Політичні фото та малюнки

vampirich

Well-Known Member
Російські митці, які підтримали та навпаки стали на бік Путіна (ПЛАКАТИ)
You must be registered for see images


Днями в інтернеті з'явився список діячів культури РФ, які засуджують та навпаки підтримують агресивну політику Володимира Путіна щодо України

Спільнота "Музей плакату України" у створила плакати із зображеннями артистів, які не стали на сторону Путіна, та подякувала кожному з них.

Також було створено і плакат з презервативами на голові для тих акторів, які навпаки підтримали Путіна.

, російський актор Констянти Хабенський відхрестився від підтримки України.

You must be registered for see images


You must be registered for see images


You must be registered for see images


You must be registered for see images


You must be registered for see images


You must be registered for see images


You must be registered for see images
You must be registered for see images


You must be registered for see images


Хабенський відхрестився від підтримки України
You must be registered for see images

Російський актор Констянти Хабенський
Російський актор Констянти Хабенський спростував зроблені від його імені в соцмережах заяви по Криму

Актор заявив, що не має ніякого відношення до приписуваним йому заявам про незгоду з позицією Росії по кримського питання, повідомляє .

За словами актора, він не робив жодних подібних заяв і взагалі не розуміє, про що йде мова.

- Мені нічого говорити , тому що я не знаю, хто це все написав. Я коментувати це не збирався. Я зараз займаюся зовсім іншими справами і до інтернету не маю нікого відношення.

, що в соцмережах було поширено заяву від імені російського актора Костянтина Хабенського про те , що він не підтримує позицію Росії з Криму.
 

Whisper

Well-Known Member
Митці визначилися , народу стало зрозуміло ху із ху .
 
Зустрілися Українець з американцем і в них зайшла розмова про гори. Американець говорить: - У нас такі гори, що як гукнеш то ехо 5 хвилин триває. Українець: - Ну то їдем подивимось. Вилізають на вершину та й американець кричить: - Hello !!! Ехо: - Hello- ello- llo- o . А Українець каже : - Та хіба це гори ? У нас у горах ехо 3 години тримається. Американець? - Ну поїхали подивимося. Вилазять вони на Говерлу і Українець: - В Карпатах москаль !!! Луна: Де москаль !? Де москаль !? Де москаль !? Де москаль !? Де москаль !? Де москаль !?
 
Зверху