ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member
ООС: зведені дані з фронту – 21 серпня 2018
21.08.2018 - 13:19

You must be registered for see images


Протягом минулої доби в районі проведення операції Об’єднаних сил з боку російсько-окупаційних військ продовжували фіксуватися порушення режиму тиші. В тому числі, із застосуванням мінометів.
Загалом протягом минулої доби, 20 серпня, позиції захисників України 23 рази потрапляли під провокаційні обстріли з боку російсько-окупаційних військ.
Внаслідок бойових дій двоє наших військових отримали поранення різних ступенів. Наразі їм надається необхідна медична допомога у військових мобільних госпіталях.
Також зазначимо, що вчора вночі російсько-окупаційні війська здійснили обстріл околиць н.п. Новолуганське. Окупанти випустили 3 міни калібру 120 мм, що заборонений до застосування Мінськими угодами. На щастя, жертв та руйнувань немає.

Луганський напрямок
Протягом 20 серпня зафіксовано 5 прицільних ворожих обстрілів. Усі вони відбулися ввечері.
Гранатомети різних типів та стрілецьку зброю російсько-окупаційні війська тричі застосовували по оборонцях Кримського, та вели провокаційні обстріли захисників Попасної та Світлодарська.
Підрозділи Об’єднаних сил щоразу адекватно придушували вогневу активність окупантів, не порушуючи Мінських угод.

Донецький напрямок
Російсько-окупаційні війська втричі більше разів порушували режим припинення вогню. Тут ворог провів 18 прицільних обстрілів наших оборонних позицій.
Зокрема, близько 06:00, оборонці Лебединського зафіксували розриви декількох ворожих мін калібру 82 мм.
Українські захисники неодноразово потрапляли під прицільний вогонь окупантів з гранатометів різних типів та іншого піхотного озброєння. Провокаційні непоодинокі обстріли зафіксовано поблизу н.п. Гнутове, Водяне, Мар’їнка, Широкине, при цьому чотири рази під ворожим вогнем перебували захисники Лебединського, та п’ять разів – Павлополя.

Ситуація на лінії фронту станом на сьогодні, 21 серпня
З опівночі станом на 12:00, підрозділами Об’єднаних сил зафіксовано 8 прицільних обстрілів з боку російсько-окупаційних військ.
Гранатомети, озброєння БМП та великокаліберні кулемети окупанти застосували по оборонних позиціях Українських захисників в районі н.п. Новотошківське, Кримське, Водяне, Авдіївка. Тричі під ворожим вогнем перебували захисники Лебединського.
З метою збереження життя та здоров’я особового складу, підрозділи Об’єднаних сил декілька разів адекватно придушували ворожу активність зі штатного піхотного озброєння.
Внаслідок бойових дій втрат серед наших військовослужбовців від початку поточної доби немає.
Обстановка в районі проведення операції залишається контрольованою підрозділами Об’єднаних сил.

Інформація Головного управління розвідки Міністерства оборони України
РФ нарощує зусилля з реалізації т.зв. «гуманітарної програми воз’єднання Донбасу», у т.ч. шляхом залучення потенціалу медичних закладів тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, більшість з яких опинилися під керівництвом прибулого з Росії адміністративного та медичного персоналу.
У зв’язку з цим, у зазначених медичних закладах активізувалась діяльність російських пропагандистів, які в обмін на пільги при лікуванні, змушують хворих і їх родичів брати участь у розповсюдженні проросійської, тобто, неправдивої та викривленої інформації, у т.ч. поза межами тимчасово окупованих територій. Водночас організовано здійснюється психологічний вплив на осіб, які відвідують тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей і звертаються за медичною допомогою.
Разом з тим, російська медична політика викликає невдоволення і протести місцевого населення, яке не погоджується користуватись пільгами т.зв. «гуманітарних програм» і тому обмежено в доступі до належного медичного обслуговування. Крім того, серед місцевих медиків зростає обурення затримкою заробітної платні на два і більше місяців та примушення російського керівництва надавати у першу чергу безоплатні медичні послуги т.зв «пільговикам» з числа окупантів.
 

