ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member
Serg Marco
6 мин. ·
Канадские винтовки 50-го калибра для Украины, зрада или перемога.
Давайте попробуем разобраться. И да, будет многобукф.
Україна найближчими днями очікує перші далекобійні снайперські гвинтівки з Канади
Заступник глави МЗС України Василь Боднар розповів, що Україна розраховує "найближчими днями чи тижнями" отримати снайперські гвинтівки з Канади.
Про це Боднар заявив у інтерв’ю "Укрінформу" за підсумками візиту до Канади.
Далекобійна снайперська гвинтівка LRT-3 .50 BMG
Угода передбачає поставку систем снайперської гвинтівки LRT-3, калібром 12,7 міліметрів (калібру .50) на суму 770 тисяч доларів. Також мовиться про надання певної післяпродажної підтримки, обслуговування та навчання.
Итак.
Дальнобойная винтовка 50 калибра. Выглядит круто, ну и 50 калибр, крутотень же. Народ радуется, а люди которым с этим чудом работать предстоит - не очень.
Винтовки 50 калибра в сборе весят около 15 килограм с установленным прицелом. Это вес без боекомплекта который придется таскать снайперу на своей спине. Со всеми необходимостями, типа боекомплекта, вес вырастает еще на несколько килограмм.
Кроме того надо судя по обзорам, к ней не комплектуется глушитель. А стрельба из подобной гаубицы без глушителя в наших условиях - это подобно смерти. Так как у нас пристреляны все точки, откуда может вестись огонь.
Итак. Что мы имеем. Она тяжелая. Она громкая. И снова надо бежать к волонтерам чтоб они помогли с самопальными глушителями.
Зачем же это всё? Может она стреляет дальше? Или точнее?
Нет.
Ниже вы можете глянуть три скрина с моего баллистического калькулятора.
На первом скрине вы можете увидеть баллистику боеприпаса 0.338 Hornady 285 ELD, это обычный магазинный боеприпас выпущенный с моей винтовки калибра 8.6 милиметров/0.338 дюйма. Стандартный выстрел, дистанция 1200 метров, ветер с 9 часов 3 м/с.
На втором скрине вы можете увидеть выстрел с винтовки 50 калибра боеприпасом что поставляют в армию, а именно Federal 660 grn. в тех же условиях.
Как вы видете, боеприпас калибра 0.338 имеет более пологую траэкторию, имеет лучшее сопротивление ветровому сносу. То есть стрелять им легче и шанс попадания выше. При этом ваша винтовка в сборе весит менее 10 килограм и после каждого выстрела перед дульным срезом не взметается небольшое торнадо.
Если вы укажете мне что некорректно сравнивать 285 grn ELD которые не поставляются в армию с боеприпасом 50 калибра что поставляется в армию, то я вам предоставлю третий скрин. Это стрельба как раз нашим армейским боеприпасом, Hornady 250 grn HPBT. Я не совсем понимаю почему Служба Озброення решила что ей нужен именно этот боеприпас. Хотя почему же, понимаю. Некомпетентность и дешевизна, вот в чем ответ. Но всё же вы можете заметить что особой разницы между баллистикой 0.338 и 0.50 нет на скринах. Почему я указал 285 grn в сравнении? Да потому что за эти годы много стрелков сами научились собирать боеприпасы 0.338 и закупают сами или получают от волонтеров пули 285 Hornady ELD или 300 grn Berger OTM Hibrid которые имеют схожие характеристики. Перепаковкой же 50 калибра занимаются единицы. И это очень дорогой релоад.
Может быть боеприпас 0.50 калибра летит дальше, чем 0.338?
Но и тут я вас разочарую. Глянув на четвертый скрин вы увидите что Federal 660 grn начнет выходить на трансзвуковую скорость на 1500 метрах. А это та же дистанция, на которой со сверхзвука на трансзвук будет переходить 0.338. То есть и в дистанции тоже выигрыша особого нет.
Тогда зачем? Зачем ходить с гаубицей которая в полтора раза тяжелее чем наш распространенный в армии Savage 0.338, с боеприпасами что в полтора раза дороже, и в тоже время стрелять на те же дистанции?
Фишка калибра 12.7мм/0.5 дюйма - это бронебойные боеприпасы и более высокая энергетика чем у 0.338, которая позволяет реализовывать эти бронебойные, или бронебойно-зажигательные боеприпасы в полной мере. И вот тут винтовка калибра 0.50 раскрывается во всей красе, так как она становится универсальным средством позволяющим работать как по человеку, так и по легкобронированым транспортным средствам и инженерным сооружениям.
Но для этого мы должны были закупить у Канады партию бронебоных и бронебойно-зажигательных боеприпасов.
Чего мы конечно же не сделали.
Можно ли сделать эту винтовку более дальнобойной? Можно. Обратившись к волонтерам, которые пойдут в Ибис и купят там боеприпасы Hornady A-max 750 grn. Этот боеприпас даст действительно ощутимую прибавку в баллистике, по сравнению с 0.338. Это матчевый боеприпас который начинает выходить на трансзвук не на 1500 метрах, а на 1800. А триста метров - это бывает критически важно для уверенного выстрела.
Но этого боеприпаса в армии нет.
Подытожим. Боеприпаса который мог бы оставить на легкобронированой технике что то больше чем царапину в армию не закупили. Боеприпасы которые могли бы дать стрелку преимущество от винтовок что уже есть в армии тоже нет.
Тогда зачем эти винтовки? На что были потрачены 770 тысяч долларов? Какова будет их эффективность?
По моему мнению, если уж Канада не продает нам к ним бронебойных боеприпасов, то лучше было бы потратить эти деньги на закупку антиснайперских комплексов. Они нам критически нужны уже который год в снайперских противостояниях. Но к сожалению, люди принимавшее это решение по закупке и те, что сейчас рапортуют о приобретении, бесконечно далеки от снайпинга и от проблем которые есть в армии.
Ну зато получим большие красивые винтовки, с которыми можно будет делать красивые фото в фейсбук и инстаграм. А на выходы брать с собой старую добрую 0.338, которая легче, удобнее, тише и не менее эффективна.
You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images
 

