ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member
15:58,

Что хорошего в наших президентах? То, что все они уходят
Это единственное, чем все они могут всем нам понравиться

За що мені подобаються всі наші Президенти, так це за те, що йдуть з посади.
  1. Кравчук. Не встиг зрозуміти, що програв. І пішов, бо так треба було за правилами.
  2. Кучма.Як йому було важко! Він бачив, що можна не йти (приклади Назарбаєва, Алієва). Шукав варіанти (не вважати перший строк першим). Не знайшов чистих варіантів, пішов.
  3. Ющенко. Взагалі не парився. Просто пішов.
  4. Янукович. Затримався на два зайвих дні, отримав смерті. А потім не просто пішов, - втік.
  5. Порошенко. Не хоче йти. Але немає варіантів. Іде.
  6. Зеленський. Ще не прийшов. Але теж піде. Це єдине, що можна сказати точно.
 

Loner

Well-Known Member
Росію у ПАРЄ ще не повернули, але ситуація "паскудна" - Ар'єв

16:20 - 17.05.2019

Рішення Комітету міністрів Ради Європи (КМРЄ) не повертає Росію до Парламентської асамблеї РЄ, але ситуація є ризикованою.

Про це написав у голова делегації Верховної Ради України у ПАРЄ Володимир Ар'єв, коментуючи рішення річної сесії КМРЄ у п'ятницю у Гельсінкі.
«Ситуація в Раді Європи є паскудною. Але Росію в ПАРЄ ще не повернули. Мушу трохи уточнити. Це неможливо зробити без внесення змін в регламент ПАРЄ. Рішення приймає тільки ПАРЄ, а не Комітет міністрів. Урядова складова не вирішує за парламентську. Але сьогодні у Гельсінкі більшість міністрів закордонних справ членів Ради Європи дали відповідний сигнал ПАРЄ», - зазначив Ар'єв.
Він окреслив два подальші рішення відносно Росії. Йдеться про засідання регламентного комітету Асамблеї 3 червня і голосування на сесії 25 червня. «Ризик безумовного повернення Росії великий. Дуже великий. Українська позиція ослаблена і ситуацією у ВР (неважливо, розпуск чи без коаліції - все погано), і повною відсутністю позиції новообраного президента, який на момент голосування вже отримає свою булаву», - написав Ар'єв.
За словами делегата ПАРЄ від України, наслідки такого рішення очевидні: початок розвороту санкцій проти Росії та суттєвий підрив довіри до ключової організації, яка 70 років тому була заснована для захисту демократії, прав людини та верховенства права.

«Але будемо боротися до кінця. Ми вистоїмо, навіть якщо в Раді Європи бетон європейських цінностей почне розвалюватися», - переконаний Ар'єв.
 

Loner

Well-Known Member
Совет Европы вернул РФ право голоса
17 мая 2019, 16:29

Россия сможет в будущем голосовать на заседаниях совета.
You must be registered for see images


Как и предсказывали украинские политики и эксперты, 17 мая Совет Европы на заседании в Хельсинки предпринял шаги к восстановлению права голоса России - принял декларацию о восстановлении в правах российской делегации.
Напомним, после аннексии полуострова Крым в 2014 году они были приостановлены до сегодняшнего момента. В знак протеста Россия, состоящая в Совете Европы с 1996 года, перестала платить членские взносы.
Главы МИД 47 государств, входящих в Совет Европы, подавляющим большинством голосов поддержали декларацию, в которой говорится, что все члены должны иметь равные права на участие в двух главных органах совета.
Данное голосование фактически означает, что Россия сможет в будущем голосовать на заседаниях совета.
Ранее сообщалось, что глава МИД Украины .
Также министр , заявив, что Украина откажется от соблюдения Минских соглашений если государства ЕС снимут санкционное давление с России.
Напомним, постпред Украины в Совете Европы Дмитрий Кулеба подчеркнул, что если российская делегация в ПАСЕ будет восстановлена в правах, Украина может пересмотреть принципы сотрудничества в СЕ из-за того, что организация "утратила доверие к себе".
Руководитель украинской делегации в ПАСЕ Владимир Арьев в свою очередь добавил, что депутаты рассматривают возможность прекращения работы делегации.
 

