ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member
Сегодня, на полигоне под Львовом сложилась взрывоопасная ситуация.

Мобилизованные военнослужащие отказались подчиняться своим офицерам, выставили блокпосты и требуют представителей военного командования, чтобы решить конфликт. Дело в том, что собрав резервистов в учебном центре, власти не обеспечили их самым необходимым обмундированием. Одни бойцы жалуются, что одним не выдали обувь, других солдат не обеспечили верхней одеждой, третьи до сих пор щеголяют в домашних джинсах, потому что «тыловики», по их выражению «не ловят мышей».
За все время подготовки военнослужащим дали возможность расстрелять десяток патронов из автомата. Тактической подготовке в составе малых групп и другим необходимым знаниям их, не до сих пор, не удосужились обучить, а ведь вскоре должны отправить в зону АТО.
У офицеров так и не получается утихомирить разбушевавшихся бойцов. На место выехали представители высшего командования. Полигон оцеплен Нацгвардией для подавления возможных беспорядков. Министерство обороны до сих пор комментировать случившееся отказывается. Украинская пресса, после «окрика сверху», также умалчивает происходящее.
 

Loner

Well-Known Member
В понедельник, 18 мая в Харькове снесли бюсты основателя ЧК Феликса Дзержинского и борца за советскую власть Ивана Котлова.

Как сообщили в пресс-службе МВД Украины в Харьковской области, все события произошли в период с 22-20 до 23-25.
Устанавливаются все обстоятельства и лица, причастные к данным преступлениям.
Факты событий внесены в Журналов учета правонарушений.
Ранее сообщалось, что накануне ночью неизвестные свалили бюст советского партийного деятеля Сергея Кирова.
 

Loner

Well-Known Member
Проект облаштування кордону «Стіна»: куди зникають гроші?
18 травня 2015, 15:30

За підрахунками Держприкордонслужби, Україна не контролює більше 400 кілометрів свого кордону. При цьому, проект «Стіна» вкотре загальмував через нестачу фінансування. А Харківський «Завод ім. Фрунзе», який виготовляє огорожі, скаржиться – держава не дає грошей на будівництво «Стіни».

Перша партія огорож довжиною в 4,3 км, вартістю 1,7 млн грн була замовлена харківськими прикордонниками. Наступні встановлені 360 метрів паркану вже були підготовлені за приватний кошт. Своєї черги чекають ще 100 метрів споруд.

«Прикордонники поки не отримали цільових грошей на проведення робіт, і з початку року вирішують, встановлювати паркан чи ні, коли і за які кошти. Тому в якийсь момент ми прийняли рішення виділити кошти на стартові роботи, прикордонники зі свого боку залучили волонтерів», – зазначив голова правління ПАТ «Завод ім. Фрунзе» Олександр Василенко.

Цікаво, але прем'єр-міністр України обіцяв робіт зі створення «Стіни» на кордоні з Російською Федерацією ще до 30 вересня 2014 року. Тоді тимчасовим урядом було виділено на ці цілі 100 млн грн. Але вже до 1 жовтня в Кабміні вирішили змінити виконавця замовлення «з метою раціонального використання часу». І реалізація проекту перейшла від Міністерства інфраструктури до Державної прикордонної служби.

У листопаді прикордонники оцінили вартість облаштування 1 км державного кордону в рамках цього проекту в середньому в 3,7 млн грн. В цілому, за словами голови Державної прикордонної служби Віктора Назаренка, для облаштування усього кордону України з Росією та Білоруссю, Молдовою і Придністров'ям в розмірі 8 млрд 362 млн грн: у 2014 році – 96 млн, у 2015 році – 2 млрд 668 млн грн і в 2016 році – 5,5 млрд грн.

Проект споруди кордону швидко забуксував, але після виділення Євросоюзом 235 млн грн на облаштування українсько-російського кордону Яценюк , щоправда, змінивши його назву. Так, 30 грудня 2014 прем'єр-міністр запевнив, що в 2015 році на українсько-російському кордоні буде продовжено будівництво захисної «стіни». Яценюк зазначив, що цей проект тепер називається «Європейський вал», а на його будівництво в 2015 році передбачено 300 млн гривень замість раніше заявлених 2,6 млрд. Крім того, 18 лютого 2015 року Арсеній Яценюк заявив, що в 2014 році було виділено на лінію безпеки і на «Європейський вал» 235 млн гривень, а не очікувані 96 млн.

Виникає резонне питання, чи не ті це 235 мільйонів від Європейського Cоюзу, що були освоєні ДПС ще в листопаді на покупку автомобілів, кранів, екскаваторів, тракторів, спостережних металевих веж, службових модулів та іншого?