Loner

Well-Known Member
Цитата:

Справа про розкрадання коштів у оборонній галузі, у чому підозрюють колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, "має певні зв'язки" із екс-нардепом Сергієм Пашинським. Про це заявив генеральний прокурор Руслан Рябошапка в інтерв'ю ICTV. За його словами, новин у справі Гладковського довго не було, оскільки слідчі збирали достатню кількість доказів для пред'явлення підозри. "Перед виборами було багато медійного розголосу і ця справа наче розслідувалась, але не дуже активно. Зараз, коли зібрано достатньо доказів і є обґрунтовані підстави для звинувачень, тоді й почали діяти", - каже Рябошапка. Він також зазначив, що у підозрі Гладковському мова йде про зловживання посадовими повноваженнями під час організації державних закупівель, а другий епізод пов’язаний з декларуванням завідомо неправдивої інформації в декількох деклараціях. Рябошапка додав, що мова йде про приблизно 140 млн грн, а у справі неправдивого декларування сума сягає десятків тисяч доларів. Генпрокурор також пояснив щодо розслідування можливого впливу Пашинського на "Укроборонпром". "Питання в тому, наскільки готові матеріали справи для того, щоб рухатись. Матеріали щодо Пашинського були зібрані і було достатньо доказів для того, щоб пред’являти підозру. Що стосується багатьох інших прав, пов’язаних із економікою і зловживанням посадою, ми на цьому тижні зареєстрували три таких провадження, які можуть бути пов’язані з цією справою. Більше того, навіть підозра, яка пов’язана із Гладковським, вона теж має певні зв’язки з цим фігурантом. Це теж було частиною сюжету, пов’язаного з тим, що інкримінується Гладковському", - сказав Рябошапка. Як повідомляв УНАІН, 17 жовтня Гладковського затримали співробітники НАБУ біля ресторану поблизу Бориспільської траси після того, як він намагався залишити територію Україну через аеропорт "Бориспіль", але його не пропустили прикордонники. 18 жовтня у САП заявили, що екс-посадовцю повідомлено про підозру у вчинені злочинів, передбачених ч.2 ст. 364 (зловживання владою та службовим становищем) та ст.366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України. Прокурори САП просили ВАКС взяти Гладковського під варту з альтернативою внесення застави у 100 млн грн, однак суд постановив обрати екс-посадовцю запобіжний захід у вигляді арешту з альтернативою застави у 10,6 млн грн.

