Русский язык в школах все?

abyrvalg

Well-Known Member
С первого класса в Сумских школах, кроме двух русских школ, русский язык и литературу учить не будут вообще. Обещают может потом, может факультативно. Ничего не имею против украинского языка, но это, мягко скажу, неправильно. Эти крайности уже порядком надоели. Задолбали эксперименты на детях.
 
  • Like
Реакції: Aiir

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
С первого класса в Сумских школах, кроме двух русских школ, русский язык и литературу учить не будут вообще. Обещают может потом, может факультативно. Ничего не имею против украинского языка, но это, мягко скажу, неправильно. Эти крайности уже порядком надоели. Задолбали эксперименты на детях.
1. Будь ласка, офіційне джерело інформації, де таке написано.
2. Українська мова, тут не причина. Як я зрозумів, прибрали російську не за рахунок додавання годин на вивчення української.

Ну і, взагалі, здається, це хтось справді "переборщив". Чи то від "рвенія", чи то, справді, щоб спровокувати протести. До нового навчального руку ще все переграють, і хтось за "перемогу" заробить політичних дивідендів.
 

abyrvalg

Well-Known Member
1. Не доверять директору школы на родительском собрании первоклашек как-то глупо. Про официальный документ я не спрашивал. На учебник предмета который идет взамен русского языка литературы деньги уже сданы.
2. Действительно украинский язык тут не причем. Просто полностью убрали русский и, как сказали, сами на выбор заменили его каким-то предметом, точное название которого я не запомнил. Что-то общеразвивающие. Показывали учебник. Его название не соответствует названию предмета.
Действительно хотелось бы узнать, кто этим занимается. Кто придумал эту дурь. Хотелось бы чтобы наши дети развивались всесторонне.
 
  • Like
Реакції: Aiir

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
1. Не доверять директору школы на родительском собрании первоклашек как-то глупо. Про официальный документ я не спрашивал. На учебник предмета который идет взамен русского языка литературы деньги уже сданы.
2. Действительно украинский язык тут не причем. Просто полностью убрали русский и, как сказали, сами на выбор заменили его каким-то предметом, точное название которого я не запомнил. Что-то общеразвивающие. Показывали учебник. Его название не соответствует названию предмета.
Действительно хотелось бы узнать, кто этим занимается. Кто придумал эту дурь. Хотелось бы чтобы наши дети развивались всесторонне.
1. Нічого "глупого". Нехай директор вкаже номер наказу, чи що то за документ, згідно якого такий розклад. Це треба було першим зробити, перед тим, як створювати тему з обуренням. Хоча б тому, щоб далі розуміти, кому дякувати за повернення викладання російської мови.
2. "сами на выбор заменили" - це як? Хто конкретно ті люді, які мають право "самі" щось змінювати у шкільний програмі?

Звідки інфа, що те ж саме по іншим школам?

Ну, чесно, мені здається це просто "вкид лайна" проти якого потім будуть героїчно боротись, а коли "переможуть" навішають собі медалей. От мені і цікаво, хто ж буде цім героєм-переможцем. І щоб відразу потім відстежити з чого ця "героїчна боротьба" почалась, треба інфу збирати з самого початку. Щоб не вийшло потім, що будете щиро дякувати тому, хто всю цю кашу і заварив.
 

abyrvalg

Well-Known Member
1. Нічого "глупого". Нехай директор вкаже номер наказу, чи що то за документ, згідно якого такий розклад. Це треба було першим зробити, перед тим, як створювати тему з обуренням. Хоча б тому, щоб далі розуміти, кому дякувати за повернення викладання російської мови.
2. "сами на выбор заменили" - це як? Хто конкретно ті люді, які мають право "самі" щось змінювати у шкільний програмі?

Звідки інфа, що те ж саме по іншим школам?

