Коронавірус. Обговорення стану в місті.

  • Автор теми VIB
  • Дата створення

d324co

Well-Known Member
Що можна сказати? Справа саме у владі, влада каже, що в АТБ все в порядку:
Хіба тільки в АТБ ? В жодному супермаркеті кошики/контактні поверхні якщо і дезінфікують, то тільки теоретично, на папері...
Влада неспроможна контролювати кожного покупця, які взагалі не визнають дистанції.
Влада може задіяти патрулі з палицями, ввести драконівськи штрафи за порушення карантинних заходів, але Glucker та подібні йому дибки стануть... а їх багато ...
 
Останнє редагування:

Glucker

Здесь был статус
Хіба тільки в АТБ ? В жодному супермаркеті кошики/контактні поверхні якщо і дезінфікують, то тільки теоретично, на папері...
Влада неспроможна контролювати кожного покупця, які взагалі не визнають дистанції.
Влада може задіяти патрулі з палицями, ввести драконівськи штрафи за порушення карантинних заходів, але Glucker та подібні йому дибки стануть... а їх багато ...
Ви про які саме карантинні заходи? Я ж не маю нічого проти адекватних карантинних заходів. Наприклад, щодо вакцинації. Записався через сімейного лікаря. І я непроти вакцинуватися AZ або Pfizer. Якщо запропонують китайською то, напевне, буду вимушений відмовитися і чекати коли запропонують хоча б ту ж AZ. Але на даний момент не пропонують жодного варіанту вакцини.
У магазинах я намагався дотримуватися соціальної дистанції ще до пандемії. Як мінімум, нюхати чийсь вихлоп мені не дуже приємно.
До носіння масок на свіжому повітрі відношуся не просто як до дебілізма, а й до мір, які взагалі можуть принести шкоду. Може наведете аргументи щодо необхідності носіння масок на свіжому повітрі?
І так, мене тішить те, що патрульна поліція міста адекватно віднеслась до дебільних карантинних вимог і не кошмарить сумчан у таких випадках. І правильно роблять. Я з повагою в цілому відношусь до патрульних, але законодавство дає можливість кошмарити їх якщо вони почнуть страждати фігнею.

А ще я вважаю дебілізмом обовязок робити тести за свій рахунок українцям, якв приїжджають із-за кордону. Чому б державі не тестувати їх за рахунок бюджету? Напевнн, вигідніше витратити антиковідний фонд на будівництво доріг, а оплату тестів перекласти на громадян України? І так, достовірність ПЛР-тестів дуже низька. Знаю багато випадків коли ці тести показували неправдивий результат.
 

d324co

Well-Known Member
Ви про які саме карантинні заходи?
Про те, що у чергах люди повинні стояти не в притул одне від одного, як уздовж черги, так і упоперек. Точніше про те, як змусити виконувати це. Свідомість не прокидається... Як змусити? Заходить патруль, бачить стоячих впритул, пи#ть палицями та ще й накладає штраф... Згодні??? Це не порушує права?? Або запропонуйте своє бачення, як змусити.

Тільки сьогодні спостерігав наш менталітет.
Стою на зупинці. Людей небагато. Підходить дідок, стає до мене впритул, так, що одежа торкається. Відхожу. Через декілька хвилин він знов підходить впритул. Перехожу на інший бік зупинки. Підходить тролейбус, майже порожній. Як тільки відчиняються двері, цей дідок вдирається, розштовхуючи виходячих, сідає. Проїхавши 1 зупинку - виходить...
Як з такими бути???
 

VIB

vib : bash
Модератор
Про те, що у чергах люди повинні стояти не в притул одне від одного, як уздовж черги, так і упоперек. Точніше про те, як змусити виконувати це. Свідомість не прокидається... Як змусити? Заходить патруль, бачить стоячих впритул, пи#ть палицями та ще й накладає штраф... Згодні??? Це не порушує права?? Або запропонуйте своє бачення, як змусити.

