ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member
ГЕРАЩЕНКО ОПУБЛІКУВАВ СПИСОК НАРДЕПІВ, ЯКІ НЕЗАКОННО ПЕРЕТНУЛИ КОРДОН ІЗ СААКАШВІЛІ
Сьогодні, 11:01
П'ятеро парламентарів були разом з екс-чиновником.
Народний депутат від "Народного фронту" та радник глави МВС Антон Геращенко опублікував перелік народних обранців, які не законно перетнули кордон України з колишнім главою Одеської ОДА Міхеілом Саакашвілі.
Самого політика парламентар назвав "провокатором". За його даними, також державний кордон незаконно перетнули лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко та її колега з політсили Сергій Власенко, позафракційні Юрій Дерев'янко та Дмитро Добродомов, а також нардеп від "Самопомочі" Павло Костенко.
"Депутатська недоторканність не поширюється на чисто кримінальний злочин - незаконне переправлення осіб через державний кордон України", - відзначив Геращенко.
Читайте також: Аваков запропонував Саакашвілі і Ко узаконити прорив держкордону Більше читайте тут:
 

Loner

Well-Known Member
You must be registered for see images

Президент Украины Петр Порошенко поддержал действия работников Госпогранслужбы во время инцидента на украинско-польской границе, где произошли столкновения между сторонниками Михеила Саакашвили и пограничниками
.

Об этом он сказал в ходе встречи с медработниками в Киеве, передает «Слово и Дело» со ссылкой на «112 Украина».
«Наши пограничники лучшим образом зарекомендовали себя во время АТО, совершили правильно, не применив оружие, на применение которого они имели полное право. Они не дали взбудоражить пожар, конфликт внутри страны, чего эти политиканы добивались», - заявил президент.
По словам Порошенко, разбираться в инциденте должны правоохранители, и они уже начали это делать. Также президент выразил надежду, что Саакашвили в свое время будет так же настойчиво пробиваться в Грузию, как он пытался попасть в Украину
 

Loner

Well-Known Member
Президент Молдови Ігор Додон розкритикував схвалений Верховною Радою закон про освіту і закликав Україну переглянути свою нову політику щодо національних меншин.

Про це Додон написав на своїй сторінці у Facebook.
"Висловлюю стурбованість становищем великої спільноти румунів і молдован, які проживають на території України, громади, яка сьогодні ризикує піддатися денаціоналізації внаслідок несправедливого закону, введеного в Києві", - написав Додон.
Додон відзначив, що розуміє стурбованість румунів, молдован та представників інших етнічних груп, які просять допомоги з боку сусідніх країн і міжнародних організацій.
"Будучи президентом Республіки Молдова, звертаюся до київської влади із закликом переглянути свою нову політику щодо етнокультурних меншин. Нагадую їм, що в Молдові права української громади дотримуються. Тут є цілий ряд шкіл з викладанням українською мовою. Закликаю до настільки ж конструктивному підходу і з боку сусідньої держави", - написав Додон.
Додон сподівається, що нинішнє політичне керівництво в Києві "усвідомлює негативні наслідки цього закону і зробить відповідні кроки, щоб відмовитися від нього".
"Розраховую на мудре рішення моїх українських колег заради добрих міжетнічних відносин в Україні, а також в ім'я добрих відносин з державами, чиї діаспори живуть на території України", - заявив президент Молдови.
Нагадаємо, минулого тижня МЗС Угорщини розкритикувало ухвалений українським парламентом закон про освіту, наголошуючи, що він порушує права угорської меншини.
Румунія та Польща також заявили про свою занепокоєність у зв’язку із можливим порушенням прав національних меншин.
 

Loner

Well-Known Member
Адміністрація Президента України
3 мин ·

Президент Петро Порошенко наголошує, що інцидент на прикордонному пункті Шегені, де позбавлений громадянства України Міхеїл Саакашвілі у силовий спосіб перетнув державний кордон, має бути оцінений виключно у правовий спосіб. Про це Президент сказав на прохання журналістів висловити позицію щодо цього інциденту.

«На мою думку, цей інцидент не потребує жодних політичних коментарів. Ми маємо коментувати і будемо коментувати (цю ситуацію – ред.) виключно у правовому полі», - підкреслив Президент.

Глава держави нагадав, що 26 липня видав Указ, яким припинив його громадянство на підставі подання Державної міграційної служби, в якому чітко були викладені перевірені факти фальсифікації і надання недостовірної інформації при отриманні ним громадянства.