Ну, чесно, мені здається це просто "вкид лайна" проти якого потім будуть героїчно боротись, а коли "переможуть" навішають собі медалей. От мені і цікаво, хто ж буде цім героєм-переможцем. І щоб відразу потім відстежити з чого ця "героїчна боротьба" почалась, треба інфу збирати з самого початку. Щоб не вийшло потім, що будете щиро дякувати тому, хто всю цю кашу і заварив.
Об этом и не говорили бы в школе на собрании если бы не нужно было собирать деньги на учебник взамен русского языка. Я подозреваю, что в других школах с будущими первоклашками собрания не проводили еще. Конкретнее ничего не знаю. Хотелось бы услышать кого нибудь кто знает больше.
 

Udaff4eg

Well-Known Member
Об этом и не говорили бы в школе на собрании если бы не нужно было собирать деньги на учебник взамен русского языка. Я подозреваю, что в других школах с будущими первоклашками собрания не проводили еще. Конкретнее ничего не знаю. Хотелось бы услышать кого нибудь кто знает больше.
все может быть но мне одному кажется что имея такую инфу вата и ватные сайты уже бы пестрили тоннами заголовков "Заприщают рузке язык и тд"
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Хотелось бы услышать кого нибудь кто знает больше.
abyrvalg, мені б теж хотілось почути більше. Але, оскільки Ви цю тему підняли, і Вас ця тема хвилює, то погугліть, будь ласка, пошукайте в інеті якісь кінці. Інших батьків школярів спитайте, може вони щось знають. Інакше ми будемо чекати довго.
Перше повідомлення теми:
С первого класса в Сумских школах, кроме двух русских школ, русский язык и литературу учить не будут вообще. Обещают может потом, может факультативно. Ничего не имею против украинского языка, но это, мягко скажу, неправильно. Эти крайности уже порядком надоели. Задолбали эксперименты на детях.
Перше речення - твердження, що ... Далі обурення.
Я пропоную просто більше конкретизувати, поставити якісь питання і шукати на них відповідь. Щоб це не виглядало як провокація, в який зараз купа вати почне приєднуватись до обурення :).

Моє ставлення - російську мову треба вчити. Стара приказка, "щоб допитувати полонених", теж причина. Але крім цього, ще є все ж таки великий культурний і науковий пласт, який краще читати на мові оригіналу. Крім того, знання різних мов ніколи не завадить. Я б ще польську, чи білоруську до програми додав.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
все может быть но мне одному кажется что имея такую инфу вата и ватные сайты уже бы пестрили тоннами заголовков "Заприщают рузке язык и тд"
От і я до цього.
Виглядає так, що хтось кинув пробний камінець, і чекає "обурення народу". А далі, у разі чого, "відкрутити назад" дуже просто. Ну, здали гроші. Підуть на підручники російської мови і все, "всі вільні, всім дякуємо", народ радіє, "перемогли".
"А осадочек то останется"(с).
 

Cergey...

Well-Known Member
С добрым утром! Проснулись! В 1 школе уже как 10 лет не учат русский язык.
Кстати это нарушение европейской хартии о региональных языках. которую Украина подписала и обязалась выполнять. Но дебилы от власти ,которых как всегда большинство во власти у нас в Украине не понимают что нарушая это Украина дестабилизирует внутреннюю обстановку у себя,и навечно закрывает для себя двери в ЕС.
Кстати опираясь на эту же Европейскую хартию можете смело требовать от министерства образования оплачивать в полной мере частного репетитора по русскому языку. В случае отказа обращайтесь в европейский суд. (В хартии все это прописано!) А вообще такого дибилоидного руководства в Украине не было со времен Юрского периода. :)
 
  • Like
Реакції: Aiir

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
А, якими саме словами у хартії написано, що в 1-й школі міста Суми дітям обов'язково треба вчити російську мову, бо інакше це порушує? Можна цитату, з тієї хартії? А то, звісно, всі ж дебіли.
 
Зверху