Loner

Well-Known Member
Украина не пригласила Россию на инаугурацию Зеленского - МИД

19:14,

Украина не стала высылать приглашение на инаугурацию Владимира Зеленского, , официальным представителям правительства Российской Федерации. Об этом сообщила спикер МИД Украины Катерина Зеленко, передает .
"Российская Федерация не была приглашена на мероприятия по случаю инаугурации. Мы приглашали тех наших партнеров и те государства, которые, конечно, активно сотрудничают с Украиной, являются нашими партнерами и друзьями", - сообщила Зеленко в пятницу вечером.
Кроме того, в эфире телеканала "112 Украина" спикер отметила, что из-из временного различия приглашения все еще подтверждается и Киев все еще ждет подтверждений от представителей различных стран.
"Президенты стран Балтии, президент Грузии и Венгрии уже подтвердили свое участие", - сказала она.
На вопрос, подтверждена ли информация СМИ о прибытии в Киев на инаугурацию Зеленского вице-президента США Майка Пенса, спикер МИД Украины сообщила: "В настоящий момент нет подтверждения об участии высокого представителя из США, но в ближайшее время мы ожидаем более конкретной информации".
Также Зеленко сообщила, что в Киеве ожидают помимо участия в инаугурации иностранных гостей также проведения ряда двухсторонних встреч, однако график таковых еще уточняется.
 

Loner

Well-Known Member
Полторак и Грицак останутся на своих должностях - СМИ

17:30,

Министр обороны Степан Полторак и глава СБУ Василий Грицак не писали заявления об отставке, в отличие от других чиновников из действующей власти. Об этом сообщают со ссылкой на источники в Службе безопасности Украины и Министерстве обороны.
"Нет, (Грицак) не писал заявление об отставке", - сообщили журналистам собеседники в СБУ.
А источники в Минобороны также рассказали, что Степан Полторак на рабочем месте и его трудовой день проходит в обычном режиме.
 

Loner

Well-Known Member
Зведення станом на 18:00 17 травня 2019 року

18:19 - 17.05.2019

Від початку доби ворог п'ять разів порушив режим припинення вогню. Збройні формування Російської Федерації вели вогонь по позиціях наших підрозділів з артилерійських систем калібру 122 мм, мінометів калібру 82 мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угрупування "Схід" ворог двічі обстріляв позиції Об'єднаних сил:
з автоматичних станкових гранатометів – біля населеного пункту НОВОТРОЇЦЬКЕ;
з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – поблизу населеного пункту ГНУТОВЕ.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угрупування "Північ" ворог обстріляв позиції Об'єднаних сил тричі:
двічі з артилерійських систем калібру 122 мм та мінометів калібру 82 мм – поблизу населеного пункту ЗОЛОТЕ-4;
з гранатометів різних систем – біля населеного пункту КРИМСЬКЕ.

Внаслідок обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення. На ворожі провокації підрозділи Об'єднаних сил дали адекватну відповідь. Втрати противника уточнюються.
Ситуація в районі проведення операції Об'єднаних сил залишається контрольованою.
 

Loner

Well-Known Member
Весна прийшла, Рада позеленіла

19:46 - 17.05.2019

То вони всі позеленіли? Чи як? Я про 207 нардепів, які підтримали відверто блюзнірську вимогу Зеленського щодо інавгурації 19 травня в день загальнонаціонального трауру. Це рішення не пройшло, але забракло геть небагато голосів. Буквально за пару хвилин більш ніж конституційною більшістю було ухвалено постанову про наступний день - 20 травня. Усі казочки про те, що Рада так захищається від розпуску (вони вчепилися в штучну дату 27 травня, як ніби то часову межу для можливості розпуску), луснули. Тепер зе-боти розганяють казочки про незручності для киян та іноземних гостей. Але про це, як буде час, напишу іншим разом, бо маю гарну аналогію. А тут про тих, хто чомусь вирішили підтримати неприйнятну з морального погляду хотєлку новічка.

