Політичні фото та малюнки

x3mal

In Trance
А не Медведев ли сделал новое селфи?)
You must be registered for see images
 

Lion3D.cg

В поиске абсолютной истины
)
You must be registered for see images attach
Фейки ретранслируем, да? Верим всему, что тешит псевдопатриотическое чувство в простонародье именуемое жабой?

Источник фейка -

Данной информации нет на сайтах:




Сравни картинку с коряво наложенным флагом Украины
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Я от не розумію, чому захисники тваринок так в цій темі до окремих повідомлень придовбуються, що то фейки. Чому ви не спростовуєте, що, на приклад, це теж не правда:
You must be registered for see images
Це схоже на те, що я у цирку прийду і коли почнуть фокуси показувати почну верещати, що це обман.
Тема тут відповідна. Тому не треба нічого спростовувати.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор


You must be registered for see images

Роспотребнадзор запретил украинские - освежитель воздуха, средство от тараканов, и др. бытовую химию.
-Не, ну а чо?.. Если никто с тобой не дружит, никто не приезжает, в гости ходить не надо, можно сидеть дома, не мыться, вонять и дружить с тараканами. Хотя, как раз дружба с тараканами у России - самая крепкая.
 

x3mal

In Trance
Я от не розумію, чому захисники тваринок так в цій темі до окремих повідомлень придовбуються, що то фейки. Чому ви не спростовуєте, що, на приклад, це теж не правда:
Це схоже на те, що я у цирку прийду і коли почнуть фокуси показувати почну верещати, що це обман.
Тема тут відповідна. Тому не треба нічого спростовувати.
Просто такие картинки-карикатуры очевидно что "юмор".
А инфа про "Цукерберга-украинца" реально была в украинских СМИ.
 

x3mal

In Trance
You must be registered for see images

P.S. Забывают только жертвы пропаганды и легковнушаемые личности
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
А инфа про "Цукерберга-украинца" реально была в украинских СМИ.
Кому вже так припекло спростовувати, то достатньо було б глянути у вікіпедію.


Марк Цу́керберг ( Mark Zuckerberg;* , ( White Plains), , ) — програміст та підприємець, розробник і засновник . Наймолодший у світі мільярдер. Мешкає в , .

Цукерберг народився в місті , штат у єврейській сім'ї лікарів (батько Едвард — стоматолог, мати Карен — психіатр), але себе вважає . Крім сина Марка у Цукербергів було ще троє доньок.
 
Зверху