ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member
26.02.2016 | 16:40 (Киев)
Дмитрий Ярош раскритиковал "Правый сектор", который слетел с катушек
Народный депутат Украины Дмитрий Ярош, который создает новое политическое движение, раскритиковал первый проект, который он возглавлял. По словам Яроша, "Правый сектор" переживает неконтролируемые процессы внутри организации.

You must be registered for see images


В "Правом секторе" существуют неконтролируемые процессы. Об этом заявил лидер нового политического движение "Действие" Дмитрий Ярош, передает Joinfo.ua со ссылкой на " ".
"Сейчас в "Правом секторе" существуют неконтролируемые процессы. Впрочем, несмотря на это, новое движение "Действие" готово к сотрудничеству с "ПС". Если ребята наведут порядок в рядах "Правого сектора", думаю, они имеют перспективу", - подчеркнул Ярош.
Он также заверил, что между ним и ПС не существует личностных конфликтов.
"Ребята имеют свою дорогу, свой путь, и пусть им Бог в том помогает", - отметил Ярош.
что в мае 2016 года состоится объединительный съезд Национального движения "Государственническая инициатива Яроша (Действие)", которое планирует участвовать в выборах на всех уровнях.
 

Loner

Well-Known Member
26.02.2016 | 17:47 (Киев)
Осталось у казахов кавалерию нанять: армия Румынии поделиться с Украиной своей техникой
Румыния поможет Украине армейской техникой на 250 тысяч евро. Она передаст для украинской армии материально-техническое оборудование.

You must be registered for see images


Как передает Radio Romania International, на своем заседании правительство Румынии утвердило меморандум о подписании соглашения о безвозмездной передаче кабинету министров Украины движимого имущества, находящегося в частной собственности румынского государства - в распоряжении министерства обороны, передает Joinfo.ua.
Решение было принято по просьбе правительства Украины. Запрос был отправлен еще в феврале 2015 года, во время сложной внутренней ситуации в стране. В нем, в частности, говорилось о необходимости оснащения Вооруженных сил Украины материально-техническими средствами и нелетальным оборудованием для оперативного восстановления боеспособности войск.
Соглашение будет подписано на территории Румынии представителем министерства финансов от имени румынского государства. Министерство обороны через компетентные структуры покроет расходы на подготовку груза, охрану и перевозки, а также расходы на выполнение таможенных формальностей, передает "Интерфакс".
Таможенное оформление экспорта и передачи груза украинскому партнеру без взимания за это комиссии выполнит компания Romarm, которая подчиняется Минобороны.
В пресс-релизе правительства Румынии отмечается, что соглашение, стоимостью 1122151 леев (примерно 250 тысяч евро), будет способствовать улучшению технического оснащения ВСУ и укреплению двусторонних отношений в оборонной отрасли.
 

Loner

Well-Known Member
26.02.16, 13:14
Кабмин предлагает запретить забастовки в случае угрозы нацбезопасности



Кабинет министров Украины внес в Верховную Раду законопроект о запрете проведения забастовок в случае, если прекращение работы создает угрозу национальной безопасности.
Соответствующий законопроект №4133 был зарегистрирован в парламенте 23 февраля 2016 года, сообщает .
«Главной целью проекта Закона Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно обеспечения реализации конституционного права человека на забастовку» является приведение законодательных актов в соответствие с требованиями Конвенции и практики Европейского суда, для выполнения решения Европейского суда по делу «Вениамин Тимошенко и другие против Украины» и обеспечения надлежащего отчетности перед Комитетом министров, а также устранения основания для поступления в Европейский суд аналогичных заявлений против Украины», — сказано в пояснительной записке.
В частности, предлагается установить в ст. 18 закона «О транспорте», что забастовка на предприятиях транспорта проводится в соответствии с законодательством о порядке решения коллективных трудовых споров (конфликтов).
Также соответствующие изменения предлагается внести в ст. 24 закона «О порядке решения коллективных трудовых споров (конфликтов)».
 