Loner

Well-Known Member
ООС: Зведення з фронту станом на 18:00 21 серпня 2018 року
21.08.2018 - 18:57

You must be registered for see images


Упродовж поточної доби, від 7-ї до 18-ї години російські окупаційні війська 12 разів порушили режим припинення вогню, двічі – із застосуванням важкого озброєння.
Російсько-окупаційні війська відкривали прицільний вогонь з озброєння БМП, гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по позиціях Об’єднаних сил у районах населених пунктів Артема, Новотошківське, Кримське, Зайцеве, Авдіївка, Новомихайлівка, Чермалик та Лебединське.
В ході обстрілів в районах Авдіївки і Чермалика ворог застосував проти військовослужбовців Об’єднаних сил міномети калібром 82 мм.
Внаслідок бойових дій один наш захисник отримав поранення.
Ситуація в районі проведення операції знаходиться під контролем Об’єднаних сил.
 

Loner

Well-Known Member
ООС: Ранкове зведення з фронту на 07:00 22 серпня 2018 року
22.08.2018 - 07:12

You must be registered for see images


Упродовж минулої доби, 21 серпня, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил була напруженою, проте залишалася цілком контрольованою.
Противник 24 рази відкривав вогонь по позиціях наших військ, у тому числі 4 рази із озброєння, забороненого Мінськими домовленостями.
Російські окупанти вели прицільний вогонь із гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, а на окремих напрямках – і з озброєння БМП. Також ворог застосовував міномети калібру 82 та 120 мм.
Обстріли здійснювалися по захисниках населених пунктів Артема, Новотошківське, Кримське, Зайцеве, Залізне, Авдіївка, Новомихайлівка, Піски, Чермалик, Гнутове, Павлопіль, Лебединське, Водяне та Широкине. Застосовуючи важке озброєння, противник обстріляв із мінометів калібру 120 мм позиції українських військ поблизу Залізного та Гнутового, а з мінометів калібру 82 мм – оборонців Авдіївки та Чермалика.
Упродовж минулої доби двоє українських захисників отримали поранення.
Протягом ночі окупанти 4 рази відкривали вогонь по позиціях Об’єднаних сил у районах населених пунктів Павлопіль, Лебединське та Водяне. Важке озброєння не застосовувалося.
Втрат серед військовослужбовців Збройних Сил України цієї доби немає.
За даними розвідки, двох окупантів знищено, ще одного поранено.
 

Loner

Well-Known Member
Кравчук попередив українців: якщо ми цього разу помилимось, то це можуть бути останні вибори
22.08.2018 - 07:34

You must be registered for see images


Перший президент України Леонід Кравчук в інтерв’ю «Главкому» запевнив, що до виборів глави держави не опиниться у групі підтримки одного із кандидатів.
«Ні. Я не піду ні до кого в команду. Я не піду ні до кого в штаб. Я буду аналізувати. От я ходив на форум до Тимошенко. І зараз вам кажу, і тоді казав, що я піду до будь-кого: до лівих, до правих, до БПП, до «Народного фронту». Це не тому, що мені дуже цікаво, а тому, що я хочу порівняти, аби сказати людям: «Будьте пильними», - заявив Кравчук.
Він також нагадав, що свого часу підписав усі без винятку установчі документи про створення української держави.
«І коли сьогодні з’являюсь десь на людях, до мене підходять і кажуть: «Навіщо ви це зробили? Ми ж не готові. Навіщо ви зробили так, що до влади прийшли корупціонери?» Що я маю відповісти? Я мушу перед цими виборами сказати: цього не робіть, це помилка. А щоби це сказати, мені потрібно все вивчити», - додав екс-президент.
Кравчук зазначив, що попереду вибори – президентські і парламентські.
«Якщо ми цього разу помилимось, і будемо обирати за гречку, то це можуть бути для нас останні вибори», - резюмував він.
 

