ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member
Захарченко боится потерять гражданство Украины
05.01.2016 - 12:00
You must be registered for see images

Главарь террористического бандформирования "ДНР" Александр Захарченко глубоко обеспокоен перспективой лишиться гражданства Украины.

Об этом террорист заявил российским СМИ, передает

"Киев, может быть, примет решение об амнистии и в то же время лишит всех наших переговорщиков гражданства. Об этом Порошенко уже говорит и даже дал поручение правительству, а потом Киев скажет, что он выполнил условия комплекса мер, но он не может вести переговоры с лицами без гражданства. И, тем более, эти лица без гражданства не могут сами принять участие в выборах", — сказал Захарченко.
 

Loner

Well-Known Member
Мать попросила расстрелять сына за воровство из дома и беспробудную пьянку
You must be registered for see images


Обещали устроить "холодомор" украинцам, а получили сами
"Есть такой приказ.Тепло не давать"
You must be registered for see images
 

Loner

Well-Known Member
У київському суді не знайшлося суддів, які можуть взятися за справу "діамантових прокурорів"
сьогодні, 18:13

Автоматизована система розподілу справ між суддями Печерського районного суду Києва не змогла визначити колегію суддів, яка мала б повноваження розглядати кримінальне провадження за звинуваченням у посадових злочинах колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця, заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна і громадянина Валерія Гібаленка.
Про це повідомив адвокат Корнійця Віктор Петруненко, посилаючись на відповідний документ, одержаний ним з Печерського райсуду Києва, пише .
«Автоматизована система суду не змогла визначити склад колегії суддів з загального складу суду у кількості 37 осіб, або через відсутність у того чи іншого судді відповідної професійної підготовки, яка дозволяла б брати участь у такій спеціалізованій справі, до якої відноситься справа Корнійця-Шапакіна, або через перебування окремих суддів у відпустці, або через те, що окремі судді вже розглядали відповідне кримінальне провадження», - зазначив адвокат.
Таким чином, зазначив він, у відповідності з чинним законодавством голова Печерського районного суду зобов'язаний передати до Апеляційного суду Києва вказане кримінальне провадження для визначення його підсудності, тобто суду, який міг би взяти його на розгляд.
Нагадаємо, 5 липня 2015 року Корнійця і Шапакіна затримали в результаті спільної спецоперації ГПУ і СБУ. За даними СБУ, в затриманих близько 500 тис. доларів та коштовності. Встановлено, що вони вступили в корупційну змову та отримали хабар у розмірі 3 млн 150 тис. грн. Під час обшуків у Шапакіна було вилучено 400 тис. доларів, а в Корнійця – значну кількість ювелірних виробів, 65 діамантів та автомат Калашникова. Обом затриманим повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України.
16 липня генпрокурор Віктор Шокін Шапакіна та Корнійця з органів прокуратури.
Печерський райсуд Києва ухвалив рішення про арешт Шапакіна та Корнійця на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 3,2 млн грн. Шапакін вніс необхідну суму застави, його відпустили з СІЗО. Згодом Апеляційний суд Києва збільшив заставу Шапакіну до 6,4 млн грн. Він його вніс і вийшов із СІЗО.
31 липня Корнієць вийшов із СІЗО після внесення застави в сумі 3,2 млн грн. Наприкінці жовтня Генпрокуратура Корнійцю нову підозру у вимаганні з обтяжливими обставинами. 22 жовтня Печерський районний суд Києва обрав йому новий запобіжний захід у вигляді застави в сумі 3 мільйони 45 тисяч гривень.
Наразі обидвоє обвинувачених перебувають на волі.
Вчора, 4 січня, Генпрокуратура справу «діамантових прокурорів» в Печерський райсуд Києва.
 