Детальніше читайте на УНІАН:
 

Loner

Well-Known Member
Україна повинна прямо сказати партнерам з НАТО про велику загрозу і небезпеку, яка нависла над нами, - Яценюк


В Україні триває дводенний візит Північноатлантичної ради НАТО - ключового органу ухвалення політичних рішень Альянсу, у складі представників усіх 29 держав-членів разом із генсеком Єнсом Столтенбергом


Про це лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк написав у Facebook.

"В Україні перебуває Північноатлантична рада - керівний орган НАТО. Ця подія - важливий вияв солідарності з Україною. Ми вдячні за це. Але приїзд Генерального секретаря НАТО і високих представників держав-членів Альянсу до України - не лише привід для компліментів. Україна повинна прямо сказати партнерам про велику загрозу і небезпеку, яка нависла над нами всіма", - заявив Яценюк.

За його словами, ця загроза походить від браку єдності між союзниками
.

Лідер "Народного фронту" нагадав, що Росія веде війну проти Альянсу: "она використовує для цього всі можливості: і містечковий егоїзм окремих членів НАТО, і бажання інших отримати зиск за рахунок Північного потоку-2, і недалекоглядність тих, хто вірить в договороздатність Кремля".

Яценюк вважає, що той, хто досі не усвідомив факту системної війни Росії проти НАТО, "є або сліпцем, або недругом для всього західного союзу вільних націй".

"Натомість єдність НАТО, тверда політична воля і чіткий план, як здійснити вступ наших держав до Альянсу, здатні зупинити ворога і запобігти корозії та руйнації Альянсу. Візит до України - це можливість для наших союзників усвідомити свою відповідальність перед історією", - додав він.
 

Loner

Well-Known Member
Гра на різну публіку

Кожен новообраний український президент має зробити три речі: пригрозити корупціонерам, заявити курс на євроінтеграцію (із цього навіть Янукович починав) і провести інвестиційний форум.

Останнє потрібно, щоб «дати чіткий сигнал», «розкрити потенціал» і нагадати, що «Україна приречена на успіх». І все це під оплески вельми поважної публіки, яка теж не шкодує слів підтримки й малює райдужні перспективи. За п’ять років усе повторюється. Це такий життєвий цикл «від форуму до форуму». Сьогодні, як і у 2014-му, є одне істотне «але» — війна, яка неабияк псує інвестиційний клімат. Утім, як запевняє Володимир Зеленський, мир не за горами, а отже, і багатомільярдні інвестиції теж.

Однак не тільки війна може стати на заваді припливу інвестицій та економічному розвитку. Гроші ніколи не надійдуть у failed state. Україна ризикує перетворитися саме на таку державу, якщо швидко й на умовах ворога візьметься за інтеграцію окупованого Донбасу. Російський анклав, яким, по суті, можуть стати нинішні «ЛНР» та «ДНР» у складі нашої країни, підважить усі досягнення в європейській і євроатлантичній інтеграції, перетворить більшість державних інституцій на неспроможні, відкриє ворогові доступ до всієї території України. Держава такого формату приречена на злидні й ворожнечу, а то й узагалі на поглинання хижим сусідом. Про такі сценарії не чути на інвестиційному форумі в Маріуполі, але вони з кожним днем стають дедалі реальнішими.