Loner

Well-Known Member


Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк наполягає на тому, що через рік-два країна відчує ефект від непопулярних нині реформ, у тому числі і завдяки його боротьбі з корупцією.
Про це глава уряду заявив у п’ятницю в інтерв'ю німецькій газеті Frankfurtet Allgemeine Zeiting.
"Нам потрібні ще рік-два, щоб відновити темпи розвитку економіки, і тоді всі відчують результат", - заявив Яценюк.
Він вважає, що "в такій ситуації думати про популярність згубно", а саме про рейтинги думали ті сили в парламенті, які голосували проти нього, включаючи колишніх партнерів по коаліції. Лідер "Народного фронту" переконаний, що тільки його партія реально підтримує реформи. При цьому він наголосив, що намагається "не допустити розвитку сценарію 2005 року, коли після Помаранчевої революції демократичний табір просто розвалився, не витримавши тиску внутрішньої конкуренції".
"З мого боку ніколи не було ніяких наступів на президентську партію. Для мене набагато важливіше зберегти нашу єдність, ніж отримати кілька додаткових пунктів у рейтингу", - запевнив він, додавши, що Президент залишається його "партнером".
Яценюк не згоден з тим, що став "маріонеткою" в руках олігархів, з якими його зв'язує Майдан, що саме вони допомогли йому утриматися в кріслі. "Вони підтримали мене лише тому, що у разі усунення мене з посади дострокові вибори стали б реальністю. Вони ж цього не хочуть", - сказав прем'єр.
Яценюк наголосив, що олігархи нічого не отримали від нього. "Що від мене отримали олігархи? - високі податки, завершення приватизації державних підприємств. Я відібрав у них державні заводи, які вони свого часу прибрали до рук. Назвіть мені хоча б один факт, який би мене дискредитував", - сказав глава уряду і при цьому сам перелічив олігархів і об'єкти, які ті втратили.
Відповідаючи на запитання про майже нульовий рейтинг, Арсеній Яценюк пояснив це тим, що "заплатив високу ціну, просуваючи непопулярні реформи щодо газового ринку, рятуючи бюджет".
 

Loner

Well-Known Member


У ході реформування українського парламенту може бути запроваджена система ухвалення законів не тільки абсолютною чи конституційною більшістю від складу Верховної Ради, а й більшістю присутніх у сесійній залі народних депутатів.
Про це в інтерв'ю «112 каналу» заявив Голова Верховної Ради Володимир Гройсман, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Ми пропонуватимемо змінити систему прийняття рішень. Так, є зараз абсолютна більшість від складу - це 226 голосів, є дві третини, конституційна більшість - 300 голосів. А можливо, якісь закони треба голосувати і більшістю від присутніх у залі, як це робиться у багатьох демократичних парламентах, щоб меншість теж могла приймати ті чи інші рішення», - сказав він.
Також, за його словами, планується і запровадження так званої системи «антикнопкодав».
Крім того, спікер розповів, що план реформування ВР передбачає впровадження новітніх технологій роботи, «змішаних» тижнів тощо.
«Дуже важливо, щоб ми запровадили змішані тижні, коли в один день ми можемо провести і засідання комітету, наприклад, уранці, а ввечері - пленарне засідання, де можемо розглядати закони. І таких засідань має бути більше - включно з понеділком, включно з п'ятницею», - наголосив Гройсман.
Водночас він зазначив, що парламент може бути реформований, тільки якщо цю ініціативу підтримають щонайменше 226 народних депутатів.
«Парламент однозначно буде реформований, єдине що, я наголошую на тому, потрібна політична підтримка - 226 народних депутатів, які скажуть: «Так, ми хочемо своїм голосуванням підтримати цей план!» - додав Голова ВР.
Нагадаємо, з 29 лютого у Брюсселі стартує «Український тиждень», під час якого буде презентовано план реформи Верховної Ради України.
 

Loner

Well-Known Member


Наступного тижня керівники парламентських демократичних фракцій мають почати переговори про створення нової коаліції під новий Уряд.
Про це заявив координатор фракції БПП Юрій Луценко у .
«Можна сперечатися про юридичні тонкощі, але по факту стара коаліція розпалася.
Небажання Прем'єр- міністра це визнавати приводить до розширення кризи довіри не тільки між владою і українцями, але і між Україною і західними партнерами. Ми втрачаємо безвізовий режим, співпрацю з МВФ і багато чого ще», - написав нардеп.
«Наступного тижня керівники парламентських демократичних фракцій мають почати переговори про створення нової коаліції під новий Уряд», - додав Луценко.
 

Loner

Well-Known Member


Умов для зняття адміністративних обмежень на валютному ринку у березні немає.
Про це UA|TV сказав заступник голови Національного банку Олег Чурій, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Дія обмежень залежить не від часових строків, а від реалізації передумов для їх зняття. Вони визначені дорожньою картою, розробленою з МВФ», - сказав Чурій.
За його словами, першочерговою з умов зняття обмежень є продовження співпраці з фондом. «Ця програма передбачає, що умови для зняття обмежень- це є продовження співпраці з фондом. Перш за все нам потрібно мати другий перегляд програми і отримати кошти від МВФ, які і збільшать резерви НБУ, і будуть сприяти поліпшення бізнес-клімату і залученню іноземних інвесторів в Україну», - пояснив заступник голови регулятора
 

Loner

Well-Known Member
Розділення "безвізової заявки" України та Грузії. Що це означає на практиці
П'ятниця, 26 лютого 2016, 16:40

You must be registered for see images

Наступного тижня Європейська комісія планує подати до Ради ЄС пропозицію про скасування візового режиму для громадян Грузії.