Loner

Well-Known Member


Голова Верховної Ради Володимир Гройсман повідомив, що сьогодні у парламенті зареєстровано законопроект, яким скасовується правка у держбюджеті щодо відтермінування електронного декларування до 1 січня 2017 року.
Про це він повідомив у .
"Сьогодні вже зареєстровано законопроект, яким відміняється правка у держбюджеті щодо відтермінування електронного декларування до 1 січня 2017 року. Повністю підтримую цю ініціативу - я проти будь-якого відкладення на майбутнє заходів щодо запобігання та боротьби з корупцією. Переконаний, Верховна Рада проголосує за відповідне рішення", - написав Гройсман.
Автором "Про внесення змін до закону України "Про запобігання корупції" (щодо роботи електронної системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування)" є нардеп від БПП Вадим Денисенко.
"Верховна Рада України постоновляє: у абзаці другому пункту 2 розділу XIII "Прикінцеві положення" Закону України "Про запобігання корупції" (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., № 49, ст. 2056) слова і цифри "але не раніше 1 січня 2017 року" вилучити", - йдеться у документі.
Зазначається, що цей закон набирає чинності з дня його опублікування.
Нагадаємо, вчора у Фейсбуці народний депутат Віктор Чумак повідомив, що закон про держбюджет містить пункт, який початок дії нової системи фінансового контролю, необхідної для запровадження безвізового режиму з ЄС.
 

Loner

Well-Known Member


НАК "Нафтогаз України" та ДК "Газ України" працювали над поверненням майже 3 млрд грн від компанії Ostсhem протягом року. Зокрема, вдалося переглянути судові рішення, винесені щодо цих боргів.
Про це в інтерв'ю "5 каналу" заявив голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Це відбулося не раптово. Це результат року роботи великої команди людей. Тут активно працювала наша дочірня компанія "Газ України". Юристи як "Газу України", так і "Нафтогазу" працювали в судах. Коли ми прийшли до "Нафтогазу", більшість судових рішень по цих боргах попередній менеджмент програв", - розповів Коболєв.
За його словами, борги Фірташа були прострочені на термін 5-10 років, на них нараховувалися штрафи і пені.
"Ситуація була дуже складною і дуже запущеною. Відразу сказу, що аргумент про те, що компанії були придбані після накопичення боргу немає нічого спільного зі стандартними комерційними умовами ведення бізнесу. Більше того, пан Фірташ, купуючи ці компанії, врахував у їх ціні наявність цього боргу", - зазначив голова "Нафтогазу".
нагадав, що "Нафтогаз" минулого року зумів домогтися перегляду судових рішень по зазначеному питанню.
"Ми змогли переконати МВС допомогти нам - і вони дійсно дуже допомогли, наклавши арешт на той газ, який залишався у підземці. І саме через необхідність використання цього газу компанія Ostсhem погодилася на проведення розрахунків", - сказав голова "Нафтогазу".
Він підкреслив, що для Ostсhem було вигідніше розрахуватися раніше, тому прискорене повернення боргу було їхньою власною ініціативою.
"Борги, штрафи, пені у розмірі 100% були погашені по Черкасиазоту та Рівнеазоту. Мирові угоди, укладені в судах, передбачають, що підприємства, які розташовані у зоні проведення бойових дій, зможуть розрахуватися лише по їх завершенню", - додав Коболєв.
Нагадаємо, у грудні 2015 року НАК "Нафтогаз України" отримав 3 мільярди гривень заборгованості від компанії "Ostchem Holding AG" олігарха Дмитра Фірташа.
16 вересня "Нафтогаз" та "Газ України" з одного боку та група компаній Ostchem - з іншого, підписали мирові угоди, затверджені судовими рішеннями, щодо графіку погашення заборгованості та умов відновлення газопостачання підприємствам групи Ostchem.
Як відомо, наприкінці квітня 2015 року газ цих підприємств був заарештований за рішенням суду у зв'язку з наявністю у них боргу за газ, поставлений ДК "Газ України" і "Нафтогазом" з 2009 р. Загальна сума боргу, за яким вже було прийнято рішення суду або триває судовий розгляд, становить близько 2,39 млрд грн.
 

Loner

Well-Known Member


Директор Фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" Ірина Бекешкіна вважає, що відкладення на рік електронного декларування статків може дати можливість держслужбовцям сховати майно.
Про це вона написала в .
"Насправді відкладення на рік електронного декларування статків надзвичайно важливо для цілого класу державних службовців. Бо зараз йде інтенсивне позбавлення від майна, яке неможливо сховати. Наберіть "Дмитрівка. Прокурорське містечко" (це у Києво-Святошинському районі) і подивіться, скільки там об'яв про продаж власності. Так само йде переписування власності (житла, дорогих авто) на надійних людей. І через рік виявиться, що усі чисті-чистенькі та навіть бідні, як миші", - написала вона.
Нагадаємо, вчора у Фейсбуці народний депутат Віктор Чумак повідомив, що Закон про Держбюджет містить пункт, який відтерміновує на рік початок дії нової системи фінансового контролю, необхідної для запровадження безвізового режиму з ЄС.
 