У верхівці ЗеКоманди чимало людей із шоу-бізнесу, де вміння швидко виходити з одного образу в інший високо цінується. Треба знати, про що жартувати зі спонсорами шоу, перед російськомовною публікою в Юрмалі та на закритому корпоративі для прокурорів. Не дай Боже переплутати! Ця модель нині переноситься в політику. Є слова для «лохів» (послуговуючись президентською термінологією): про 90% населення без доступу до інтернету (офіційна сторінка команди Зеленського), про наміри достукатися до росіян (Андрій Богдан в інтерв’ю «Українській правді»), про $4 тис. зарплати для вчителів (передвиборчі обрахунки команди Зеленського), про одного з найбільших лідерів світу (Андрій Єрмак про Володимира Зеленського на зустрічі з блогерами).

Не відстає й сам президент. Останнім часом він полюбив роль «рубахі-парня», із якою зжився ще під час зйомок відомого серіалу, і останній його виступ у цьому амплуа відбувся під час відвідин Золотого. Душевні розмови з мирними мешканцями, ночівля у звичайному будинку й навіть спроби порозумітися з «пацанами» — так президент називає бійців і добровольців — усе це складові ролі народного президента. І спроба «ввімкнути крутого», коли почув про акції проти капітуляції, теж. «Лохам» було надіслано чіткий меседж: відводити війська потрібно, бо цього хоче народ. Той самий народ, який не втомлюватиме себе вивченням зведень штабу ООС і місії ОБСЄ. Власне, для схвалення президентом відведення військ достатньо «народних прикмет». Так, у фільмі «Крок до миру» (а саме в такий спосіб ЗеКоманда оформила звіт про відвідини президентом зони ООС) одна з місцевих мешканок каже: «Зараз можна сказати, що не стріляють». Це і є легітимізація президентського рішення.

У Маріуполі з трибуни форуму з модною назвою RE: THINK. Invest in Ukraine Володимир Зеленський казав про сильну Україну. І це теж для «лохів». Бо в діалозі з Росією та країнами Заходу український президент не демонструє жодної сили. Сильних позицій не треба вигадувати. Повноцінне припинення вогню — вимога № 1, плюс почати розмову про розведення в районі Дебальцевого — там, де, за мінськими угодами, Україна має відчутно виграшніші позиції. Що бачимо натомість: безумовне виконання бажань Москви заради проведення зустрічі в «нормандському форматі». Кого на Заході по-справжньому цікавить кількість обстрілів у районі Золотого? Заходу потрібна success story, і те, у який спосіб миролюбний президент Зеленський це забезпечить, то його проблема. Щоб догодити своїм нормандським співрозмовникам, ЗеКоманда вкотре демонструє дива комунікації: спочатку про розведення в районі Золотого говорить міністр закордонних справ (для «першого світу»), потім штаб ООС спростовує цю інформацію, потім підтверджує, потім про те дізнається президент і каже, що це прекрасно, потім штаб ООС виправдовується, мовляв, обстрілів і справді не було сім днів (знову меседж для «лохів»). Щось схоже було з підписанням формули Штайнмайєра в Мінську, і менше ніж за місяць знову «штанга».

Пояснити це в принципі не складно. Головне для ЗеКоманди сьогодні — досягти зустрічі в «нормандському форматі». Задля цього, як ми бачимо, у Зеленського готові заплющувати очі на конкретні факти обстрілів. Як це пояснити «лохам» — питання вторинне. Для того існують, зрештою, медіа Ігоря Коломойського та й узагалі піарників в оточенні президента не бракує. Важче, як видно з фільму про візит до Золотого, говорити з тими, хто проти капітуляції. Люди й далі виходять на вулиці, добровольці ніде із Золотого не поділися, є, хоч і нечисленна, парламентська опозиція. Технології минулого — звинуватити в проплачених мітингах, полякати ультрарадикалами — не працюють. Для відкритої конфронтації чогось бракує. Мабуть, впевненості у власних силах у тих 73%, які можуть у Facebook шукати причини нинішніх бід у політиці Порошенка, втім, на марші в стилі «миру мир» навряд чи наважаться.

