ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member
Арешти і наслідки - рік 2014

Ледь не кожного дня доблесні правоохоронці урочисто звітуються про "рішучу боротьбу зі злочинністю і корупцією", когось арештовують, а декого навіть катають на гелікоптерах.

Мені стало цікаво, що ж там з результатами тих арештів насправді, адже гучно піариться тільки сам факт арешту, рішення ж судів зазвичай в новини не потрапляє. Поїхали...

Марков
Одіозний проросійський виродок, який прославився побиттям ногами протестуючих проти пам'ятника Єкатєріне ІІ в 2007 році, дострибався до арешту ще при ригах. Тоді суд залишив його під арештом, оскільки прокуратура заявила обгрунтовану підозру, що він може втекти за кордон. З-під арешту його звільнили вже при новій владі рішучих реформаторів 25 лютого 2014 року. Після виходу з СІЗО і вітання своїх шанувальників Марков тут же залишив Україну. В 2015 за тією ж таки справою його заарештувала італійська прокуратура, яка рік чекала від українських колег нормального подання на екстрадицію. В лютому 2016 не дочекавшись аргументів суд міста Генуя звільнив його з-під домашнього арешту, після чого Марков надовго заліг в Росії, звідки продовжує "інформаційний похід" проти України.

Добкін
Затриманий 10 березня 2014 року. Через тиждень отримав "домашній арешт", через місяць - "особисте зобов'язання", в лютому було скасовано заборону на виїзд і минулого місяця цього року Добкін вже гуляв в Німеччині із забороненою в Україні георгіївською стрічкою на лацкані.

Кернес
Затриманий 13 березня 2014 року. Наступного дня - "домашній арешт", згодом - "особисте зобов'язання", пізніше замах і дозвіл на виїзд на лікування за кордон.
Фінал краще процитувати словами інтерв'ю правої руки Порошенка триденної давнини: "Грановский: Если бы Генеральный прокурор Юрий Луценко мог предъявить подозрения действующему мэру Харькова Геннадию Кернесу, то он бы это сделал. Но есть обстоятельства, которые этого не позволяют". В результаті був переобраний і нині керує Харковом.

Глава "Нафтогазу" при Януковичі нардеп ПР Бакулін
Заарештований 21 березня 2014 року. Через місяць - випущений під підписку про невиїзд. Через п'ять місяців ГПУ закрила проти нього справу. Через місяць через гучний скандал справу було відкрито заново і покладено в стіл на чотири роки. Три місяці тому, в березні 2018 року було внесено подання на арешт, за три дні до того прес-секретар генпрокурора повідомила про такі плани в ЗМІ. Того ж дня Бакулін вилетів до Москви і більше не повертався. На сьогодні оголошений в розшук.

Помічник "Юри Єнакієвського", розкрадач грошей банку "Родовід" нардеп ПР Шепелєв.
Був заарештований в Угорщині, виданий Україні в березні 2014. Через чотири місяці "втік" з СІЗО. Через рік затриманий в Росії, в 2016 відпущений з російського СІЗО. Був заарештований у себе вдома під Києвом в лютому 2018, на сьогодні знаходиться в СІЗО.

Лідери тітушок, які захопили харківську ОДА Спартак Головачьов та Сергій Юдаєв.
Заарештовані в квітні 2014 року. Просиділи більше двох років в СІЗО, зрештою суд їх відпустив в жовтні 2016 року.

Ректор податкового університету, нардеп ПР Мельник
Заарештований першого квітня 2014 року, в 2015 році виправданий судом. ГПУ відкрила нову справу, яка повільно тягнеться до сьогодні.

Керівник одеської міліції Фучеджи, який покривав тітушок, що розстрілювали одеських майданівців
7 травня 2014 року Пашинський сказав, що Фучеджи заарештований і співробітничає зі слідством. Насправді, як невдовзі з'ясувалося, йому не висували обвинувачень, тому днем раніше він спокійно залишив територію України. Відтоді в бігах.

Заммера Дніпра Володимир Лисий
В червні 2014 заарештований за "розкрадання держмайна в особливо великих розмірах". Згодом відпущений, в березні 2015 року виправданий судом. Рішення, схоже, далося недешево, бо йому довелося продати свою "лисієнду" - пафосний маєток в пшонківському стилі, куди свого часу навідувався дніпровський Майдан. Відтоді про нього нічого не чутно.

