Коронавірус. Обговорення стану в місті.

  • Автор теми VIB
  • Дата створення

d324co

Well-Known Member
До речі, ось що зараз відбувається біля аеропорту Львів, де супроводжуючих та приймаючих не пускають у будівлю аеропорту:

Перебування людей під дощем на вулиці у натовпі (там досить невелика територія перед входом у термінал, ніхто при проектуванні не думав що людей не будуть пускати всередину), та коли з "козирка" хлюпає вода за комірець, по-вашому, безпечне ніж все-таки пустити їх у приміщення?
Ступінь довбо**ства не скасовує правила безпеки. За скільки діб китайці побудували шпиталь в Ухані ?? За який час вони побудували б тимчасове укриття біля того аеропорта?
 

Glucker

Здесь был статус
Ні, я вже писав : обов'язковий карантин для тих, хто в'їжджає з країн, де погана єпідобстановка.
А на основі чого саме обмежувати людям у базових конституційних правах? У нас введено військовий чи надзвичайний стан, який дозволяє таке робити?

До речі, Ви навели графіки по новим випадкам, але не навели графіки по смертності. А кількість смертельних випадків у тих країнах співставно з Україною, де кількість нових випадків разів у 50 менша. Чому так? Омікрон значно менш летальний ніж штампи, які переважають у нас чи більш високий відсоток вакцинованих зменшив кількість смертельних випадків?
 

Glucker

Здесь был статус
Ступінь довбо**ства не скасовує правила безпеки. За скільки діб китайці побудували шпиталь в Ухані ?? За який час вони побудували б тимчасове укриття біля того аеропорта?
Ви були біля львівського аеропорту? Я був. Вільного місця там і немає поруч.
 

d324co

Well-Known Member
А на основі чого саме обмежувати людям у базових конституційних правах? У нас введено військовий чи надзвичайний стан, який дозволяє таке робити?
А на основі чого саме обмежувати людей у базових конституційних правах - не бути інфікованими і не втратити здоров'я внаслідок захворювання ???

До речі, Ви навели графіки по новим випадкам, але не навели графіки по смертності. А кількість смертельних випадків у тих країнах співставно з Україною, де кількість нових випадків разів у 50 менша. Чому так? Омікрон значно менш летальний ніж штампи, які переважають у нас чи більш високий відсоток вакцинованих зменшив кількість смертельних випадків?
Графік смертності завжди йде з запізненням відносно графіка зараження. І не порівнюйте медицину "там і тут" "тут вам не там!"(((
В мене двох родичів "залікували" від ковіду кінськими дозами антибіотиків...
 

Glucker

Здесь был статус
А на основі чого саме обмежувати людей у базових конституційних правах - не бути інфікованими і не втратити здоров'я внаслідок захворювання ???
Якими НПП прописано те, що Ви написали? Якщо людина хоче зменшити шанс бути інфікованою, вона може не виходити з дому, зачинитися у підвалі і не висовуватися.
Можна вакцинуватися нормлаьною вакциною і знизити вірогідність потрапити у лікарню та померти. Але ж у нас більшість начелення - антивакси, які вакцинуватися не хочуть, але койкомісце у лікарні вони хочуть у разі чого.

Графік смертності завжди йде з запізненням відносно графіка зараження.
Так, але і госпіталізацій там менше на кількість заражень.

І не порівнюйте медицину "там і тут" "тут вам не там!"(((
То що тепер, із-за поганої медицини обмежуватися? На який строк? На скільки років? Зараз ховатися від штамму "Омікрон", а через півроку від якогось чергового "Пі", а потім ще від якогось? І так до кінця життя?

В мене двох родичів "залікували" від ковіду кінськими дозами антибіотиків...
Я теж хворів ковідом, і теж не у захваті від нашої медицини. Добре що вдома хворів а не у лікарні, хоча біля 3 тижнів був з пневмонією. Але, воаховуючи те, що я у той період працював в основному віддалено, з дому особливо не висовувався і це не допомогло, то висновок один. Від цієї херні вберегтися не вийде. Якщо вакцина допомагає перенести хворобу у легкій або бесимптомній формі, то треба вакцинуватися.
 

Glucker

Здесь был статус
You must be registered for see images attach
А Ви впевнені в тому, що це правдива статистика? Он, Танзанія декларує нульову статистику по ковіду. Може і ми з них візьмемо приклад?
А може, Китай, як країна-розсадник цієї зарази, як то кажуть, "щось знає"? І реально може лікувати ковід.
А Ви готові, у разі чого, щоб Вам у підїзді заварювали двері?
 

d324co

Well-Known Member
А Ви впевнені в тому, що це правдива статистика?
Впевнений. Бо статистика - то одне, а а реальні заходи щодо подолання епідемії - то інше
Меры эти, напомним, включали карантин для всей провинции Хубэй (а это 65 млн человек) и строительство полевого госпиталя всего за 10 дней.
Почитайте, корисно (то не укр/рос смі):

і ще трохи:
Органы здравоохранения Китая из-за мировой ситуации с COVID-19 потребовали, чтобы в городах страны создавались постоянные центры для карантина людей, прибывающих из-за границы, сообщает в пятницу газета South China Morning Post (SCMP) со ссылкой на представителя Национальной комиссии здравоохранения Цуй Гана.

"Централизованный карантин для въезжающих в страну играет ключевую роль в предотвращении распространения COVID-19 в Китае. Внедрение карантинных мер всегда оставалось задачей первостепенной важности для предотвращения эпидемии", - приводит газета слова Цуй Гана, сказанные ранее на этой неделе.

По словам Цуй Гана, городские власти теперь не должны использовать для карантина отели. Вместо этого в городах должны построить новые здания или преобразовать старые в специализированные центры.
Возвращающимся в страну гражданам Китая необходимо по прибытии уйти на двухнедельный карантин, а затем в течение недели наблюдать дома за состоянием здоровья. В некоторых городах, в том числе в Пекине, карантин составляет 21 день, а затем ещё неделю наблюдения дома.
Важливо, що ці заходи реальні та безумовно виконуються
 

Glucker

Здесь был статус
Возвращающимся в страну гражданам Китая необходимо по прибытии уйти на двухнедельный карантин, а затем в течение недели наблюдать дома за состоянием здоровья. В некоторых городах, в том числе в Пекине, карантин составляет 21 день, а затем ещё неделю наблюдения дома.
Тобто, з'їздив, наприклад, на вихідні до Польщі на закупи , або, наприклад, як я у жовтні в Італію на пару днів і будь добрий піти на карантин на 21 день, а потім ще на тиждень нагляду вдома? Танунах.
У наших реаліях жоден роботодавець не стане тримати у себе таких працівників.
 
Зверху