.
До Європравди вже звернулися кілька колег з проханням пояснити, що це означає.
Адже, на перший погляд, сталося "непоправне" – принаймні, так можуть подумати ті, хто слідкує за новинами про безвізовий режим.
Рівно 10 днів тому з трибуни Верховної ради нам повідомили: Україні критично важливо лишитися в одній зв’язці з Грузією. Бо інакше, як стверджують фахівці, Україна надовго лишиться з візами. "Зараз вирішується доля, чи буде Україна йти разом із Грузією, чи ", – заявила тоді глава комітету ВР з питань європейської інтеграції Ірина Геращенко.
Тому тепер – складається враженя – події пішли за негативним сценарієм.
То що ж сталося? Чи можна говорити про "візову катастрофу"?

Спробуємо коротко пояснити.
По-перше (це не ключовий момент, але його варто пам’ятати): офіційного рішення Єврокомісії ще немає. І деякі деталі його формулювання можуть бути важливими.
Але не варто сподіватися, що думка Брюсселя зміниться.
Українсько-грузинську пропозицію Єврокомісії по безвізовому на даному етапі точно розділять. Принаймні, про це свідчать (і раніше стверджували!) джерела ЄвроПравди.
То ж грузини матимуть додатковий привід для радості – раніше, ніж українці.
Але маємо заспокоїти – приводу говорити про #зраду немає. На щастя. Принаймні, наразі немає.
Інформація, яку має "Європейська правда", свідчить, що пакет "Грузія+Україна" зберігається. Він буде просто технічно розділений. Ненадовго, лише на півтора місяці.
Отже, пояснимо, що має відбутися найближчим часом.
Наступного тижня ЄК дійсно подасть законодавчу пропозицію про скасування безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян Грузії до країн ЄС. За процедурами Євросоюзу, після цього "заявка" Єврокомісії має пройти тривалу процедуру узгодження – і між країнами-членами Євросоюзу, і на рівні Європарламенту.
Це не означає, що безвізовий режим для Грузії під загрозою. Ні. Просто такою є процедура. А для ЄС процедури – важливі.
Отже, процедура проходження "безвізової заявки" в органах ЄС забирає не менше місяця. Таким чином, вона буде готова для затвердження Радою ЄС не раніше, ніж наприкінці березня.
А тепер – знову до процедур.
За стандартами ЄС – якщо немає надзвичайних обставин – рішення про скасування віз в Євросоюзі затверджує Рада ЄС з питань юстиції, свободи та безпеки.
Цей орган збирається на засідання лише раз на квартал.
Найближче його засідання – 10-11 березня. Наступне – 9-10 червня. А тепер згадуємо про "грузинський графік". Процедура затвердження грузинського питання розпочнеться лише наступного тижня.
Отже, на березневе засідання Грузія не встигає. А на червневому до Грузії має приєднатися і Україна.
Річ у тім, що нас відклали перш за все... через нідерландську проблему.
В Брюсселі побутує думка, що голландським громадянам не треба давати додаткові підбурювачі перед референдумом з питань української асоціації, який запланований на 6 квітня.
І хоча український безвізовий не має жодного юридичного зв’язку з українською асоціацію, в Брюсселі хочуть не створювати додаткових інформаційних приводів, які можуть обурити радикальні європейські сили. І тому українську "безвізову заявку" відклали лише до дати референдуму.
Про це, до речі, повідомляють і брюссельські ЗМІ.
Ну і, нарешті, не забуваймо, що Україна має завершити всю "домашню роботу". Принципово – всю й без винятків. Бо інакше і в червні грузинська заявка залишиться "наодинці" - без української.
Саме тому остаточне рішення щодо віз залежатиме від вирішення проблеми із законом про електронне декларування, адже ухвалена Радою редакція не влаштовує ЄС.
За словами голови комітету Верховної ради з питань європейської інтеграції Ірини Геращенко, комітет вже звернувся до своїх європейських партнерів з Європарламенту з проханням надати інформацію та приклади, як відбувається електронне декларування в країнах Євросоюзу.
"Я вірю, ми докладемо всіх зусиль і виконаємо наші зобов'язання... Яким ми зараз підемо шляхом – чи внесення змін до закону про електронне декларування, який ми направимо до наших партнерів з ЄС, щоб вони дали конкретні зауваження, що саме має бути негайно виправлено, чи буде якийсь інший сценарій, тобто новий закон, я наразі не знаю", – .
При цьому наші європейські партнери готові чекати до останнього, поки всі необхідні норми будуть ухвалені та імплементовані.
"Рішення (щодо безвізового режиму) поки не прийнято. Тому в України є час завершити всю необхідну роботу – адже остаточне рішення буде ухвалюватися вже перед Радою", – заявив напередодні кореспонденту ЄвроПравди міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс.
Україна взяла на себе зобов'язання завершити цю роботу до кінця першого кварталу. Отже, час у нас залишається. Його не багато, але достатньо.
І тут головне – вкотре не "проспати", адже без остаточного виконання нашого домашнього завдання ми не отримаємо безвізовий режим ані у червні, ані згодом.
 

