Чи буде Юлія Тимошенко прем'єр-міністром України

Чи стане Юлія Тимошенко прем'єр-міністром України?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    81
Статус
Закрита.

united

lifelong United supporter
Ответ: Чи буде Юлія Тимошенко прем'єр-міністром України

Замість 14 (якщо не помиляюсь) депутатів, які пішли працювати в КабМін, у фракцію БЮТ і НУНС прийдуть нові 14 депутатів, які йдуть далі за виборчими списками цих блоків. На днях ЦВК має їх затвердити. Тільки після цього відбудеться наступне засідання ВР.

Тобто більшість зберігається.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Чи буде Юлія Тимошенко прем'єр-міністром України

Замість 14 (якщо не помиляюсь) депутатів, які пішли працювати в КабМін, у фракцію БЮТ і НУНС прийдуть нові 14 депутатів, які йдуть далі за виборчими списками цих блоків. На днях ЦВК має їх затвердити. Тільки після цього відбудеться наступне засідання ВР.

Тобто більшість зберігається.
Якщо регійонали не заблокують рішення ЦВК ...
 

united

lifelong United supporter
Ответ: Чи буде Юлія Тимошенко прем'єр-міністром України

Якщо регійонали не заблокують рішення ЦВК ...
угу. чесно кажучи, не здивуюся таким спробам.

а як вони сьогодні разом з комуністами у ВР хотіли провернути чергове "кідалово"!
На диво, Блок Литвина виконав домовленність, і засідань ВР до рішення ЦВК не буде. Але почерк політичних шулерів все той же: сьогодні домовляємося - завтра робимо по-своєму. Ганьба, інакше і не скажеш...:x
 

_S_A_N_Y_A_

Форумчанин
Ответ: Чи буде Юлія Тимошенко прем'єр-міністром України

не знаю, мне кажется, Т подганюет в том плане, что будет сильный скачёк инфляции, предпосылкой которой послужит такой не по-детски быстрый возврат "знецінених вкладів Ощадбанку". Я не понимаю, где она собралась взять ≈ 150% "видатків" бюджета страны на осуществление данной цели, кроме как усердного изготовления банкнот. Кравчук - единственный, нЕкогда, когда еще был президентом, в зале ВРУ озвучил цифру, кажется, в 30 с лишним млрд.долларов, вроде столько.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Чи буде Юлія Тимошенко прем'єр-міністром України

не знаю, мне кажется, Т подганюет в том плане, что будет сильный скачёк инфляции, предпосылкой которой послужит такой не по-детски быстрый возврат "знецінених вкладів Ощадбанку". Я не понимаю, где она собралась взять ≈ 150% "видатків" бюджета страны на осуществление данной цели, кроме как усердного изготовления банкнот. Кравчук - единственный, нЕкогда, когда еще был президентом, в зале ВРУ озвучил цифру, кажется, в 30 с лишним млрд.долларов, вроде столько.
Ошибаешся , дело не в том что не от куда взять - деньги в Украине если не печататьесть коллосальные - просто они в основном в тени , если их выузить в экономику то хватит не на один десяток больше выплат вкладов .

Что тут считать - если только Гастарбайтерами через вест юнион переводится в год 18 миллиардов долларов , не сложно подсчитать что за последний год в нашу экономику вкачалось 200 миллиардов долларом (это только электр. переводы) Возникает вопрос - где эти деньги ? Почему такой маленький Бюджет ? Я думаю если Тимошенко вытянет экономику с тени - то деньги не только на выплаты вкладов появятся :)
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Чи буде Юлія Тимошенко прем'єр-міністром України

угу. чесно кажучи, не здивуюся таким спробам.

а як вони сьогодні разом з комуністами у ВР хотіли провернути чергове "кідалово"!
На диво, Блок Литвина виконав домовленність, і засідань ВР до рішення ЦВК не буде. Але почерк політичних шулерів все той же: сьогодні домовляємося - завтра робимо по-своєму. Ганьба, інакше і не скажеш...:x
Могу поспорить эту афёру "Кидалов" придумал :)
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Чи буде Юлія Тимошенко прем'єр-міністром України

Такс. Юлія Володимирівна вже прем'єр. Побажаємо їй успіху. А нам стабільності і процвітання. Тема закривається. Все подальше обговорення в старій темі.
 
Статус
Закрита.
Зверху