ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member
Для розмінування на Донбасі знадобиться 20 років - експерт
17.08.2018 - 15:42

You must be registered for see images


Для гуманітарного розмінування на Донбасі знадобиться 20 років.
Про це засновник "розмінувальної" компанії "Трансімпекс" Володимир Петраченков.
"Якщо вірити цифрам ООН, загальна площа замінованих територій на Донбасі сягає 7 тисяч квадратних метрів. У світі існує певний стандарт: рік війни - це десять років розмінування. Тож можна уявити, що Україні потрібно буде 20 років для гуманітарного розмінування на територіях, де велися активні бойові дії", - зазначив він.
Керівник "Трансімпексу" зауважив, що на непідкотрольних територіях існують "прострочені" реактивні снаряди, протитанкові міни, протипіхотні, боєприпаси ствольної та реактивної артилерії.
"Мінування там відбувалося швидше за все хаотично, особливо в районах блокпостів, є багато саморобних пристроїв. Мінують там усе. І об'єкти інфраструктури, мінують грунти, навіть місцевість житлової забудови. Тому, на мій погляд, розмінування має відбуватися шляхом створення незалежного органу, шляхом залучення компаній, які займаються гуманітарним розмінуванням", - додав він.
При цьому Петраченков зазначив, що питання оперативного розмінування має знаходитись в компетенції Міністерства оборони та Держслужби з надзвичайних ситуацій, в той час як профільні компанії мають виконувати гуманітарне розмінування вже за рахунок коштів донорів.
 

Loner

Well-Known Member
Журналіст: Медведчук та Суркіс тепер мають довести у суді, що вони не є агентами КДБ та рекетирами
17.08.2018 - 15:51

You must be registered for see images


Українські політики Віктор Медведчук та Григорій Сукріс повинні подати до суду на російский сайт kasparov.ru, де стверджуються, що вони обидва є агентами КДБ. Таку точку зору висловив блогер, журналіст та громадський діяч Роман Реведжук на своїй сторінці у Facebook.
«На сайті «каспаров.ру» можна дізнатися багато нового не тільки про російську, а й українську політику. Наприклад у йде мова про те, як 2 агента КГБ Суркіс і Медведчук будували свої масштабні економічні і політичні проекти в Україні. Які цілі переслідували і в чиїх інтересах ведуть зараз свою діяльність. Чого коштують переговори Леоніда Кучми з високопоставленим працівником пресслужби Кравченко», - пише Реведжук.
В данному матеріалі стверджується, що згідно плівок Мельниченка Суркіс і Медведчук були агентами КДБ.
 

Loner

Well-Known Member
Голова НКРЕКП підтвердила плани щодо скасування формули «Роттердам+»
17.08.2018 - 16:07

