фальсификации на этих выборах я не верю, так что пусть работают во благо своих избирателей, а избиратели радуются (или мучаются) за своих выдвиженцев.

Пару пожеланий, правда, имею: во-первых, как-то "разнообразить" общественный транспорт в городе (Сумы, пожалуй, — единственный город в стране, где общественный транспорт преобладающей частью представлен маршрутками, а не автобусами и троллейбусами); во-вторых, послать игральный бизнес куда подальше :) Эти рассадники гопников уже, если честно, надоели!

P.S. Подчёркиваю: я выступил ПРОТИВ референдума (пишу, чтобы г-н мэр как-нибудь снова не сказал, что я "противный").
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

Шановні Сумчани. Ви мабудь чули, що в Сумах Соціалістична партія, Комуністична партія, громадська організація Відкрите суспільство почали збирати підписи за проведення в Сумах міського референдуму з таких питань:
1. Відставка мера.
2. Відставка Сумської міської ради.
3. Заборона приватизації "Водоканалу" та Сумської ТЕЦ.
4. Винесення грального бізнесу за місто Суми.

Але переважно хотів звернути вашу увагу на перевибори мера та міської ради.

Особисто я підтримую всі питання.
Щодо мене. У мене в дворі та в арці як була страшна дорога вже 7 років так і залишилась.

Питання сміття не вирішено. Город брудний немов свалка. Мусор просто так валяеться на галявинах. І деяких фонтанах міських теж. У мене у дворі мусор не вивозится буває як тиждень. Пішохідні переходи у нас за туалет.

У домі моєму завжди проблема з каналізацією та водопостачанням.

У домі моє бабусі часто не працює ліфт, а вона живе не на 1 поверсі.

А дороги не тільки страшні у мене в дворі, але по всьому місту. Є деякі ділянки, які буцімто після бомбордування.

Закон Про благоустрій населених пунктів не виконується. У мене в дворі не має ніяких дитячих майданчиків, немає де посидіти мамам з дітьми, дерева посаджені ще за часів СССР. Замість цього бруд та сміття, на кожному куточку стоять автомобілі, а на лавочках мужики п'ють та курять(у громадському місці - порушення адміністративного кодексу України)

Надзвичайно мало будується бюджетних квартир. 1-на квартира коштує всередньому 30.000 дол. Як молодій родині можна за таку ціну купити зразу квартири.

Мер казав, що буде розширюватись парк Тролейбусів та Автобусів. Який не розширений. 98 відсотків тролейбусів вже як шматки заліза стали. Не секрет, що основний транспорт у нас в місті маршутки, і звичайно власники яких маніпулюють цінами. Мер казав, що будуть закуплені автобусики типа Еталонів та Богданів, щоб зробити альтернативний маршутний транспорт і цим звільнити людей від шантажу власників маршуток. Але цього не зроблено. Скоро буде проїзд у маршутках 1.50, потім 2 грн. і так далі.

Немає прозорих аукціонів щодо продажу або оренди землі. Земельку забирають тільки депутати та їхні друзі та знайомі. У моїх знаомих є дача вже 25 років, 5 соток. Так вони її приватизували якось насилу за 8 місяців. Але ця процедура згідно Земельного кодексу робится набагато бистріше. Вони зверталися до земельних установ з питанням, що чому так довго, але їм ніхто не відповів, просто показали на двері.

А ігрові автомати, яких вже розвелось як з не 1 десяток.

Не будуються школи, дитячи садки, спортивні комплекси, дома культури. А будуються лише одні магазини.

Моя бабуся - дитина війни та з багатодітної родини. Працювала ще змаличку. Офіційно пішла на завод з 16 років. Та працювала все своє життя чесно та на благо держави та народу.Так їй нарахували пенсію 500гнр. Як за таку пенсію людині можна самостійно прожити? Купити ліки, які дуже дорогі, їжу та одяг?! Вона зверталась до установ, але їй тільки показували на двері і говорили, що скажіть спасибі, що хоть така пенсія у вас є.

А як можна полікуватися нормально у держ. лікарнях?! Особливо пенсіонерам. У 5-ій поліклініці талонів до невропатолога чомусь у регістратурі кожен день тільки 2. Лікарі ніколи вчасно людей не приймають. У тебе наприклад талон на 10.00, а вже 13.00 і черга ще твоя не підійшла. Та ще й дуже погане відношення лікарів до пацієнтів. Лікарні у нас стали вже як за бізнесові установи. Але ж лікарі дають клятву Гіпократа. Лікувати людей - це свята спрва, яка дана Богом. Але совісті не має.