«Президент не може прийняти жодного іншого рішення, бо це була б злочинна бездіяльність, якщо ми пропускаємо ці факти без реагування», - підкреслив він.

За словами Президента, у будь-якій правовій державі особа має право оскаржити будь-який нормативний акт у адміністративному суді, в даному випадку це Вищий адміністративний суд України. «Я, як Президент, виконаю будь-яке рішення суду. Не подобається рішення українських судів, є Європейський суд з прав людини. Це – правова площина», - наголосив Петро Порошенко.

Він зазначив, що з моменту підписання Указу про припинення громадянства пана Саакашвілі ніхто до суду не звертався. «Замість цього скоєний злочин. Бо є конституційний принцип недоторканості державного кордону. Це питання національної безпеки держави», - зауважив Президент.

«Мені байдуже, хто порушує державний кордон – чи бойовики на сході, чи політикани на заході. Має бути абсолютно чітка правова і юридична відповідальність», - заявив Петро Порошенко.

«Я вважаю, що наші прикордонники, які найкращим чином зарекомендували себе під час антитерористичної операції, вчинили правильно, не застосувавши зброю, на застосування якої вони мали повне право. Не дали розбурхати пожежу, конфлікт в середині країни, чого власне кажучи ці політикани добивались», - також наголосив Президент.

Глава держави підкреслив, що зараз цією справою мають займатись правоохоронні органи і вони почали діяти. «Залишимо політику – політикам, а злочини – правоохоронцям, прокуратурі і суду. Це норми і формат, у яких має діяти правова держава»,- зазначив він.

«Я сподіваюсь, що цей пан в належний час буде так само і з таким же завзяттям пробиватись у Грузію, як він намагався потрапити в Україну», - додав Президент
 

LevAris

Well-Known Member
Цифра дня: 1700 грн за незаконний перетин кордону.

Незаконний перетин державного кордону не є злочином з 2004 року.

Потрапити до в'язниці ж можуть лише організатори незаконних переправлень. Їх можуть посадити на термін від 3 до 9 років.
 

Loner

Well-Known Member
Трохи аналізу від очевидця подій:

Цитата:
Денис Казанский

Вчера не было сил обо всем этом писать. В основном просто ходил и наблюдал. В вечеру навалилась какая-то опустошающая усталость от всего. Наверно, впервые за все время работы.

Теперь кратко о главном:

1. Наверное, нет в стране человека, который не видит масштабов фантастического идиотизма сложившейся ситуации. Тут даже без перехода на личности, просто сам факт. Пригласить в страну политика, нрав которого всем прекрасно известен, а потом самому же отбирать у него паспорт и наивно удивляться, что он "так себя ведёт" - это сценарий для кинокомедии, а не политическая стратегия.

2. Удивительно, что за все время существования Украины арсенал инструментов противодействия неугодным политикам никак не эволюционировал. Признаюсь, что я не ожидал такого безумия, какое было вчера. Остановка поезда на территории Польши по звонку, фейковое минирование КПП, перекрытие движения через границу - это днище, не имеющее оправданий. Именно так всегда действовали регионалы. Вспомните, как "минировали" метро в Киеве или блокировали дорогу автомайдану в Донецке в 2014 году.

You must be registered for see medias

Этот позор не имеет никаких оправданий. Арест Саакашвили на границе и то выглядел бы менее отвратно. Я был в поезде, был на КПП и слышал, что говорили заблокированные люди о наших чиновниках. Думаю, можно не цитировать - все и так понимают.

3. Даже в истории с прорывом границы власть тупо подставилась. Потому что как только Саакашвили заехал на КПП, пункт пропуска тут же якобы "заминировали". Тупейшее решение! И я даже догадываюсь, кто его автор. У нас есть один большой любитель "минировать" разные объекты по фамилии Кива.

Что по логике нужно делать с людьми, которые находятся на заминированном объекте? Правильно, эвакуировать их. Поэтому с точки зрения той ситуации, которая была создана на КПП, Саакашвили и его группа поддержки действовали логично. И я уверен, что в суде он это докажет - как раз потому, что было "минирование".

Почитайте закон о границе.

"Не є порушеннями правил перетинання державного кордону
України вимушене перетинання державного кордону особами,
транспортними засобами на суші, заходження іноземних невійськових
суден і військових кораблів у територіальне море та внутрішні води
України, вимушений вліт повітряних суден та інших літальних
апаратів, вчинені в стані крайньої необхідності, а також за інших
вимушених обставин".


 
Зверху