Коронавірус. Обговорення стану в місті.

  • Автор теми VIB
  • Дата створення

Glucker

Здесь был статус
Впевнений. Бо статистика - то одне, а а реальні заходи щодо подолання епідемії - то інше
Ну у Танзанії ще поки був дивий їхній попередній президент про ковід казали що "у них стільки реально небезпечних болячок, включаючи снід, жовту лихоманку, малярію і т.д., що тільки ще ковідом не вистачало заморочитися.
А раптом у них на фоні тих всіх хвороб плюс на фоні страшенної антисанітарії організми не особливо уражаються ковідом? Та і клімат у них спекотний.
Але, якщо серйозно, то слабо віриться що у них все так добре з ковідом.
Але ми, наприклад, зустріли німців які на декілька місяців втікли на Занзібар від дебільних ковідних обмежень, якими у Німеччині їх вже зачпокали.

А нас чекав інший сюрприз по поверненні в Україну: коли ми вилітали, то Танзанія була "зеленою" для нас і для повернення не треба було ні вакцини, ні тесту. Але під час перебування там, змінилися правила і запровадили обовязковий тест для повернення в Уркаїну (вакцини тоді ще були недоступні для широкого загалу). Якщо такі хитросракі, то нехай би ті тести за рахунок України робили.
 
Останнє редагування:

d324co

Well-Known Member
Тобто, з'їздив, наприклад, на вихідні до Польщі на закупи , або, наприклад, як я у жовтні в Італію на пару днів і будь добрий піти на карантин на 21 день, а потім ще на тиждень нагляду вдома? Танунах.
У наших реаліях жоден роботодавець не стане тримати у себе таких працівників.
От саме про це вони і пишуть "наш шлях подолання коронокризи успішний, але далеко не всі здатні йти по ньому"

А по нашому - "не**й шастати"... З'їздив на новий рік до Франції - сиди 21 день, чекай, заразився ти чи ні.

Як би то не було, ці заходи діють, 127 нових хворих за добу на усе населення Китаю - то для них чп, заходи протидії обговорюються на рівні керівництва держави.
 

Glucker

Здесь был статус
От саме про це вони і пишуть "наш шлях подолання коронокризи успішний, але далеко не всі здатні йти по ньому"

А по нашому - "не**й шастати"... З'їздив на новий рік до Франції - сиди 21 день, чекай, заразився ти чи ні.
А може варто було запровадити анальні ПЛР-тести після відвідування супермаркету або ТРЦ коли ми буди на вершині "хвилі" і області були з "червоним рівнем"? Бо коли прилітаєш з країни, яка на той момент була з кращою статистикою і треба робити тест, а якщо сходив у супермаркет з натовпом людей або у конюшню типу "Луна" - все ок.

Але якщо б держава була б готова мені оплачувати середній заробіток при самоізоляції вдома та організувати курєра щоб підвозив продукти і т.д. звідки мені треба, то я, можливо, був би і не проти такого варіанту.
 

d324co

Well-Known Member
А може варто було запровадити анальні ПЛР-тести після відвідування супермаркету або ТРЦ коли ми буди на вершині "хвилі" і області були з "червоним рівнем"? Бо коли прилітаєш з країни, яка на той момент була з кращою статистикою і треба робити тест, а якщо сходив у супермаркет з натовпом людей або у конюшню типу "Луна" - все ок.

Але якщо б держава була б готова мені оплачувати середній заробіток при самоізоляції вдома та організувати курєра щоб підвозив продукти і т.д. звідки мені треба, то я, можливо, був би і не проти такого варіанту.
Анальні тести треба запровадити для менеджерів супермаркетів, в яких з 10 кас працюють тільки дві, та й ті поруч, так, що величезні черги до них йдуть разом і люди в них труться як риби на нересті...

До речі - мабуть Ви бачили стопки корзинок і надпис над ними "продезінфіковано"? А хоч раз бачили, щоб ті корзинки (або хоч їх ручки) дезінфікували???
 

d324co

Well-Known Member
Що таке справжні протиепідемічні заходи:

 

Glucker

Здесь был статус
До речі - мабуть Ви бачили стопки корзинок і надпис над ними "продезінфіковано"? А хоч раз бачили, щоб ті корзинки (або хоч їх ручки)
На самому початку пандемії бачив як їх обробляли, потім всі забили на це
 

d324co

Well-Known Member
СБУ викрила підпільну типографію, на якій штампували тисячі фейкових COVID-сертифікатів
17:01 / 04 января 2022

Служба безпеки викрила й ліквідувала підпільну типографію в прикордонних районах Закарпатської області, на якій виготовляли фіктивні міжнародні сертифікати про вакцинацію.
Джерело: СБУ, Закарпатської обласної прокуратури
Дослівно: “СБУ ліквідувала масштабну схему виготовлення підроблених міжнародних свідоцтв про вакцинацію від COVID-19 у прикордонних районах України. Для серійної фальсифікації ділки створили у Закарпатській області власну підпільну типографію.
Виробничі потужності “цеху” дозволяли ділкам щомісяця підробляти тисячі медичних документів.
Фіктивні документи “завіряли” підробленими печатками, QR-кодами та сфальсифікованими підписами сімейних лікарів.
Готову “продукцію” зловмисники реалізовували своїм клієнтам, яких підшукували через свого спільника в одному із медзакладів регіону”.
Деталі: Типографію організували чотири місцевих мешканці. Кілька з них працюють в районній автошколі, у приміщенні якої й розмістили потужності з виробництва підробних документів.
У прокуратурі повідомляють, що підписи лікарів підробив один із лікарів медзакладу Тячева, який також був залучений у схему підробки.
За версією слідства, крім міжнародних свідоцтв про вакцинацію проти коронавірусу, власники типографії виробляли негативні результати ПЛР-тестів. Вартість однієї довідки про негативний ПЛР-тест становила 500 грн.
 
Зверху