Політичні фото та малюнки

rfvgy

Ukrainian
You must be registered for see images

You must be registered for see images

You must be registered for see images

You must be registered for see images

You must be registered for see images

You must be registered for see images

You must be registered for see images

You must be registered for see images
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Жители Твери заметили, что наклейки с Z-свастикой, выпущенные властями к 9 мая, выцветают и становятся сине-желтыми.

"Можно не отдирать — наклейки со свастикой выцветают и превращаются в флаг Украины. Скоро по всему городу будут ездить автобусы с флагом Украины", — телеграм-канал "Закрой за мной Тверь".

Ранее телеграм-канал выложил электронную переписку аппарата губернатора Тверской области, которую слили в сеть хакеры. В частности, в ней были два письма — о выплатах ветеранам к 9 мая в 2022 году и о печати "патриотических" наклеек.

Согласно первому , ветеранам ВОВ будет единовременно выплачено по 10 000 рублей. По прошлогодним данным пенсионного фонда в Тверской области осталось 412 ветеранов ВОВ. Итого на праздничные выплаты область планирует потратить 4 120 000 рублей.

Во втором письме о печати 100 тысяч наклеек, при минимальной цене печати в регионе 38 рублей, что составляет как минимум почти те же 4 миллиона рублей.


You must be registered for see images
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Опис до відео:
Повстань, народе мій! - ОРИГІНАЛ пісні "Вставай, страна огромная!"

Те, що ви зараз чуєте, є яскравим прикладом того, що Росія вміє робити краще за все. А саме - присвоєння чужої культурної спадщини. Скоріше за все, мелодія цієї пісні одразу здалась вам знайомою. Звісно ж, ви її чули. Думаю, що всім знайома пісня "Вставай, страна огромная". Вона нібито була написана в 1941 році в перші дні нападу Німеччини на СРСР. І написав її нібито Васілій Лебедєв-Кумач.
Але насправді все "трохи" інакше - оригінал пісні з'явився ще 100 років тому, а саме в в 1919 році, в лавах криворізьких повстанців УНР. Тому ця чудова пісня є ще одним фактом крадіжки совєтами української культури. І це далеко не єдиний приклад крадіжки українських пісень. Зараз я планую записати ще декілька дуже дуже відомих, які більшість вважає російськими. Час відновлювати історичну справедливість і повертати нам наше!

You must be registered for see medias
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
 

k 54

Active Member
Автор російського комедійно-сатиричного мультсеріалу "Масяня" Олег Куваєв віддав проєкт українцям.
Тож, тепер українці можуть у вільному доступі подивитися усі серії "Масяні" на сайті OLL.TV.
"Творець "Масяні" Олег Куваєв давно залишив Росію, його сайт mult.ru заборонено Роскомнаглядом. Від першого дня війни він відкрито підтримав Україну, а серія Масяні "Вакідзасі" за лічені дні стала культовим твором про те, як росіяни мали б поводитися стосовно Путіна", - йдеться в описі серіалу на платформі.

Як зізнався Куваєв, для нього Україна так само батьківщина, як і Петербург: "У мене там є і родичі, і багато друзів. Я там провів більшу частину дитинства. Для України – що завгодно",

You must be registered for see medias
 

Билли Бонс

Well-Known Member
You must be registered for see medias

"А можно оце по телевізору крутити, замість абдристовича?" - коментар з фб
 
Зверху