Радикальная партия и ее лидер олег ляшко.

andysu

не..
2 года назад Ляшко участвовал в программе "Без мандата"

очень инересно посмотреть
например
".. я людина брезглива. В автомобілі завжди вожу антисептик. І після зустрчей з виборцями.."
Просто как человек он мне очень не понравился.
Хотя может он изменился уже в лучшую сторону.
Но голосовать я за него не буду.

PS Не надо кидаться в меня какашками, если кому-то мое мнение не нравится, я имею право его высказать.
Отвечать метателям не буду.
 

terran

Well-Known Member
очень помогают в выборе голосовать ли за Ляшко агит-плакаты, на которых он обещает вернуть Крым.
 

STOP-KAZAP

Active Member
2 года назад Ляшко участвовал в программе "Без мандата"

".. я людина брезглива. В автомобілі завжди вожу антисептик. І після зустрчей з виборцями.."
Просто как человек он мне очень не понравился.
ляшко миє руки - от біда.
ти шо сам ніколи руки не миєш?
ну чесне слово робити свій вибір із-за того миє людина руки чи не миє то це вже клініка якась...
ти дивись шо людина робить, а не миє вона руки чи не миє...

здається мені, що Ляшко буде другим кроликом:
You must be registered for see medias
цей кролик від природи міністр економіки, кращого за яценюка міністра Україна не знайде.
ляшка в президенти, яценюка міністром економіки, а яроша в силові структури!

You must be registered for see images attach
 

andysu

не..
ти дивись шо людина робить,
You must be registered for see images attach
А от дійсно, давайте подивимось, що людина робить?
Допитує міністрів ДНР?
Обіцяє повернути Крим?
Батальйон Ляшка?

От уважно перечитав гілку. Намагався знайти, що зробив ляшко.
Про ля-ля-ля опускаємо.
В залишку - "Блокував Беркут, Тигр", "продав квартиру, щоб оплатити вибори"

Я справді не можу пригадати.
Для мене "Він менше говно ніж інші" не аргумент.
 

STOP-KAZAP

Active Member
От уважно перечитав гілку. Намагався знайти, що зробив ляшко.
Ти б ще запитав шо сонце робить для планети земля.
ну якшо ти не бачиш шо сонце робить для планети то як я тобі можу пояснити?

от так і з ляшком.
якшо людина патріот то вона побаче що робить, і шо зробив ляшко.
а якшо не патріот то шо не роби всеоднок не побаче. і це сумно.

бо всі хто хоче шоб Україна нарешті звільнилась від путіно-зеківскої чуми і побудувати Україну без тієї чи іншої мафії будуть голосувати за ЛЯШКА!
You must be registered for see images attach
 

STOP-KAZAP

Active Member

«Оскільки, багато людей досі не визначилися за кого голосуватимуть, я пропоную провести чесні дебати для того, щоб люди знали кому віддати свій голос 25 травня. Це допоможе уникнути маніпуляцій з боку малорейтингових і технічних кандидатів, в такий важливий для країни час, коли ми маємо бути сильними та єдиними у захисті нашої Вітчизни. Українці повинні свідомо зробити свій вибір аби наступні 5 років про нього не шкодувати», – заявив Ляшко.


You must be registered for see images
 

STOP-KAZAP

Active Member

За словами кандидата у Президенти України, лідера Радикальної партії Олега Ляшка, підпорядкований йому батальйон «Україна» щойно звільнив від сепаратистів ще одне місто на Донеччині. Про це політик написав на своїй сторінці у .

“Бійці батальйону Ляшка “Україна” щойно зачистили і звільнили від колорадів виконком міста Тореза Донецької області. Двоє терористів убиті, серед наших бійців потерпілих немає. Слава Україні!”, – радо повідомив кандидат у Президенти.

Раніше Олег Ляшко повідомляв про те, що терористи на Донеччині продовжують захоплювати виборчі комісії з метою зірвати президентські вибори.

“Я зроблю все, щоб ці вибори відбулися. Вже зараз наша команда звільняє від терористів міста Сніжне, Торез, Шахтарськ. У неділю у цих містах вибори відбудуться за будь якої погоди. Щиро дякую місцевим патріотам за підтримку”, – пообіцяв Ляшко.

Нагадаємо, один із лідерів донецьких сепаратистів Павло Губарєв, якого нещодавно випустили з тюрми, погрожував Олегу Ляшку розправою.
You must be registered for see images
 
Зверху