You must be registered for see images


Формула формування ціни на вугілля «Роттердам+» може бути скасована на наступному тижні. Про це свідчить проект відкритого засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яке відбудеться 23 серпня.
В Комісії підтвердили, що на засіданні планується привести діючу нормативно-правову базу у відповідність до вимог закону «Про ринок електричної енергії», що починає діяти у наступному році. Крім інших втратить чинність постанова від 3 березня 2016 року №289 «Про затвердження Порядку формування прогнозованої оптової ринкової ціни електричної енергії», згідно якої закупівельні ціни на вугілля для вітчизняної теплової енергетики почали розраховуватись на основі європейського індексу API2 (вугільна біржа Роттердаму).
«Настав черговий етап, який має здійснити комісія для того, щоб привести у відповідність свої нормативно-правові акти новому закону «Про ринок електричної енергії». Ми плануємо схвалити порцію нових документів. А також визнати такими, що втратили чинність ті документи, які не знаходять своє застосування в умовах нового ринку електричної енергії. Це правила формування тарифів на роздрібному ринку, правила формування тарифів на оптовому ринку, зокрема порядок формування оптової ціни електричної енергії», - прокоментувала голова комісії Оксана Кривенко.
За її словами, законом «Про ринок електричної енергії» передбачене запровадження нової моделі ринку з 1 липня 2019 року. Але насправді частина існуючої нормативної бази втрачає чинність з грудня 2018 року.
«Деякі документи втрачають чинність з квітня 2019 року, а деякі з 1 липня 2019 року – з дати запровадження нової моделі ринку. Деякими документами ми будемо користуватись до повномасштабного запровадження нового ринку, бо ще є перехідні періоди, протягом яких неможливо все одночасно скасувати. І необхідно правильно формувати зокрема свою тарифну політику», - зазначає Кривенко.
Голова комісії підкреслила, що корегувати методику формування оптової ціни на час перехідного періоду немає сенсу.
«Період проходження одного регуляторного акту в середньому займає три місяці. Іще термін його імплементації. Розуміючи, що у нас залишилось зовсім небагато часу, розробляти нові документи, обговорювати, дискутувати по ним – це півроку. Який сенс щось розробляти півроку, якщо потім через два місяця воно втратить дію», - заявила Кривенко.
Крім того, на думку очільниці НКРЕКП, методика «Роттердам+» є об`єктивною, що визнано міжнародними експертами.
«Якщо казати безпосередньо про існуючу формулу формування оптової ціни електричної енергії, то вона дійсно ринкова, на мою особисту думку, вона відповідає всім нормам, правилам в ситуації дефіциту певного енергетичного ресурсу у нашій країні. Індикативне формування складових воно застосоване в дуже багатьох сферах, зокрема в формуванні цін на внутрішньому ринку нафти. Ціна на нафту також формуються індикативно відповідно до світових котировок. Так само формуються ціни на газ на сьогодні. Так само формуються, до речі, ціни на уранове паливо, яке застосовується у нас при формуванні тарифу на виробництво електричної енергії для Енергоатому. У всіх випадках діє принцип імпортного паритету. Ми отримали з цього приводу висновки дуже авторитетних європейських експертів, які згодом плануємо опублікувати», - зауважила Кривенко.
 

Loner

Well-Known Member
ООС: Зведення з фронту станом на 18:00 17 серпня 2018 року
17.08.2018 - 18:13

You must be registered for see images


Упродовж поточної доби, від 7-ї до 18-ї години російські окупаційні війська 14 разів порушили режим припинення вогню. Важке озброєння не застосовувалося.
Окупанти відкривали прицільний вогонь з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по позиціях Об’єднаних сил у районах населених пунктів Кримське, Новозванівка, Красногорівка, Чермалик, Павлопіль, Водяне, Лебединське та Широкине.
Внаслідок бойових дій один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення.
Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою.
 

Loner

Well-Known Member
ООС: Ранкове зведення з фронту на 07:00 18 серпня 2018 року
18.08.2018 - 07:30

You must be registered for see images


Упродовж минулої доби, 17 серпня, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишалася цілком контрольованою.
Противник 40 разів відкривав вогонь по позиціях наших військ, у тому числі 1 раз із озброєння, яке заборонене Мінськими домовленостями.
Російські окупаційні війська вели прицільний вогонь із гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Відмічено також застосування міномету калібром 82 мм.
Обстріли здійснювалися по захисниках Кримського, Новозванівки, Новолуганського, Луганського, Мар’їнки, Красногорівки, Невельського, Новомихайлівки, Чермалика, Гнутового, Лебединського, Павлополя, Водяного та Широкиного. Поряд із цим, противник обстріляв із мінометів калібром 82 мм захисників Чермалика.
Внаслідок бойових дій двоє українських захисників отримали легкі поранення.
Упродовж поточної доби бойовики російських окупаційних військ 4 рази відкривали вогонь по наших позиціях у районах населених пунктів Кримське, Лебединське, Павлопіль та Широкине.
Втрат серед особового складу Об’єднаних сил цієї доби немає.
За даними розвідки двоє окупантів знищено, один дістав поранення.
 
Зверху