Однак справжні випробування ще попереду. Якщо відведення військ на один кілометр вглиб своєї території викликає такі жаркі дискусії, то що буде, коли Зеленський повернеться із зустрічі в «нормандському форматі» з готовим сценарієм success story, а його креативна фракція в парламенті візьметься за розробку законопроекту про особливий статус Донбасу? Допоки йдеться про давні домовленості, відповідальність за які «слуги» принагідно перекидають на попереднього президента, можна сяк-так протриматися. Але опуб*лікувати готовий проект, у якому буде прописана вся дорожня карта реінтеграції, і повністю за нього відповідати — виклик зовсім іншого ґатунку. Ілюзій бути не може, простору для компромісу теж: вигідний Росії план згубний для України, хай там що про впливи на російську ментальність каже Андрій Богдан.

Вигадати пояснення для «лохів» встигнуть завжди, але суспільство складається не лише з них. Усвідомлення цього могло б вистудити гарячі голови в президентській команді, однак оточення президента, який висловив намір будувати сильну країну, від того досі далеке.

Дмитро Крапивенко
 

Loner

Well-Known Member
Вангую-скоро ЗЕблядско-пригожинская ботоферма начнет мусолить тему о взятии лугандонии Украиной на финансирование!

"Что говорил в Донецке Сурков?".


Очевидно, слухи о сокращении финансирования Донецкой Республики оказались правдой. Российская Федерация окончательно приняла решение о значительном сокращении финансовой помощи ДНР. Информация получила подтверждение после визита помощника президента РФ по вопросам взаимоотношения с Абхазией и Южной Осетией Владиславом Сурковым, который был замечен в расположении гостиницы «Shakhtar Plaza» в период около 24-го октября.

Помощник президента РФ провел личную встречу с главой Донецкой Республики Денисом Пушилиным, после которой под его руководством была проведена закрытая встреча с членами министерств и ведомств Республики. Министры и начальники ведомств Республики были жестко раскритикованы господином Сурковым по итогам их работы на своих должностях, а так же результатам их деятельности в масштабах Донецкой Республики. Он отметил низкий профессионализм, отсутствие положительных результатов и дальнейшую ухудшающуюся обстановку в ДНР. Скорее всего, поводом для этого собрания и заключительного решения о прекращении финансирование Республики Москвой стали итоги проведенного аудита деятельности Донецкой Республики представителями РФ. В ходе этого аудита были выявлены махинации с отмыванием финансовой помощи на сумму свыше 3 миллиардов российских рублей. Видимо по этой причине и произошли серьезные задержки с выдачами социальных выплат и заработных плат.

Господин Сурков был очень зол во время встречи с политическим руководством страны, он открыто намекнул, что теперь Республика будет сама выхолить из ситуации с погашением значительных внутренних растрат. Что если такие суммы денег исчезают в неизвестном направлении после поступления в ДНР из России, то нет никакой целесообразности вкладывать такие средства, так как в России есть более важные вещи, на которые их можно потратить. Он указал всем министрам и главе Республики о том, что теперь экономику ДНР придется поднимать за счет самой Республики. По итогам данной встречи можно сделать вывод, что жить мы лучше не станем, вопрос заключается в том - на сколько теперь будет хуже. Ведь все прекрасно понимают, что выявленная российскими аудиторами сумма была частично украдена, а частично растрачена на необоснованные мероприятия, парады концерты и празднования. Что на самом деле, эти финансы были выделены для поддержания и развития экономики Республики, что потянуло бы и рост благосостояния населения. Остается «поблагодарить» наших министров во главе с Денисом Пушилиным за «просраный» шанс на существование.
 

Loner

Well-Known Member
ГПУ порушила три справи про великі розкрадання в оборонній сфері

Цитата:

ГПУ порушила три кримінальні провадження про розкрадання великого обсягу бюджетних коштів в оборонній галузі.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Справи відкриті за фактами «привласнення, розтрати або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим в особливо великих розмірах» (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу).

