Умей зашищаться - КАРАТЭ!!!

sensey_1

Я живу, как карта ляжет..
Made in Ukraine сказав(ла):

Я про вміння захищатися нічого не писав.А про карате- то може б і я про дух також думав , якщо б надумав займатися цим трохи раніше.
Думати про розвиток духу треба завжди, незважаючи, займаїшся чим небудь, чи ні.
 
Z

ZverOK

Guest
Made in Ukraine сказав(ла):

Я вважаю що драка це не вихід , я вибрав шлях не ходити на усілякі карате, бокс ,тощо, а вчити уроки . Дракою нічого не вирішити, краще б навчився майстерньо розмовляти з людьми , ніж майстерньо махати кулаками!
За слова можно в плюхуху получить,
так что лутше ходить на каратэ что б хоть маху дать. :box: :inv:
 

wizZard

New Member
Made in Ukraine сказав(ла):

Для таких випадків є так звані ноги, які мають здатність бистро передвигатися. :kult:
А думаю може і хибно , я мав на увазі професіональний спорт.В такому разі часу треба "трохи" щоб підготуватися до змагань , це зовсім "не перешкоджає" здобуттю освіти !Може ви і праві ! :eusa_eh:
В таких выпадках ,коли твою дівчину,або тебе будуть ображати,ти теж будеш використовувати ноги ? :nunu:
 

Путин

Забанен
wizZard сказав(ла):
В таких выпадках ,коли твою дівчину,або тебе будуть ображати,ти теж будеш використовувати ноги ? :nunu:
Була конкретна ситуація - до тебе лізуть з ножем... гГ Якщо будуть приставати до моєї дівчити , то я кого хоч порву, навіть якщо там і амбал двохметровий буде !! :box:
ф
 

Путин

Забанен
ZverOK сказав(ла):
За слова можно в плюхуху получить,
так что лутше ходить на каратэ что б хоть маху дать. :box: :inv:
Якщо трохи прослідкуєш за своїми словами, то карате непотрібно буде!
 

Путин

Забанен
sensey_1 сказав(ла):
Думати про розвиток духу треба завжди, незважаючи, займаїшся чим небудь, чи ні.
Але ж розвивати силу духу можна не тільки розмахуючи ногами у кімано , є ще багато засобів...
 

skaz

Вольный стрелок
Made in Ukraine сказав(ла):

Для таких випадків є так звані ноги, які мають здатність бистро передвигатися. :kult:
А думаю може і хибно , я мав на увазі професіональний спорт.В такому разі часу треба "трохи" щоб підготуватися до змагань , це зовсім "не перешкоджає" здобуттю освіти !Може ви і праві ! :eusa_eh:
Мне всегда до лампочки был спорт, но занятия для себя требуют тоже не мало времени. Просто результат меряется не поясами а внутренним пониманеем которое должно быть предельно честным. А когда к карате подходишь именно так время для занятий всегда найдется. И еще, если ты умееш разбивать головы тебе не обязательно это делать.
 

sensey_1

Я живу, как карта ляжет..
Made in Ukraine сказав(ла):

Мабуть це те ,про що я тут пишу цілий день!
Ти пишеш про те, що карате не потрібно, а не про те, що його не обов'язково застосовувати. Це різні речі. Визначся у своїх поглядах, а потім влаштовуй дискусію. До речі, в здоровому тілі - здоровий дух (це щодо інших засобів розвитку духу). Карате, загалом весь спорт -це, перш за все, здоров'я.
 

Путин

Забанен
sensey_1 сказав(ла):
Ти пишеш про те, що карате не потрібно, а не про те, що його не обов'язково застосовувати. Це різні речі. Визначся у своїх поглядах, а потім влаштовуй дискусію. До речі, в здоровому тілі - здоровий дух (це щодо інших засобів розвитку духу). Карате, загалом весь спорт -це, перш за все, здоров'я.
я не писав , що я категорично проти таких гуртків. Я росписав тільки "один бік медалі",про плюси цього виду спорту всі знають . А про спорт міг би мені нічого не писати, ніби то я не знаю що таке спорт... :eusa_eh:
 
Зверху