Коронавірус. Обговорення стану в місті.

  • Автор теми VIB
  • Дата створення

d324co

Well-Known Member
Міський голова Олександр Лисенко повідомив, що у разі відсутності на цьому тижні зменшення захворюваності, то в місті буде впроваджений більш жорсткий карантин. Упродовж тижня влада буде спостерігати за динамікою захворюваності та рівнем госпіталізації.

“Ми майже на піку, нам треба на цьому піку довго не знаходитися. На жаль ті заходи, які ми робимо не дають потрібного результату, тому цей тиждень для нас як екзамен”, – зазначив Лисенко.

За індикаторними показниками для визначення регіонів зі значним поширенням COVID-19 Сумська область залишається у “червоній” зоні. Станом на 12 квітня на Сумщині зафіксовано перевищення трьох показників:

  • перевищення епідеміологічного порогу — 163,2% (норма ≤100 %);
  • рівень госпіталізації — 93,4% (норма ≤60 на 100 тис. нас);
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування — 27,0% (норма ≤20 %).
 

VIB

vib : bash
Модератор
От цікаво: влада вже більше року з чимось безуспішно бореться, спостерігає за динамікою захворюваності та рівнем госпіталізації, вводить більш суворі карантини... Може є сенс владі подати заяви, як то кажуть в нашому регіоні: "ПСЖ"? Бо театральні та циркові заходи заборонені, а народ вже вкотре бачить від них низькопробну виставу...
До речі, чомусь сусідні області не в червоній зоні.
 
  • Like
Реакції: Aiir

d324co

Well-Known Member
От цікаво: влада вже більше року з чимось безуспішно бореться, спостерігає за динамікою захворюваності та рівнем госпіталізації, вводить більш суворі карантини... Може є сенс владі подати заяви, як то кажуть в нашому регіоні: "ПСЖ"? Бо театральні та циркові заходи заборонені, а народ вже вкотре бачить від них низькопробну виставу...
До речі, чомусь сусідні області не в червоній зоні.
Окрім "заходів" (здебільшого на папері) - треба ще й їх виконання, бажано б свідоме...
Але зайдіть у супермаркет - натовп біля кас, про овочевий ринок взагалі нічого казати - люди труться одне об одного, як риба не нересті...
Виходячи з транспорту - треба продиратись крізь натовп бажаючих влізти один поперед іншого.
Влада не може водити кожного за вухо "підтримуй дистанцію"!! "не наражайся"!!
Хіба що так?
You must be registered for see images
 
  • Like
Реакції: Aiir

VIB

vib : bash
Модератор
Окрім "заходів" (здебільшого на папері) - треба ще й їх виконання, бажано б свідоме...
Але зайдіть у супермаркет - натовп біля кас, про овочевий ринок взагалі нічого казати - люди труться одне об одного, як риба не нересті...
Виходячи з транспорту - треба продиратись крізь натовп бажаючих влізти один поперед іншого.
Влада не може водити кожного за вухо "підтримуй дистанцію"!! "не наражайся"!!
Хіба що так?
Хто заважав випустити більше транспорту, щоб народ не купчився на зупинках?
Чому десятки мільйонів гривень витрачено на нібито-то дезинфекцію всього, враховуючи під'їзди, та вулиці? Яка ефективність цього?
Я взагалі не бачив, щоб у під'їзді щось дезинфікували, сусіди теж...
Влада вимагає носити маски? Так ті гроші потрібно було направити на закупівлю та видачу масок, як це робили в більшості країн. А ми ж взагалі, "майстри спорту"...
 

d324co

Well-Known Member
Хто заважав випустити більше транспорту, щоб народ не купчився на зупинках?
Якби, навіть, на зупинці, столо 3 людини, а вільних місць було 5 - усі очікуючі скупчились би якмога ближче до дверей і, тупцюючи на місці, дихали в обличчя тим, хто виходить... бо це наріт...
Чому десятки мільйонів гривень витрачено на нібито-то дезинфекцію всього, враховуючи під'їзди, та вулиці? Яка ефективність цього?
Я взагалі не бачив, щоб у під'їзді щось дезинфікували, сусіди теж...
Я не про дезінфекцію під'їздів, тим паче вулиць та іншої х*ні. Я про дезінфекцію кошиків, поручнів і т.п. у супермаркетах! Кошики охоронець просто збирає з місць, маркованих "використані кошики" і переносить в місце, марковане "дезінфіковані кошики".
Жодного разу, за весь час карантинів, я не бачив, щоб кошики, бодай, протирали!!! Так само з поручнями, кнопками терміналів, іншими поверхнями, до яких, за день, торкаються сотні людей (а хтось з них інфікований!)

Справа не у владі, а у людях, у нашому наріті...
 
Останнє редагування:

d324co

Well-Known Member
9:36 / 15 апреля 2021

Сумський обласний лабораторний центр повідомив, де саме за минулу добу виявили 644 випадки COVID-19:
Білопільський р-н – 37, Буринський р-н – 19, Великописарівський р-н – 2, Глухів – 26, Глухівський р-н – 15, Конотоп – 27, Конотопський р-н – 3, Краснопільський р-н – 2, Кролевецький р-н – 41, Лебедин – 24, Лебединський р-н – 5, Недригайлівський р-н – 4, Охтирка – 54, Охтирський р-н – 9, Путивльський р-н – 27, Ромни – 25, Роменський р-н – 21, Середино-Будський р-н – 15, Суми – 244, Сумський р-н – 21, Тростянецький р-н – 18, Шостка – 1, Ямпільський р-н – 4.
Нагадаємо,
9:42 / 15 апреля 2021

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я, 14 квітня було щеплено 15 744 громадян України. Зокрема у Сумській області зробили 330 щеплень.
Загалом в Україні зробили 419 297 щеплень проти SARS-CoV-2: першу дозу вакцини отримали 419 295 осіб, обидві дози – 5 осіб (із них 2 особи отримали 1 дозу за кордоном).
 

d324co

Well-Known Member
С 18 апреля в Израиле больше не нужно будет в обязательном порядке носить маски в открытом пространстве. При этом маски в закрытых помещениях (магазинах, офисах и т.д.) всё еще нужны.

Об этом заявил министр здравоохранения Израиля Юлий Эдельштейн, передает информационный ресурс NEWSru.co.il.

"Маски призваны защитить нас от коронавируса. После того как специалисты пришли к выводу, что они больше не нужны на свежем воздухе, я их отменил", - заявил Эдельштейн.

Данное решение было принято на фоне снижения уровня заболеваемости коронавирусом, который уже длительное время сохраняется на невысоком уровне.

Несмотря на улучшение ситуации, израильский министр призвал граждан надевать маски в закрытых помещениях.

Согласно данным сервиса Wolrdometer, с начала пандемии в Израиле выявили 836 тыс. случаев коронавируса. Побороли заболевание 827 тыс. человек, умерли - 6,3 тыс. заболевших.
Китай справился за счет жесткого и реально выполняемого карантина.
Израиль - за счет вакцинации.
Украина ?
 

VIB

vib : bash
Модератор
Я не про дезінфекцію під'їздів, тим паче вулиць та іншої х*ні. Я про дезінфекцію кошиків, поручнів і т.п. у супермаркетах! Кошики охоронець просто збирає з місць, маркованих "використані кошики" і переносить в місце, марковане "дезінфіковані кошики".
Справа не у владі, а у людях, у нашому наріті...
Що можна сказати? Справа саме у владі, влада каже, що в АТБ все в порядку:
 
Зверху