Стрельба в Мукачево. Правый сектор начинает войну против мафии и оборотней в погонах.

valmi09

Active Member
В Мукачево в Закарпатье, сотни ошалелых от безнаказанности бандитов насильника и наркоторговца-регионала Михаила Ланьо – в настоящее время депутата ВР Украины – попытались физически уничтожить бойцов "Правого сектора". В этой силовой акции приняли активное участие и бандиты в милицейских погонах, находящиеся на содержании одиозного кума главного врага украинцев – Виктора Медведчука", – говорится в сообщении правого сектора.
Короче
You must be registered for see images


Дуже шкода, що такий «високопатріотичний» і автентичний текст написаний чужою і ненависною москальським мовою.

Раньше я сам поддерживал Порошенко, но сейчас уже нет.
А ось я ніколи не підтримував і не буду підтримувати Порошенка.
Людина, що поступила, вчилася на ідеологізованому факультеті за радянських часів і що перефарбувалася. Відразу згадалося вираження "політична повія", мабуть, воно найточніше характеризує таких людей.

Часта зміна поглядів може говорити про непослідовність в справах і вчинках, в принципі, не лише відносно політичних поглядів, а може говорити і про легку навіюваність або про тиск ззовні, під впливом якого йде зміна орієнтації. Не можна виключати і матеріальну зацікавленість, так само як і безпринципність і інші особові характеристики.
 

rfvgy

Ukrainian
Короче
You must be registered for see images


Дуже шкода, що такий «високопатріотичний» і автентичний текст написаний чужою і ненависною москальським мовою.



А ось я ніколи не підтримував і не буду підтримувати Порошенка.
Людина, що поступила, вчилася на ідеологізованому факультеті за радянських часів і що перефарбувалася. Відразу згадалося вираження "політична повія", мабуть, воно найточніше характеризує таких людей.

Часта зміна поглядів може говорити про непослідовність в справах і вчинках, в принципі, не лише відносно політичних поглядів, а може говорити і про легку навіюваність або про тиск ззовні, під впливом якого йде зміна орієнтації. Не можна виключати і матеріальну зацікавленість, так само як і безпринципність і інші особові характеристики.
Ще коротше :
You must be registered for see images


valmi09 , Обирай частину кацапстана куди тобі свалювати !
 
Останнє редагування:

Firefly

Оптимист


Правый сектор получил приказ от Яроша покинуть зону АТО
 

Dreadnought

Well-Known Member
Короче

Дуже шкода, що такий «високопатріотичний» і автентичний текст написаний чужою і ненависною москальським мовою.

.
Я пишу тією мовою, яка зрозуміла всім мешканцям міста та країни, а не її частині. Так склалося, що близько 50% країни є російськомовною і майже не сприймає Український текст. Їм Україномовні матеріали просто не цікаві, в той час, як Україномовна частина країна нормально сприймає текст і на російській мові. Моя мета, максимально поширення, на мій погляд, корисної інформації, а не шароварний патріотизм. В данному випадку російська мова більш ефективний інструмент для поширення. Для того, щоб країні повернути свою мову, потрібні десятиліття нормального розвитку і патріотичного виховання з дитячого садочку. Але те, на якій мові буду писати я на дану ситуацію ніяк не вплине. Тому застосування мною російської мови цілком прагматичний крок і я не вбачаю в цьому нічого надзвичайного.

Але мені не зрозумілі лапки чергового схибленого на мові, тилового патріота, на слові високопатріотчний. На відміну від шароварників, я ніколи не кричав, що я патріот, але я б дуже хотів з'ясувати, що в моєму пості не патріотичного, і що давало підстави ставити відповідні лапки. Хоча абсолютно впевнений, що змістовної відповіді не буде, тому, що наші шароварні патріоти здатні лише на те, щоб лаяти тих хто користується російською мовою.
 