Зокрема, повідомляють у відомстві, 15 жовтня зареєстровано кримінальне провадження за фактом розкрадання колишніми високопоставленими особами спільно з посадовими особами підприємств оборонного комплексу бюджетних коштів при виконанні державного оборонного замовлення з виготовлення 152-міліметрових боєприпасів для артилерійської системи Гіацинт.

Також, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом незаконного використання бюджетних коштів при виготовленні міномета Верба калібру 82 мм і розпочато досудове розслідування за фактом закупівлі бронемашин Oncilla польської компанії Mista за завищеними цінами.

Проведення досудового розслідування доручено Національному антикорупційному бюро України. Інших деталей у ГПУ не пропонують.

Нагадаємо, 25 лютого видання «Bihus.info» оприлюднило розслідування про те, як люди з оточення Петра Порошенка курують розкрадання в оборонній сфері. У розслідуванні фігурував син заступника секретаря РНБО Ігор Гладковський.

За даними журналістів, 22-річний Гладковський-молодший разом із партнерами організував постачання контрабандних російських деталей для військової техніки, за які держпідприємства переплачували у 2-4 рази, купуючи його у фірм-прокладок. Керівництво «Укроборонпрому» знало про оборудки і давало на них згоду.

4 березня журналісти оприлюднили ще одну серію розслідування. У ній стверджувалося, що Олег Гладковський особисто щонайменше один раз отримував «відкат» з розкрадання в оборонному комплексі у розмірі 30 тисяч доларів.


Цитата:

Національне антикорупційне бюро розслідувань порушило кримінальну справу про розкрадання в "Укроборонпромі" після журналістського розслідування. Про це вони повідомили на сторінці у соцмережі Facebook.

У бюро зазначили, що частина фактів корупції в оборонній сфері вже досліджується в межах досудових розслідувань, що здійснюються детективами Національного бюро.

"Щодо інших фактів можливого заволодіння грошовими коштами державних підприємств та державного бюджету України, вчиненого організованою групою в особливо великих розмірах 26.02.2019 детективи*НАБУ*внесли відомості до ЄРДР та розпочали досудове розслідування за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України", - уточнили у НАБУ.*

Як відомо, 26 лютого детективи*НАБУ*заявили, що проаналізують інформацію про факти корупції в оборонній сфері, викладену в журналістському розслідуванні "Наших грошей"*та нададуть їй належну оцінку.

Розкрадання мільйонів на оборонці і російська контрабанда. Журналісти викрили схеми оточення Порошенка
про корупцію і розкрадання в*оборонному комплексі України, до яких причетне оточення президента Петра Порошенка. За даними журналістів, до схеми виведення з української оборонки сотень мільйонів гривень причетний друг і партнер Порошенка, член Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін.*У розслідуванні вперше оприлюднили секретну переписку учасників злочинної схеми, внутрішні документи, докази домовленостей про хабарі. Більше читайте тут:
ДБР відкрило провадження через розслідування Bihus.Info

Цитата:

Державне бюро розслідувань відкрило провадження щодо можливого отримання чиновниками ГПУ, СБУ, ДФС та НАБУ хабарів за непроведення досудового розслідування й непритягнення до відповідальності осіб, причетних до корупції в оборонній сфері.

Підставою стали матеріали журналістського розслідування програми "Наші гроші з Денисом Бігусом", - повідомляє УП.
 

Loner

Well-Known Member
у моники очень хотят продать землю, беня доляху ждет малую

к оп свезли цвет нации - вот каждому из этих одухотверенных и наполненных интеллектом лиц ну прямо приспичил рынок продажи земли. Зачем???
You must be registered for see images attach
You must be registered for see images
 

Loner

Well-Known Member
Сьогодні Володимир Олександрович представив нового голову Тернопільської ОДА.
Цей чоловік також балотувався від партії Слуга Народу на парламентських виборах
Новиє літса, карочє.

You must be registered for see images
You must be registered for see images attach
 
Зверху