Loner

Well-Known Member
Українцям зібралися обмежити установку сонячних батарей і вітряків
22.08.2018 - 09:11

You must be registered for see images


Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), виступає проти збільшення встановленої потужності сонячних і вітряних енергоустановок домашніх господарств.
Про це повідомляється в пропозиціях регулятора до законопроекту про "зелені" тарифи.
"У разі збільшення розміру встановленої потужності генеруючих установок домогосподарств, з огляду на середньостатистичне споживання електроенергії приватними домогосподарствами, виросте неконтрольоване виробництво електроенергії без необхідності в її застосуванні", - вважає НКРЕКП.
Регулятор додає, що закупівля надлишку електроенергії по завищеному тарифу також призведе до зростання тарифів на електроенергію для всього населення країни.
Згідно з даними регулятора, в середньому споживання електроенергії на абонента становить 167 кВт-год, тоді як при нинішньому ліміті потужності енергоустановки для домашніх господарств в 30 кВт можна виробляти в 13 раз більше.
НКРЕКП також не підтримує спрощену систему отримання "зеленого" тарифу для малої генерації (до 500 кВт), так як це "може призвести до аварійних ситуацій, викликаних відсутністю проведення експертиз і перевірок будівництва таких об'єктів".
Крім того, регулятор вважає недоцільним давати надбавку до визначеного на аукціоні "зеленим" тарифом за впровадження системи акумулювання електроенергії.
"Реалізації електроенергії об'єктами електроенергетики, здатними до її акумулювання..., повинна здійснюватися в рамках балансуючого ринку за цінами, які складаються на балансує ринку", - пояснює відомство свою позицію.
НКРЕКП також пропонує переглядати "зелений" тариф в разі проведення реконструкції, модернізації або капітального ремонту зі збільшенням встановленої потужності, застосовуючи до нього чинний на той момент коефіцієнт.
Регулятор запрошує всі зацікавлені сторони обговорити ці та інші дискусійні питання законопроекту про нову систему підтримки відновлюваної енергетики на засіданні робочої групи 29 серпня. У їх переліку також і рівень "зелених" тарифів, а також надбавка до аукціонної ціни чи тарифу за використання елементів місцевої складової.
 

Loner

Well-Known Member
Газовый ультиматум. Что означает предложение Берлина по украинской "трубе"
16:35, 21 августа 2018

You must be registered for see images


Германия впервые после запуска "Северного потока-2".
Судя по тому, что было сказано, выходов у Киева остается ровно два: потерять контроль над газотранспортной системой, передав ее в руки европейцев - или остаться без российского газа.

Что предлагают немцы
Главный вопрос украинской внешней политики сегодня - это "Северный поток-2". Именно о нем Путин летал общаться с Меркель на минувших выходных.
С одной стороны лидеров РФ и Германии беспокоили возможные санкции, которые могут наложить США на этот проект. С другой - канцлер Германии повторила свою мысль о том, что российский газ должен идти через Украину и после запуска обходной трубы.
Причем Путин уже отвечал согласием на пожелание Меркель, называя свое условие - перезаключение контракта с Украиной и снятие Киевом всех судебных претензий к Москве. А на днях условия сохранения украинского транзита озвучили и в Германии.
Как заявил представитель правительства Штеффен Зайберт, Украина, если хочет и дальше качать газ в Европу, должна модернизировать свою газотранспортную систему. По его словам, Киеву необходимо провести реформы в системе транзита газа "для создания условий долгосрочного транзита".
За общими, на первый взгляд, словами кроется условие, которое почти столь же трудновыполнимо, как и ультиматум Путина.