  • Like
Реакції: Aiir

Loner

Well-Known Member


В окупованому Новоазовську п'яні бойовики влаштували перестрілку, внаслідок чого один із них загинув.
Про це повідомив речник адміністрації Президента України з питань АТО полковник Олександр Мотузяник, посилаючись на інформацію ГУР Міноборони України.
Крім того, за його словами, бойовик із так званої "3-ї окремої мотострілецької бригади" бандформування влаштував п'яний дебош у місцевому нічному клубі, побивши його працівників.
 

Loner

Well-Known Member


Україна повинна запровадити європейську модель ринку газу. Лише у цьому разі Україна буде і надалі надійним транзитним партнером для Європи, а Росія не пролобіює «Північний потік-2».
Про це в інтерв'ю 5 каналу сказав голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Альтернативи є. Був збудований перший обхідний проект - Північний потік. Декілька років тому це дуже сильно вдарило по обсягах транзиту територією України. Наразі російська сторона дуже активно лобіює другу чергу цього проекту», - розповів Коболєв.
На його думку, Газпром опинився у "газовому трикутнику" Європейський Союз - Україна - Росія.
«І в цьому трикутнику відбувається гра - хто кого не втримає. З нашого боку дуже важливо дотримуватися європейських правил щодо реформи ринку газу. Нам дуже важливо стати частиною європейського ринку газу, це стосується прозорості, відкритості, конкуренції, тарифів, системи балансування регулятор-гравці ринку», - пояснив голова Нафтогазу.
Він наголосив, що чим більше Україна зробить у напрямку впровадження європейського ринку газу, тим менше шансів, що Захід відмовиться від нашого транзиту та перейде до Північного потоку.
«Позиція російської сторони у цьому питанні дуже послідовна. Вони постійно переконують Європейський Союз, що Україна не є тією країною, якій можна довіряти транзит газу», - розповів Коболєв.
Він зазначив, що Україна приділяє багато уваги питанню прозорості вітчизняного газового ринку.
«Саме тому ми витрачаємо стільки часу на розмови з ними. Я знаю, що є позиція у деяких людей в Україні: «А давайте зробимо свій варіант ринку газу, не схожий ні на що. Давайте зробимо свій велосипед і будемо на ньому кататися». Це цікаво, але дуже небезпечно. Якщо ми заграємося у цю гру, європейці можуть пристати на пропозицію Газпрому», - наголосив Коболєв.
За його словами, пропозиція Росії все ще є дуже привабливою, адже вони хочуть зробити газогін до кордону Європи за власні кошти.
«Вони фактично говорять: «Дайте дозвіл і у вас буде ще один канал. Дуже важко переконувати європейців, що цим самим вони приберуть існуючий канал через Україну», - констатував голова Нафтогазу.
 

Loner

Well-Known Member


Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв розповів, як компанія бореться зі своїм найбільшим боржником за газ - ПАТ "Київенерго" та коли орієнтовно буде повернений борг підприємства.
Про це він сказав у інтерв'ю "5 каналу", повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Усі підприємства, які генерують тепло, де-факто тримають у заручниках населення. Тому з цією категорією боржників боротися важко. Відключення цих конкретних споживачів означає відсутність тепла у всіх київських домівках. Це є не тільки соціально некоректним, а й недоцільним кроком", - розповів .
Тому, за його словами, "Нафтогаз" задля повернення боргів за пропозицією НКРЕКП запровадив для теплогенеруючих підприємств рахунки зі спеціаль
"Усі гроші, що надходять на рахунки компанії, проходять механізм розщеплення. Незалежна третя сторона (у даному випадку, регулятор), вирішує, яку частину віддавати на господарчу діяльність цієї компанії, а яку частину віддавати на погашення боргів за газ", - пояснив Коболєв.
Він нагадав, що цей механізм був запроваджений улітку.
"Частина заборгованості уже була погашена. Велика частина заборгованості буде погашена у грудні, коли надходження теплогенеруючих компаній є високими. Ми сподіваємося до кінця опалювального сезону цю проблему вирішити", - висловив сподівання Коболєв.
Нагадаємо, сумарна заборгованість ахматівського "Київенерго" перед "Нафтогазом" становить близько 2,1 млрд грн. З них 1,4 млрд грн - за газ, використаний у 2015 році для виробництва електроенергії.
 
Зверху