ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member
"Газпром" завершил строительство российской части "Турецкого потока"
4 ноября, 16:03
Первая нитка "потока" подошла к исключительной экономической зоне Турции.

You must be registered for see images


Всего было построено 448 километров по двум ниткам "Турецкого потока" © rg.ru
Российская корпорация "Газпром" завершила строительство морских участков двух ниток " " на территории РФ
и продолжила строительство первой нитки в исключительной экономической зоне Турции. Об этом сообщает агентство "Прайм" со
ссылкой на заявление "дочки" "Газпрома" South Stream Transport B.V.

"4 ноября 2017 года первая нитка морского газопровода "Турецкий поток" вошла в исключительную экономическую зону Турции.
Pioneering Spirit, крупнейшее в мире трубоукладочное и строительное судно, отметило данное событие, уложив в море трубные сек
ции с российским и турецким флагами, символизирующими пересечение границы исключительной экономической зоны между
двумя странами", - сказано в сообщении.

Кроме того, отмечается, что пересечение границы также знаменует окончание строительства морских участков двух ниток на террито
рии российской исключительной экономической зоны.

Сообщается, что всего было построено 448 километров по двум ниткам "Турецкого потока". 25% морского участка построили менее
чем за полгода. Транспортировка газа может начаться в декабре 2019 года.

Как известно, "Газпром" приступил к строительству морского участка "Турецкого потока" 7 мая. Проект предполагает строительство
двух ниток мощностью по 15,75 миллиардов кубометров каждая.

Отмечается, что первая нитка предназначается для поставок газа турецким потребителям, ее планируют достроить в марте 2018 года,
а вторая - для стран Южной и Юго-Восточной Европы, завершение строительства намечено на 2019 год.
 

Loner

Well-Known Member
У Збройних силах прокоментували облави на призовників

You must be registered for see images


Речник ЗСУ не виключив, що проведення подібних рейдів, як цієї ночі у Львові, є ініціативою місцевого врядування
"Ні, військкомати жодних перевірок чи облав не проводять: вони не мають таких повноважень - перевіряти документи
на вулиці. Це повноваження Нацполіції", - заявив він.
Венскович додав, що відповідальність за призов громадян на військову службу покладається на місцеві органи влади.
"Для цього вони формують призовну комісію, яку очолює один з заступників голови держадміністрації. До складу комі
сії входять військовий комісар, представник Нацполіції, медичний працівник і працівники органів соцзахисту населен
ня, та інші посадові особи, відповідно до рішення голів обласних держадміністрацій та їх заступників", - зазначив речник ЗСУ.

У разі, якщо громадянин ухиляється від призову, відповідна призовна комісія ухвалює відповідне рішення, що він ухиля
ється чи має законодавчі підстави для відтермінування служби, та передає документи до Нацполіції для вжиття заходів
- адмінстягнення, примусового приводу до призовної дільниці, порушення справи тощо.

Венскович не виключив, що проведення подібних рейдів є ініціативою місцевого врядування.

Він додав, що у Чернігівській області на базі обласного військкомату триває пілотний проект щодо реформування військо
вих комісаріатів у територіальні центри комплектування та соцпідтримки, які по-новому працюватимуть із призовниками.
Після завершення проекту нову практику буде поширено на усі регіони країни.
 

Loner

Well-Known Member
Сергій Князєв‏

Щойно затримали понад 40 рейдерів на Полтавщині, що намагалися заволодіти активами підприємства.З рейдерами тільки так - обличчям у землю.