Ключовий регіональний "гаманець", російсько-український олігарх Новінський
Влітку 2014 ГПУ урочисто повідомила про арешт якихось там несусвітніх мільярдів Новінського. В 2015 він повернувся в Україну, одночасно з сайту президента АП прибрала петицію на 20 тисяч голосів за позбавлення його громадянства. Після скандалу Порошенко відправив до міграційної служби запит і отримав цілком очікувану "відповідь", що "процедурних порушень не було", отже "підстав для позбавлення громадянства нема". До 2017 йшла клоунада зі спробами позбавити його недоторканності, над якою він відверто сміявся. В 2017 недоторканість була знята. Остання новина "11.07.17 Слідство стосовно Новінського просувається ефективно - Луценко". Відтоді - тиша.

Заступник янучарського міністра внутрішніх справ Захарченка Сергій Лєкарь.
5 березня 2014 року відправлений у відставку, того ж дня Аваков виписав йому пенсію у 85% від окладу. В липні 2014 заарештований в справі Майдану, як відповідальний за застосування спецзасобів. Відправлений під домашній арешт, одночасно суд підтвердив правомірність наказу Авакова і постановив продовжувати йому виплачувати гроші. Станом на сьогодні справа досі "розглядається по суті".

Янучарський міністр енергетики Ставицький
Він не потрапляв під арешт, оскільки виїхав з країни одночасно з Януковичем. Як згодом з'ясувалось, за гроші в РАГС йому підробили документи його родички, що дозволило йому емігрувати в Ізраїль, де він і знаходиться відтоді під ім'ям Натана Розенберга. В квітні 2014 його компанії в Україні було анульовано ліцензії, а на кошти накладено арешт, вдома було проведено обшук, під час якого знайшли весь скромний перелік українського чиновника - золото, доларова готівка, коштовні годинники та іншого збіжжя потроху. В 2016 після двох років судів його компанія повернула як гроші, так і ліцензії. Нещодавно його ім'я знову сплило зі скандалом - журналісти оприлюднили телефонні переговори Ставицього з представниками прокуратури.

Мер Слов'янська Неля Штепа
Затримана влітку 2014 за цілою низкою звинувачень проти безпеки країни. Провела три роки в СІЗО, випущена судом під домашній арешт, справа досі розглядається в суді.

Янучарський міністр екології Злочевський
Найбільш одіозний за наслідками член цієї добірки. В серпні 2014 року прокуратурою було відкрито справу проти колишнього міністра, в жовтні 2014 року правоохоронці Британії заарештували його фінанси. В грудні 2014 ГПУ відповіла Британії, що у неї нема підстав для винесення Злочевському підозр, через що кошти були розблоковані. В 2015 "Злося" спокійно відкриває в Києві однойменний бутік елітного взуття, яке виробляє на власній фабриці в Італії. Знову проблеми у любителя червоних піджаків виникли в 2016 році, коли суд наклав арешт на свердловини його компанії "Бурізма", яка спокійно постачала паливо весь цей час, в тому числі на підприємства компаній президента. Проте вже за три місяці роботу компанії було розблоковано, а розшук екс-міністра припинено. В 2017 році віце-прем'єр-міністр Кістінон та керівник податкового комітету ВР нардеп від БПП Южаніна відмітились на організованому "Бурізмою" семінарі в Монако. Останнє, що я про нього чув - вчора по радіо рекламувався якийсь дитячий музичний фестиваль, який організовує "Бурізма" в партнерстві з благодійним фондом нашого міністра культури та місцевою ОДА.

Керівник департаменту контррозвідки СБУ генерал Володимир Бік.
В лютому 2014 звільнений Турчиновим, відразу виїхав до Росії. В жовтні 2014 року відкрито справу за проведення підривної діяльності проти країни. В листопаді 2014 заарештований, в жовтні 2017 випущений судом під домашній арешт. Справа так і досі тягнеться в судах.

Генерал Назаров
Був обвинувачений прокуратурою в службовому недбальстві, яке призвело до загибелі десантників на збитому росіянами військовому літаку. Суд визнав його винним, проте по службовій лінії його не покарали, а навіть підвищили. Нині триває апеляційний процес, в соцмережах тим часом боти посилено його відмазують.

Директор "Укрінтеренерго" Володимир Зіневич
Був заарештований 5 грудня 2014 року за підозрою в розтраті державних грошей в особливо великому розмірі - 846 мільйонів гривень, при купівлі вугілля в ПАР. Суд призначив йому рекордну на той момент заставу в 365 мільйонів гривень, але він успішно її оскаржив, отримав домашній арешт і згодом був госпіталізований з-під нього через "проблеми з серцем". Відтоді жодних заяв по його справі не було. Натомість кілька тижнів тому була новина, що підконтрольна Зіневичу офшорка придбала кілька вугільних шахт в Ростовській області Росії - що й не дивно з огляду на обставини, викладені в попередньому дописі про паливний ринок України.