І багато, багато чого іншого.

Чи підтримуєте ви цей референдум, та особливо питання перевиборів міської ради та мера?

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ - НЕ ФЛУДІТЬ

І не треба робити дискусій. Просто пишіть свої позиції щодо референдума.
80% негативу у Сумах - результат кугутства мешканців міста...... невже п. Мінаєів по телику показував як створювати туалети в переходах.. чи паплюжити місто? Доречі.. запущена програма по переходу сміттєзбирання
на європейський тип. От тільки одна біда - я впевнений що Ви, шановний, та й багато інших сортувати сміття у себе не будуть - бо кугути.... ось так.. а волати на п. Мінаєва (хоч він і не янгол) можуть всі.... особливи бабульки пенсіонерки яким просто нех робити ((((
На рахунок доріг - теж самі винні, катаємося на шипованій гумі всюди.... вантажівки на Соборній стоять(звідки гудрон візьмется для вас, коли є такі вулиці як Харківська та інші)..... короче, поки процвітає у нас популізм та кугутство, поки ми так і житимемо.. показова вул. Воскресенська... ганчірки дірки прикривають... бомжатня в центрі міста
 

L_e_h_@

New Member
Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

80% негативу у Сумах - результат кугутства мешканців міста...... невже п. Мінаєів по телику показував як створювати туалети в переходах.. чи паплюжити місто? Доречі.. запущена програма по переходу сміттєзбирання
на європейський тип. От тільки одна біда - я впевнений що Ви, шановний, та й багато інших сортувати сміття у себе не будуть - бо кугути.... ось так.. а волати на п. Мінаєва (хоч він і не янгол) можуть всі.... особливи бабульки пенсіонерки яким просто нех робити ((((
На рахунок доріг - теж самі винні, катаємося на шипованій гумі всюди.... вантажівки на Соборній стоять(звідки гудрон візьмется для вас, коли є такі вулиці як Харківська та інші)..... короче, поки процвітає у нас популізм та кугутство, поки ми так і житимемо.. показова вул. Воскресенська... ганчірки дірки прикривають... бомжатня в центрі міста
Я з вами згоден.

Але ви не вказали, яка ваша позиція щодо референдуму?
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

Я з вами згоден.

Але ви не вказали, яка ваша позиція щодо референдуму?
Ну Мінаєва рано виганяти, команда молода ще.... а от про гральні автомати.... просто зобов`язати владу а коли не виконає то тоді гнати в три шиї.
П.С. Не маршрутчики часом проти Мінаєва риють :)))))))))))))))))
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера

Ну Мінаєва рано виганяти, команда молода ще.... а от про гральні автомати.... просто зобов`язати владу а коли не виконає то тоді гнати в три шиї.
П.С. Не маршрутчики часом проти Мінаєва риють :)))))))))))))))))
:)
Скоріше за все "чесні і законослухняни сини та патріоти України" на чолі з ПР хочуть влади.
 

ret_

Я добрый.Главное,не злить
Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

МИнаев хорош только из-за того,что он ,типа,за Ющенко?
:) Это очень плохой человек, что там думать,всё ж видно - как был на улицах бардак,так он и остался.Город подгнивает со всех сторон,а он делает вид,что работает.Вообще у нас единицы патриотов в горсовете,если не "парочка".
И пока будут у власти такие как МИнаев,Качур и т.п.,будет всегда так как сейчас,игральные залы появляются чуть ли не каждый месяц.Это что?Это хозяин в городе есть?
Вот как бы кто не относился к Щербаню,но пока он был,работали лифты,вывозился мусор и т.п.И был бы Щербань сейчас,он бы убрал "невады и вегасы".Он может хоть и вёл себя как завователь (не больше),так соблюдал порядок в городе (пока люди довольны,они не поднимают восстание).Отож всякие "минаевы" и "качуры" хуже Щербаня,а это о чём говорит?Щербань-бандит.А они тогда кто?Они - "недбалі".
Вобщем,референдум в любом случае нужен,мне кажется,но если б был же от этого толк.Менталитет украинца не поменять.
ну да щас! убрал бы.. разогнались...

просто кому то власти хочется и это самая правильная и банальная правда.хотели бы другого- просто оставили бы последний пункт.- а так - я против референдума. отдайте мне деньги, которые собираются потратить на референдум и я счастливо покину пределы этой кошмарной страны навсегда... :))
ЗЫ: достали политиканы и слепые патриоты..
 