Ці 207 людей доволі різні, можливо, різняться й їхні мотиви, а може й ні... Отже, можна подивитися на результати того дивного голосування за .

Серед них бачимо прообраз пропреЗЄдентської парламентської меншості (принаймні, поки що). Основу недокааліції становить Опозиційний Блок. Тут за проголосували 31 з 38-ми. Відмовники навряд чи принципові, скорше просто не здогадалися в Раду вчасно прийти. Самопоміч віддала 23 голоси з 25-ти. Двоє теж не виглядають кимись явними протестантами. Поліолігархічна група "Відродження взагалі миленько прогнулася - дала всі 24 голоси, які були за списком. Безумовно, в коаліцю зелених увійшла "Батьківщина". З 20-ти проголосували 18. Соболєв і Євтушок точно окремої думки мати не відважилися б. З 19-ти нардепів групи "Воля Народу", не голосували 5. 4 з них, найімовірніше, прогульники й 1 відмовник. На цілу зелену фракцію могли б претендувати позафрпкційні, де назбирується чимало парламентського болота (не всі там такі!): 42 з 61-го. Як мило тут обйнялися Льовочкін, Бойко, Мураєв разом з усіми свободівцями та укропівцями. Там майже все прогнозовано, лише не зрозумів одного голосу "за" від Ірини Геращенко. Ну але там точно були якісь не зелепушні причини або в хаосі просто не зорінтувалася.

А тепер найнезрозуміліше. Фракція БПП, яка визначилася не підтримувати голосування на День скорботи, дала найбільший контингент зе-голосів (не в процентному, а в абсолютному виразі): 51 зі 135-ти. Це понад третину! Більшість з тих, хто проголосували за підтримку побажань Зеленського - це ті, хто або вже явно перевзулися, або ж тільки шкарпетки пофарбували, але вже в готовності. Серед них майже вся партійна група Удар (крім тих небагатьох, хто залишився з Порошенком), частина так званих Єврооптимістів, зокрема ЗеЛеНі (Заліщук, Лещенко, Наєм), давніші розкольники, як Корнацький, Богомолець, Каплін зі своїми людьми, ще групка політично невиразних бізнесменів та звичні кон'юнктурники. Здивували Ірина Луценко та Марія Матіос. Чи це просто якісь свої персональні мотиви або випадковість (як могло бути в Ірини Геращенко), чи те, про що я не хочу думати, хоча про це регулярно говорять? У випадку БПП таке голосування навіть дуже корисне, воно дуже ненав'язливо розставило певні акценти, які допоможуть при формуванні нової команди.

У Народному Фронті було жорстке рішення не призначати інавгурацію на День скорботи, тому тут картина не така чітка, а проти волі фракції виступили лише двоє. Ігор Гузь уже явно в Укропі, а Лук'янчук повернувся туди, звідки й починав - він ще з часів Громади Лазаренка був разом з Жулею. Аваковсько-Мартиненківські, як Геращенко чи Савчук, виділятися не забажали, а погані результати Тимошенко на виборах змусили збавити оберти потенційних майбутніх батьківщинівців, як того ж Ємця. Тому тут, як і в Радикальній Ляшка, це голосування поки ні про що не говорить. У РПЛ, щоправда, позиція завжди майже монолітна. Цього разу, після крену в бік новообраного, раптом різко хитнуло в інший. Там ще не домовилися або ж не поділилися. Ну та Бєня їм суддя...
 
Зверху