Директор "Укргазвидобування" Сергій Костюк та його заступник Вадим Шленчак
Були заарештовані за звинуваченням в розкраданні коштів в грудні 2014 року. Після року в СІЗО, як висловився суд, прокуратура так і не змогла надати переконливі докази провини і обидва стали "чесними людьми" в жовтні 2017 року після остаточного підтвердження цього рішення у Вищому суді.

Міністр фінансів при Януковичі з 2012 по 2014 рік Юрій Колобов
Він не був заарештований в Україні, але його справа настільки показова, що я вирішив її долучити до списку. Проти Колобова було відкрито в 2014 році кримінальну справу щодо розтрати 220 мільйонів гривень на будівництві системи спецзв'язку та незаконній приватизації Укртелекому. На початку 2015 року Колобова заарештувала іспанська прокуратура у власному маєтку у Валенсії. В 2016 році генпрокурор Луценко тішив всіх пабєдніков великими перспективами екстрадиції Колобова до України для суду. В лютому 2018 року за клопотанням прокуратури суд закрив справи Колобова через закінчення термінів давності. В Україні інтереси Колобова захищав Ігор Фомін - він був адвокатом Луценка в 2012 році.

Цю причину найближчими роками ми будемо чути ще не раз.
Далі буде...
 

Loner

Well-Known Member
ООС: зведені дані – 24 липня 2018
24.07.2018 - 13:02

You must be registered for see images


Обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил протягом минулої доби залишалася контрольованою нашими захисниками, попри активізацію російсько-окупаційних військ. Зокрема, ворог знову застосовував по наших оборонних позиціях міномети та гранатомети.
Загалом протягом 23 липня, підрозділами Об’єднаних сил зафіксовано 21 прицільний ворожий обстріл.
Внаслідок бойових дій двоє Українських військових отримали поранення різних ступенів. Їх евакуйовано до військових мобільних госпіталів. Наразі вони отримують кваліфіковану медичну допомогу.

Луганський напрямок
Протягом 23 липня тут зафіксовано 4 порушення режиму тиші з боку російсько-окупаційних військ, які застосовували гранатомети та стрілецьку зброю по оборонцях Кримського та Майорська.
При цьому провокаційні обстріли по оборонцях Кримського окупанти вели тричі. Зокрема, близько 20:00, понад годину ворог застосував по захисниках цього н.п. міномети калібру 82 мм та гранатомети різних типів.

Донецький напрямок
Минулої доби ворожа активність загалом фіксувалася 17 разів. При цьому російсько-окупаційні війська активізувалися на різних ділянках в основному ввечері. Так, з 17:00 до опівночі ворог провів 14 обстрілів опорних пунктів Об’єднаних сил, застосовуючи переважно гранатомети різних типів та великокаліберні кулемети. Непоодинокі тривалі збройні провокації з боку окупантів зафіксовано поблизу н.п. Авдіївка, Гнутове, Лебединське, Павлопіль, Мар’їнка, Широкине. Окрім цього, по захисникам Водяного й Талаківки ворог вів обстріл з озброєння БМП, а по оборонцям Гнутового – протитанковими керованими ракетами.
Під ворожими мінометними обстрілами опинилися позиції Об’єднаних сил поблизу Талаківки, де противник випустив декілька мін з міномету калібру 120 мм, та в районі Лебединського, де зафіксовано розриви мін калібру 82 мм.

Ситуації на лінії фронту сьогодні, 24 липня
З опівночі підрозділами Об’єднаних сил зафіксовано 5 прицільних обстрілів з боку російсько-окупаційних військ. Усі вони відбулися на Донецькому напрямку.
Близько 01:00 наші оборонці Водяного зафіксували розриви близько 10 мін забороненого Мінськими домовленостями калібру 120 мм. Одночасно наші військові перебували тут під ворожим обстрілом протитанковими керованими ракетами.
З гранатометів різних типів та іншого піхотного озброєння окупанти вели провокації по підрозділам Об’єднаних сил в районі н.п. Авдіївка, Мар’їнка, а поблизу Павлопіля застосували ще й озброєння БМП.
Внаслідок бойових дій від початку поточної доби втрат серед наших Українських військовослужбовців немає.

Інформація Головного управління розвідки Міністерства оборони України
Російські окупаційні війська продовжують удосконалювати інженерне обладнання передових позицій та встановлювати додаткові мінно-вибухові загородження, у т.ч. з використанням заборонених міжнародними конвенціями протипіхотних мін.
Водночас хаотичне мінування місцевості та відсутність взаємодії між підрозділами окупантів призводять до втрат їх особового складу. Зокрема, 23 липня ц.р. під час спроби виходу за лінію зіткнення, на власному мінному полі підірвались диверсійно-розвідувальна група противника та т.зв. “військовослужбовці” інженерно-саперного підрозділу, які повинні були забезпечити її прохід.
 