Freddie

New Member
Ответ: Чи потрібен в Сумах референдум по перевиборах міської ради та мера?

Шановні Сумчани. Ви мабудь чули, що в Сумах Соціалістична партія, Комуністична партія, громадська організація Відкрите суспільство почали збирати підписи за проведення в Сумах міського референдуму з таких питань:
1. Відставка мера.
2. Відставка Сумської міської ради.
3. Заборона приватизації "Водоканалу" та Сумської ТЕЦ.
4. Винесення грального бізнесу за місто Суми.

Але переважно хотів звернути вашу увагу на перевибори мера та міської ради.

Особисто я підтримую всі питання.
Щодо мене. У мене в дворі та в арці як була страшна дорога вже 7 років так і залишилась.

Питання сміття не вирішено. Город брудний немов свалка. Сміття просто так валяється на галявинах. І деяких фонтанах міських теж. У мене у дворі мусор не вивозится буває як тиждень. Пішохідні переходи у нас за туалет.

У домі моєму завжди проблема з каналізацією та водопостачанням.

У домі моє бабусі часто не працює ліфт, а вона живе не на 1 поверсі.

А дороги не тільки страшні у мене в дворі, але по всьому місту. Є деякі ділянки, які буцімто після бомбордування.

Закон Про благоустрій населених пунктів не виконується. У мене в дворі не має ніяких дитячих майданчиків, немає де посидіти мамам з дітьми, дерева посаджені ще за часів СССР. Замість цього бруд та сміття, на кожному куточку стоять автомобілі, а на лавочках мужики п'ють та курять(у громадському місці - порушення адміністративного кодексу України)

Надзвичайно мало будується бюджетних квартир. 1-на квартира коштує всередньому 30.000 дол. Як молодій родині можна за таку ціну купити зразу квартиру?

Мер казав, що буде розширюватись парк Тролейбусів та Автобусів. Який не розширений. 98 відсотків тролейбусів вже як шматки заліза стали. Не секрет, що основний транспорт у нас в місті маршутки, і звичайно власники яких маніпулюють цінами. Мер казав, що будуть закуплені автобусики типа Еталонів та Богданів, щоб зробити альтернативний маршутний транспорт і цим звільнити людей від шантажу власників маршуток. Але цього не зроблено. Скоро буде проїзд у маршутках 1.50, потім 2 грн. і так далі.

Немає прозорих аукціонів щодо продажу або оренди землі. Земельку забирають тільки депутати та їхні друзі та знайомі. У моїх знаомих є дача вже 25 років, 5 соток. Так вони її приватизували якось насилу за 8 місяців. Але ця процедура згідно Земельного кодексу робится набагато бистріше. Вони зверталися до земельних установ з питанням, що чому так довго, але їм ніхто не відповів, просто показали на двері.

А ігрові автомати, яких вже розвелось як з не 1 десяток.

Не будуються школи, дитячи садки, спортивні комплекси, дома культури. А будуються лише одні магазини.

Моя бабуся - дитина війни та з багатодітної родини. Працювала ще змаличку. Офіційно пішла на завод з 16 років. Та працювала все своє життя чесно та на благо держави та народу.Так їй нарахували пенсію 500гнр. Як за таку пенсію людині можна самостійно прожити? Купити ліки, які дуже дорогі, їжу та одяг?! Вона зверталась до установ, але їй тільки показували на двері і говорили, що скажіть спасибі, що хоть така пенсія у вас є.

А як можна полікуватися нормально у держ. лікарнях?! Особливо пенсіонерам. У 5-ій поліклініці талонів до невропатолога чомусь у регістратурі кожен день тільки 2. Лікарі ніколи вчасно людей не приймають. У тебе наприклад талон на 10.00, а вже 13.00 і черга ще твоя не підійшла. Та ще й дуже погане відношення лікарів до пацієнтів. Лікарні у нас стали вже як за бізнесові установи. Але ж лікарі дають клятву Гіпократа. Лікувати людей - це свята справа, яка дана Богом. Але совісті не має.

І багато, багато чого іншого.

Чи підтримуєте ви цей референдум, та особливо питання перевиборів міської ради та мера?

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ - НЕ ФЛУДІТЬ

І не треба робити дискусій. Просто пишіть свої позиції щодо референдума.
А что представители ПР,наверное, будут выставлять в случае отставки мера своего кандидата? +шанс получить больше процентов при избрании городского совета. Ваше стремление вполне понятно...

p/s Пусть работают и мер, и горсовет, не понравится горожанам-по очередным выборам и снимут..
 
Зверху Знизу