You must be registered for see images
 

Loner

Well-Known Member
You must be registered for see images

Волкер заявив, що Росія на 100% контролює ситуацію на Донбасі
Спецпредставник США наголосив, що мова йде аж ніяк не про внутрішній конфлікт.
Російська Федерація на 100% контролює те, що відбувається на Донбасі. Про це заявив спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер на брифінгу у Вашингтоні.
Він не погодився з припущенням російських журналістів, що ситуація на Донбасі є "внутрішнім спором", відповідаючи на питання про брак діалогу між Києвом і псевдоформуваннями "ДНР" і "ЛНР".
"Це не внутрішній конфлікт. Це не етнічний конфлікт. Це не конфлікт корінного народу. Це конфлікт, де в східній частині ви маєте ситуацію, при якій на 100% від російського командування і контролю залежить те, що там відбувається", - заявив Волкер.
Однак, за його словами, на сході України "очевидно були найняті люди для участі у військових операціях і для роботи в цивільній адміністрації так званих "ЛНР і ДНР".
"Але це керується Росією, і тому тут відповідним співрозмовником є Росія", - наголосив Волкер.
"Як я сказав, Росія є тією стороною, яка тут ухвалює рішення, і я вважаю, що в цьому напрямку я маю зосередити зусилля США - безпосередньо вступити в контакт з Росією", - заявив спецпредставник США.
Як повідомлялося, 13 листопада в Белграді відбудеться зустріч спецпредставника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера з помічником президента РФ Владиславом Сурковим.



Порошенко і Тіллерсон обговорили розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі
Сторони також приділили особливу увагу питанню звільнення заручників, які незаконно утримуються на окупованій території і в російських тюрмах.
Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Державним секретарем Сполучених Штатів Америки Рексом Тіллерсоном. Про це повідомляє прес-служба глави держави.
Згідно з повідомленням, сторони висловили задоволення станом виконання домовленостей, досягнутих між президентами України та США під час їх зустрічі у Нью-Йорку. Крім того, Порошенко подякував за підтримку України під час триваючої російської агресії.
«Співрозмовники скоординували подальші кроки задля розгортання міжнародної місії ООН на окупованій частині Донбасу, включно з неконтрольованою ділянкою українсько-російського кордону. Глава держави відзначив важливість санкцій проти Росії та лідерські підходи США у цьому, наголосивши, що лише у такий спосіб можна примусити агресора повернутися у русло міжнародного права, поваги до суверенітету і територіальної цілісності держав», - йдеться у повідомленні.
Також повідомляється, що Порошенко і Тіллерсон приділили особливу увагу питанню звільнення заручників, які незаконно утримуються на окупованій території і в російських тюрмах. Співрозмовники також відзначили важливість посилення стратегічного партнерства між Україною та США.
Окремо під час переговорів обговорювалося питання прогресу України на шляху реформ. Зокрема, було відзначено важливість медичної, освітньої, пенсійної реформ та антикорупційної.
У прес-службі зазначили, що Тіллерсон поінформував Порошенка про призначення Веса Мітчелла помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії і його плани у листопаді відвідати Україну для зустрічей з українською владою.



В ОБСЄ закликали створити на Донбасі технічні зони безпеки навколо цивільної інфраструктури
Відповідна заява пролунала після обстрілу Донецької фільтрувальної станції.
Спецпредставник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік засудив обстріл Донецької фільтрувальної станції у ніч на 4 листопада. Він закликав сторони збройного конфлікту створити технічні зони безпеки навколо цивільної інфраструктури на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні ОБСЄ.
Представники ОБСЄ підкреслили, що прямий або близький удар тільки по одній з 900-кілограмових ємностей високотоксичного газоподібного хлору, що зберігаються на фільтраційній станції для очищення води, може вбити людей в радіусі 200 метрів і серйозно порушити постачання води майже до 350 000 людей.
Сайдік разом із послом Ертугрулом Апаканом, послом Тоні Фришем і Пером Фішером, координаторами підгруп TКГ з питань безпеки, гуманітарних і економічних питань закликали «повністю припинити піддавати ризику цивільну інфраструктуру».
«Ми закликаємо дати вказівки з цього приводу на місцях, використовувати ці інструкції для створення технічних зон безпеки навколо цивільної інфраструктури і негайно провести обговорення на ТКГ питання створення таких зон безпеки», — заявив Сайдік.


 
Зверху