Останнє редагування:

Dreadnought

Well-Known Member
You must be registered for see medias

Украинская правда и МВД распространили первое видео начал стрельбы в Мукачево. Из этого видео можно сказать, лишь то, что МВД и Наем сделали монтаж, потому что видео прерывается на , очевидно, что вырезали тот кусок, когда менты начали стрелять по правому сектору первыми. Посмотрите на расположение машин, до и после и все станет видно. А потом примитивно доклеили к видео кусок где стреляет правый сектор, чтобы обвинить, что они первыми открыли огонь. И это теперь укроправда выложила как доказательство, позор. Ясно одно МВД крышуют бандитов и людей медведчука, а правый сектор решили с этими подонками разобраться, отсюдо все пошло. Но крайними у нас снова будут патриоты, у Авакова так всегда, а мафия продолжит сидеть на контрабанде сигарет. Авакову тоже свой процент перечисляет с контрабанды начальники всех областных отделений МВД на границе. ВСЕХ. Так что правый сектор наехал и на его бизнес.
 

arnisumy

Well-Known Member
Я пишу тією мовою, яка зрозуміла всім мешканцям міста та країни, а не її частині. Так склалося, що близько 50% країни є російськомовною і майже не сприймає Український текст. Моя мета, максимально поширення, на мій погляд, корисної інформації, а не шароварний патріотизм. В данному випадку російська мова більш ефективний інструмент для поширення. Але мені не зрозумілі лапки чергового схибленого на мові, тилового патріота, на слові високопатріотчний. На відміну від шароварників, я ніколи не кричав, що я патріот, але я б дуже хотів з'ясувати, що в моєму пості не патріотичного, і що давало підстави ставити відповідні лапки. Хоча абсолютно впевнений, що змістовної відповіді не буде, тому, що наші шароварні патріоти здатні лише на те, щоб лаяти тих хто користується російською мовою.
посмотри на другие посты "шароварного патриота", там вата 99 лвл.
 

Theodolit

Well-Known Member
Короче
You must be registered for see images


Дуже шкода, що такий «високопатріотичний» і автентичний текст написаний чужою і ненависною москальським мовою.



А ось я ніколи не підтримував і не буду підтримувати Порошенка.
Людина, що поступила, вчилася на ідеологізованому факультеті за радянських часів і що перефарбувалася. Відразу згадалося вираження "політична повія", мабуть, воно найточніше характеризує таких людей.

Часта зміна поглядів може говорити про непослідовність в справах і вчинках, в принципі, не лише відносно політичних поглядів, а може говорити і про легку навіюваність або про тиск ззовні, під впливом якого йде зміна орієнтації. Не можна виключати і матеріальну зацікавленість, так само як і безпринципність і інші особові характеристики.
Странно... Обычно Вы выступаете по темам однополых браков в бездуховных Эвропах, а тут...
 

STOP-KAZAP

Active Member
я ж ще перед виборами казав шо олігарх олігарха не скривдить.
кучма породив і яника і парашанка, тому це одна бражка.
один вихід всим двинуться на київ і зробити військовий перевород, запровадити військовий стан і на підставі законів військового часу просто знищити всіх внутрішніх ворогів на місці, підігнати танки до маєтків медведчуків, льовочкіних, ахметових і залпом знищити всю цю нечисть.
потім танки пустити на їхніх прислуг, тобто на мусорню, і сбушників.
розігнати депутатів, а краще знищити верховну раду і зробити пряме управління країною військовим комітетом.
поки цього не станеться доки всякі медведчуки, парашенки ахмети яники будуть нас всих доїть.
 

gidron

СТАРЫЙ ПОГРАНИЧНИК
я ж казав шо олігарх олігарха не скривдить.
кучма породив і яника і парашанка, тому це одна бражка.
один вихід всим двинуться на київ і зробити військовий перевород, запровадити військовий стан і на підставі законів військового часу просто знищити всіх внутрішніх ворогів на місці, підігнати танки до маєтків медведчуків, льовочкіних, ахметових і залпом знищити всю цю нечисть.
потім танки пустити на їхніх прислуг, тобто на мусорню, і сбушників.
розігнати депутатів, а краще знищити верховну раду і зробити пряме управління країною військовим комітетом.
поки цього не станеться доки всякі медведчуки, парашенки ахмети яники будуть нас всих доїть.
Голубая мечта Путина...Правда до Реввоенсоветов не дойдет...Не дадут...
 
Зверху