Loner

Well-Known Member
Секрет Полишинеля: InformNapalm напомнил «ЗРАДОлюбам» о российской судьбе экс-украинского сухогруза «Георгий Агафонов». ИНФОГРАФИКА
26.02.2016 - 19:00

You must be registered for see images

Волонтеры Международного сообщества сообщают, что сегодняшее утро началось с почти сенсационной новости: грузы в Сирию возит бывшее украинское судно:
Оказывается Стокгольмский международный институт мирных исследований (Stockholm International Peace Reseach Institut, ) упомянул в одном из своих отчетов, что в доставках грузов в Сирию задействован бывший украинский сухогруз «Иван Агафонов».
Опытный читатель сразу почуял «#ЗРАДУ». Как можно было в такое время продавать корабль врагу, чтобы помогать убивать мирных сирийцев и т.д. Однако давайте разбираться.
Начнем с того, что это уже давно не новость. Еще в декабре в статье волонтеры Международного сообщества InformNapalm писали, что этот корабль задействован в перевозках грузов в Сирию и упомянули его предысторию:
«Сухогруз «Георгий Агафонов», по слухам, был продан Украинским дунайским пароходством туркам на металлолом, начал ходить под монгольским флагом, но был оперативно выкуплен россиянами для ЧФ РФ. Цена вопроса — 0,8–1,5 млн долларов».
Этот же корабль попал и в инфографику к статье, как бывшее гражданское судно.



Шведские коллеги почему-то решили, что судно было продано монгольской компании, однако речь была только про порт приписки. Сухопутная Монголия, благодаря выгодным финансовым условиям, имеет в своем флоте сотни судов из десятков стран мира — под монгольским флагом .
Украинское Дунайское Пароходство (УДП) продало это судно еще в конце 2014 года турецкой компании 2 E DENIZCILIK SAN. VE TIC.A.S за, примерно, 300 тысяч евро. Вскоре судно было отбуксировано в Турцию, чтобы распилить его на металлом. Далее хозяева его продали россиянам.
Вот так комментирует эту сделку директор УДП в интервью одесской :
«Во-первых, на момент продажи «Агафонов» был не на ходу, и им наверняка пришлось потратиться на ремонт двигателя. Это не менее 500 тысяч долларов. Но главное не это, а общее состояние судна, которое ужасно, там многое сгнило и не подлежит восстановлению. Боюсь, эта «Казань» рискует не дойти до Сирии – потонет вместе с танками, ракетами, или что там они везут».
Другое дело, что при такой постановке вопроса, резонно возникает вопрос, кто стоит за этой турецкой фирмой? За какую цену российские военные покупали суда у «турецкой» фирмы? И сколько это стоило в итоге российскому бюджету? Вот где тема для российских журналистов!

P.S: Ну и привет украинским коллегам, которые сначала не заметили статью в «Думской», затем не заметили детального расследования поставок военных грузов РФ в Сирию, подготовленного InformNapalm и только когда шведы написали свои заметки, то украинские журналисты спохватились — это называется «Стокгольмский синдром украинской #ЗРАДЫ».
 

Loner

Well-Known Member
Экс-министр Захарченко - украинцам: "Почему я вас не расстрелял? Зреет сила, которая вас уничтожит и денацифицирует". СКРИН
26.02.2016 - 16:15

You must be registered for see images

Министр МВД Виталий Захарченко назвал всех участников Евромайдана "нацистами" и высказал сожаление, что подразделения МВД в ходе операции "Бумеранг" 18-20 февраля не убили всех активистов в центре Киева.
Об этом он в Facebook-переписке с одним из волонтеров, Максимом Иванищевым, передает
"Многие украинцы задают мне вопрос, почему я вас, нацистов, всех не расстрелял… Ну, ничего - время разрывать, время сшивать… Зреет сила, которая вас уничтожит и денацифицирует", - пишет в Fb экс-министр, лично отдававший приказы убивать людей.
Такой комментарий бывший глава МВД оставил под Максима Иванищева, предложившему создать подразделение "Возмездие", которое будет ликвидировать врагов Украины, в независимости от того, где они скрываются.

You must be registered for see images
 
Зверху