Тільки сьогодні спостерігав наш менталітет.
Стою на зупинці. Людей небагато. Підходить дідок, стає до мене впритул, так, що одежа торкається. Відхожу. Через декілька хвилин він знов підходить впритул. Перехожу на інший бік зупинки. Підходить тролейбус, майже порожній. Як тільки відчиняються двері, цей дідок вдирається, розштовхуючи виходячих, сідає. Проїхавши 1 зупинку - виходить...
Як з такими бути???
Ну то взагалі фігня. Тиждень тому біля одного з АТБ: виходять двоє (судячі з розмови, та зовнішньості родичі), один другому: "та ти ж тихіше кашляй на людей, в тебе ж корона". А у відповідь: "Та ладно, всім потрібно перехворіти".
Сходив модератор за "півасіком"... Досі фаломорфірую з цього.
 

Glucker

Здесь был статус
Про те, що у чергах люди повинні стояти не в притул одне від одного, як уздовж черги, так і упоперек. Точніше про те, як змусити виконувати це. Свідомість не прокидається... Як змусити? Заходить патруль, бачить стоячих впритул, пи#ть палицями та ще й накладає штраф... Згодні??? Це не порушує права?? Або запропонуйте своє бачення, як змусити.
Я ж писав, я тільки за адекватні карантинні заходи. І те, що тих хто у черзі намагається стояти впритул, треба пиZдити. Бажано ломом (с) Л. Подерв'янський.
Звичайно, це протирічить нормам права, але у даному випадку це не протирічить нормам моралі. Можливо, цілком адекватною мірою було б надання патрулям право у таких випадках реально застосовувати фізичну силу. Якщо б, звичайно, це не стало б об'єктом зловживань. Наприклад, за умови попереднього фільмування таких порушень. Тут я з Вами абсолютно згоден. Правда, Ви чомусь записали мене до упоротих ковід-дисидентів, які плювати хотіли на все)

Тільки сьогодні спостерігав наш менталітет.
Стою на зупинці. Людей небагато. Підходить дідок, стає до мене впритул, так, що одежа торкається. Відхожу. Через декілька хвилин він знов підходить впритул. Перехожу на інший бік зупинки. Підходить тролейбус, майже порожній. Як тільки відчиняються двері, цей дідок вдирається, розштовхуючи виходячих, сідає. Проїхавши 1 зупинку - виходить...
Як з такими бути???
Робити те ж саме що з тими, хто у черзі в супермаркеті стоїть впритул.
Насправді, нахабність пільговиків і зловживання ними своїми пільгам мене нерідко досить сильно дратує. Особливо у сьогоденній ситуації коли транспорт може перевозити пасажирів тільки у кількості сидячих місць.
Минулого року я їхав у центр у тролейбусі на маршрутку Суми-Київ. І так часу було впритик, бо декілька транспортних засобів проїхали не зупиняючись, бо вільних місць не було. І у цей тролейбус через пару зупинок зайшла якась бабка. Їй місця не вистачило. На прохання кондуктора та водія вийти вона відмовлялася, мотивуючи "та мені всього 2 зупинки проїхати треба". Своїми діями вона затримала тролейбус хвилин на 10. А у мене і так часу було вже в притик.
 

d324co

Well-Known Member
О вреде массовых мероприятий, даже среди крепких, далеких от пенсионного возраста:
Миссия канадских военных инструкторов на Украине была приостановлена из-за вспышки коронавирусной инфекции среди ее персонала. Об этом в пятницу сообщил телеканал CBC со ссылкой на источник в Минобороны Канады.


Число заразившихся канадских военных не раскрывается. Все они находятся на карантине. По данным газеты The Globe and Mail, вспышке предшествовала церемония смены командного состава миссии.
 

d324co

Well-Known Member
Знов рекорд ((

You must be registered for see images attach
 
Останнє редагування:

firefox

Well-Known Member
успокоить бы величайшего,так,как успокоили Гиви:devil:

You must be registered for see images attach
 
Зверху