Что означает условие Берлина
Модернизация украинской газотранспортной системы - дорогое удовольствие. Есть разные оценки, сколько она может стоить.
"Укртрансгаз" еще во времена Януковича утверждал, что на ремонт "трубы" достаточно потратить 5,3 миллиарда долларов - и никаких обходных газопроводов Европе и России строить не придется. В Москве же были более пессимистичны в оценках и утверждали, что модернизация обойдется минимум в 19 миллиардов долларов.
Впрочем, такие астрономические суммы в РФ выдвигали потому, что не верили в политическую целесообразность перестройки украинского газопровода. К тому времени газовые войны с Киевом стали обыденной реальностью - что при Ющенко, что при Януковиче. И намерение Москвы обнулить "трубу" соседей было уже вполне сформированным.
Стратегия же Украины была в том, чтобы создать газотранспортный консорциум - а другими словами, передать ГТС в смешанное украинско-международное управление. В этом случае, рассчитывали киевские стратеги, Европе (или Европе+России), будет незачем вкладывать средства в строительство обходных газопроводов.
Однако большие потрясений, случившиеся после Майдана, поставили крест на участии в модернизации России. Не сдвинулся с места вопрос и привлечения к управлению ГТС западных компаний. Хотя правительство Яценюка еще 14 августа 2014 года провело через Верховную Раду закон, разрешающий создать оператора газотранспортной системы страны, в котором до 49% смогут получить частные инвесторы из США и ЕС.
Но с тех пор ничего в этом направлении не произошло, если не считать периодически возникающих слухов о том, что к данному проекту проявляет интерес Джордж Сорос.
В таких условиях Москва и Берлин договорились строить "Северный поток-2". В немалой степени его необходимость обосновывалась именно напряженными отношениями Украины и России, которые ставят под угрозу стабильность транзита газа.
Само по себе это решение резко снизило привлекательность украинской ГТС.
В этом свете выдвинутое на днях условие немцев выглядит как попытка "иметь резерв со своим участием", говорит энергетический эксперт Валентин Землянский. Другими словами Германия намекнула, что именно сейчас готова обсуждать вопрос частичной покупки украинской ГТС.
Нетрудно догадаться, что цена при этом будет далека от идеальной для Киева - ведь запуск обходного газопровода уже практически 100%-я реальность и состоится менее, чем через год. И альтернатива для Украины - это остаться вообще без российского газа, который уйдет в "Северный поток-2".
Конечно, из слов Зайберта следует и то, что Украина может и сама модернизировать свою ГТС. Но эта задача была неподъемной и в относительно зажиточные времена Ющенко-Януковича. А сегодня, обсуждая перспективы "трубы" после 2019 года, функционеры "Нефтегаза" даже не планируют модернизацию. В прошлогоднем интервью коммерческий директор компании Юрий Витренко перечислил варианты будущего украинской "трубы" без российского газа.
"Можно порезать на железо. Можно развивать собственную добычу и начать экспортировать газ. И все эти соединения, которые мы используем для транзита российского газа, мы будем использовать для экспорта украинского газа", - заявил Витренко.
Одновременно глава "Нефтегаза" Андрей Коболев неоднократно говорил, что без участия европейских компаний в управлении украинской ГТС транзита с 2019 года у Украины может не оказаться.
"Конечной целью этого процесса (отделеня "трубы" от государства - ред.) является привлечение европейской компании, чтобы у них был свой интерес в Украине", - заявил Коболев.
Таким образом многократные заявления Ангелы Меркель о том, что Украина должна остаться транзитером газа и после запуска "Северного потока-2" выглядят как попытка приобрести - полностью или частично - украинский газопровод. Тем более, что стоимость его будет в нынешних условиях не очень высока.
 

Loner

Well-Known Member
Alla(agent of the kremlin)@AllaUkraine2015

кабмин снял ограничения расходов при покупке автомобилей, мебели,
компьютеров, мобильных телефонов для чиновников, це перемога, я
щитаю, банда мародеров решила ни в чем себе не отказывать,нечего
на чиновниках экономить, а почему бы и нет, если народ не против.

«Дождались»: Кабмин снял ограничение на покупку
дорогих авто для чиновников

You must be registered for see images attach
 
Зверху