Відповідь на це питання криється в . «Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України, передати бюджетні призначення, передбачені у 2014 році Міністерству фінансів у спеціальному фонді державного бюджету за програмою 3511650 «Реалізація програм допомоги Європейського Союзу» в сумі 235047, 4 тис. гривень, джерелом надходження яких є другий транш угоди про фінансування програми «Підтримка секторальної політики управління кордоном в Україні», Міністерству внутрішніх справ за програмою 1002030 «Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу» для здійснення заходів, спрямованих на забезпечення безпеки державного кордону», – йдеться в документі. Тож 235 млн грн, про виділення яких в лютому відзвітував Яценюк – це гроші Євросоюзу, а отже, які бюджетні кошти на «Стіну» виділив Кабмін і чи були освоєні 100 млн, які виділялися урядом у вересні? І якщо ні, де зараз знаходяться ці гроші?

У Держприкордонслужбі повідомляють: «фінансування першими для інженерного устаткування цих ділянок ДПС отримала в кінці 2014 року в розмірі 235 млн грн. До кінця року вдалося використати 163 млн», – помічник голови Держприкордонслужби, прес-секретар Олег Слободян. Таким чином, прикордонники повідомляють про освоєння зовсім іншої цифри, на 72 мільйони гривень менше, ніж запевняв у лютому прем'єр-міністр.

Крім того, Слободян запевнив, що активна фаза будівництва споруд на кордоні почнеться вже у квітні, адже «перше фінансування в розмірі 30 млн грн має надійти в березні». Тим не менш, 3 квітня Держприкордонслужба про отримання тільки 10 млн грн на інженерне облаштування кордону з Російською Федерацією. А «бурхливе будівництво» так і не почалася, так само як і не було залучено з Донбасу для зведення цих споруд.

У сухому залишку виникає дуже багато питань до Прикордонної служби, Кабміну і його голови Арсенія Яценюка щодо використання коштів, відповіді на які збирається продовжувати шукати.

Анастасія Соснова, спеціально для «Слово і Діло».
 

Loner

Well-Known Member
Вот эта "первая лэди" Узнали ??
Об отсутствии головного мозга можно судить из видео.

You must be registered for see medias
 

rfvgy

Ukrainian
Путин - Сталин при Союзе!
Дал приказ - он фюрер мой!
Получил я дырку в пузе -
Вытек сразу стекломой...

Подыхаю от снаряда,
На земле чужой лежу,
В одну точку мутным взглядом
Внутрь Путина гляжу.

Слышишь, Путин-бедоносец,
Ты подохнешь, злой упырь,
Вижу я тебя уж босым
И насаженным на штырь...

А вокруг народ танцует,
И с гармонью братец мой...
Прям с бутылки лихо дует....
Первосортный стекломой.........
 

Loner

Well-Known Member
Три країни ЄС ввійшли до топ-10 найсильніших армій світу. США перші, РФ – друга

Понеділок, 18 травня 2015, 11:57

Армія США визнана найсильнішою в світі, Росія є другою, до десятки лідерів ввійшли також три країни ЄС.
Рейтинг найпотужніших армій склали військові експерти видання
Лідирує в рейтингу армія США, які витрачають неї $577 млрд на рік - майже у чотири рази більше, ніж Китай ($145 млрд). США поступаються Індії і Китаю лише за кількістю особового складу, але значно випереджають усі країни світу за розміром ВПС і флоту.
Друге місце займає РФ, яка має величезну кількість бронетанкової техніки, а також великий військово-морський флот. За кількістю військовослужбовців Росія четверта, але в основному це - службовці строкової служби

You must be registered for see images


Серед країн ЄС найвищу позицію у рейтингу займає армія Великої Британії – вона має п’яту позицію у світі за величиною військово-морського флоту та розміром оборонного бюджету.
Одразу за нею йде Франція. Свою шосту сходинка вона отримала завдяки сучасному обладнанню і техніці.
"Літаки Mirage і Rafale, вертольоти Tiger, танки Леклерк, єдиний за межами США атомний перевізник забезпечують основні сили французьких військових", - зазначає видання.
Німеччина займає восьме місце за рахунок сильної економіки і військових витрат. Однак, зазначає видання, її позиція може бути нижчою, ніж на папері, оскільки країна споживає надто багато нафтопродуктів, які отримує від суперника Росії.
Загалом позиції в рейтингу розподілились наступним чином:
  1. США
  2. Росія
  3. Китай
  4. Індія
  5. Велика Британія
  6. Франція
  7. Південна Корея
  8. Німеччина
  9. Японія
  10. Туреччи
 

Loner

Well-Known Member
Нашёлся четвертый бронированный КамАЗ-5350 «Мустанг» оккупационных войск РФ уничтоженный
украинскими бойцами и впоследствии вывезенный в Рашистскую Федерацию.

 
Зверху