Дискусійний кіноклуб "Сварог"

Kramar

Іван Богун
Кожну середу о 18.00 в приміщенні прес-центру "Воля громади" (Червона площа 6) відбуваються засідання дискусійного кіноклубу "Сварог".
На засіданнях кіноклубу демонструються документальні фільми на різні теми (права людини, історія України та ін.). Вхід вільний. Запрошуються всі бажаючі. Організатором цього проекту є "Громадське бюро "Правозахист"".
 

Суфий

New Member
Ответ: Дискусійний кіноклуб "Сварог"

Присутствовал на сеансе один раз. Сугубо по работе. Но если было время, зашел бы еще, но без лишней доли энтузиазма. Сам проект интересный.
 

Zuzuka

прагну...
Ответ: Дискусійний кіноклуб "Сварог"

обов"язково прийду. дякую за інфу.
З.І. подумала кіноклуб "Сварог" олбанскою названий :)
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Ответ: Дискусійний кіноклуб "Сварог"

Зайдем, непременно зайдем :)
 

Авокадо

воспитанник упавшейЗвезды
Ответ: Дискусійний кіноклуб "Сварог"

я посещу обизательно следущий
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Дискусійний кіноклуб "Сварог"

Нада будет зайти :)
 

Zuzuka

прагну...
Ответ: Дискусійний кіноклуб "Сварог"

зайшла я.... процес організації покраще б....
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Дискусійний кіноклуб "Сварог"

Сварог - це не фентезійний персонаж, це давньослов"янський бог неба та небесного вогню :))
Сварог у древніх слов'ян є Богом-творецем Всесвіту, чоловічим втіленням Роду, богом неба та небесного вогню. Він є небесним ковалем, що викував Світ, покровителем ковальства та ковалів, а також опікун ремесла. Він населив Землю різними істотами, створив перших людей, став покровителем шлюбу та родини. Він є винахідником плугу та жорен, також він навчив людей молоти зерно та пекти хліб.


Друже Tigr, читай не тільки бульварну літературу, тоді не буде подібних питань.
 

MoLotok

UAMURHCP
Ответ: Дискусійний кіноклуб "Сварог"

Был... Организация ужасная. Сидят "месные" , я так понял с пресс-клуба, шумят, говорят по телефону, жуют, чавкают, разговаривают между собой, звука не слышно... Потом ещё дядя странный выходит и пытается умничать :) я так понимаю, чтобы подтвердить слово "дискусийный". Ну... Молодци что начали...
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Дискусійний кіноклуб "Сварог"

забули тебе спитати, що нам робити! Не подобається - не приходь. Ми подібних людей і не запрошуємо. :furious:
 
Зверху