Loner

Well-Known Member
Волкер пояснив, навіщо Трамп хоче зустрітися з Путіним у Вашингтоні восени
24.07.2018 - 18:32

You must be registered for see images


Спеціальний представник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки у справах України Курт Волкер заявляє, що Україна нічого не втратила від зустрічі президентів США і РФ Дональда Трампа та Володимира Путіна, яка відбулася 16 липня у Гельсінки.
Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна".
На запитання, навіщо Трампу зустрічатися з Путіним у Вашингтоні восени, він відповів: "Я думаю, що це частина тривалих зусиль президента - розбудувати якісь відносини з Путіним. Як сказав президент (Трамп), у нас зараз найгірші відносини з Росією за весь час з періоду "холодної війни". У нас є незгода щодо України, щодо Сирії, Ірану, щодо ядерної зброї... І це дуже погана ситуація".
"І щоб вирішити деякі з цих проблем - це не питання того, щоби чимось поступитися. Ми намагаємося налагодити відносини, щоб можна було вирішувати ці проблеми", - сказав він.
При цьому зустріч Трампа і Путіна в Гельсінки спецпредставник США назвав першою реальною двосторонньою зустріччю глав двох держав після коротких зустрічей у 2017 році.
"І якщо говорити про інших президентів - президента (Барака) Обаму, президента (Джорджа) Буша-молодшого, вони значно більше спілкувалися з Путіним під час свого президентства", - сказав Волкер і додав, що зараз спостерігається нетиповий період браку комунікацій. "І я думаю, що є просто спроба створити канал діалогу", - заявив Волкер.
На прохання прокоментувати припущення, що Україна може втратити від зустрічі Путіна і Трампа, він сказав: "Я бачу, що є чіткі свідчення, що цього не сталося. Було багато спекуляцій і тривог щодо цього, але коли подивитися на ті питання, які там обговорювалися, не було спроби обмежити свободу, суверенітет і територіальну цілісність України. Ми не визнаємо російську анексію Криму, не приймаємо використання іноземних військ, які розділяють територію України (на Донбасі). Тобто, тут нічого не змінилося", - запевнив Волкер.
На запитання, чи досягнули Трамп і Путін в Гельсінки якоїсь угоди по Донбасу і Криму він відповів: "Я думаю, що було чітко заявлено на прес-конференції, що існують суттєві розбіжності у питаннях Криму та східної України. Ви чули, що немає жодних рухів щодо можливого визнання Криму (російським - ред.), і цього не станеться, і немає ніяких рухів щодо східної України. Це принципове питання перемовин".
 

Loner

Well-Known Member
Конфісковані «євробляхи» роздають безкоштовно — директор СЕТАМ
24.07.2018 - 16:26

You must be registered for see images


Конфісковані автомобілі на єврономерах, які конфіскували для продажів, але не продали за три сесії торгів, безкоштовно віддають. Про це повідомив генеральний директор електронного майданчика СЕТАМ Віктор Вишньов в інтерв'ю 112.ua.
«Митниця затримує їх за порушення, потім йде до суду, який виносить рішення про конфіскацію автомобіля на користь держави. Після цього авто потрапляє до нас на торги. Якщо в країні почнеться масштабна кампанія з конфіскації автомобілів з єврономерами у зв'язку з порушеннями митного режиму, ми готові до збільшення навантаження та організації масових продажів», — сказав він.
«Поки в судах йдуть тільки поодинокі процеси щодо автомобілів, які порушили митний режим. У нас є практика безоплатної передачі автомобіля іншому власнику. У всіх областях України створені комісії, до складу яких входять представники фіскальної, виконавчої служб», — заявив гендиректор підприємства.
Автомобілі передають установам, які за законом мають на це право.
Зокрема — медичні, соціальні установи, військові частини, установи пенітенціарної системи, дитячі будинки сімейного типу, благодійні фонди, державні органи.
«За весь час роботи військовим частинам в АТО передали близько 1 тисячі машин. Але також автомобілі передаються і дитячим будинкам, і медичним установам. Безумовно, комісії частіше віддають пріоритет військовим. Наші військові часто відчувають брак транспортних засобів. Часто техніки потребують військові частини, які знаходяться „на передку“, у районі активних бойових дій, причому військові беруть автомобілі в будь-якому стані, самі їх ремонтують», — каже Вишньов.
 
Зверху