Война...

rfvgy

Ukrainian
You must be registered for see medias

You must be registered for see medias

Кацапи казяться , удари масовані по Києву , Львову , Одесі , Вінничині .... це за одинь день ... А причина , швидше всього , в тому що наступ у них захлинувся .
 
Останнє редагування:

d324co

Well-Known Member
А причина , швидше всього , в тому що наступ у них захлинувся .
Как ранее сообщалось, российские оккупанты в центре и на западе Украины.
причина в тому, що пиZдоболи політики (а ще, певно і зрадники-інформатори) повідомляють про поставки важкої техніки (а її можна везти тільки залізницею). А кацапи не хочуть, щоб їх пиZдили тією технікою.
 

rfvgy

Ukrainian
причина в тому, що пиZдоболи політики (а ще, певно і зрадники-інформатори) повідомляють про поставки важкої техніки (а її можна везти тільки залізницею). А кацапи не хочуть, щоб їх пиZдили тією технікою.
,,На те щука в річці, щоб карась не дрімав. ,,
Що до ракет , якими кацапи обстрілюють , вони ж на координати налаштовуються ДО ЗАПУСКУ ( мабуть) ... а не на ціль яка рухається ...
Я вірю в Збройні Сили України , я не думаю що там сидять ідіоти що не прораховують небезпек в логістиці ! А про поставки важкої техніки говорять усі , і я впевнений що такої техніки з кожним днем в Україні ставатими все більше і більше .
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
причина в тому, що пиZдоболи політики (а ще, певно і зрадники-інформатори) повідомляють про поставки важкої техніки (а її можна везти тільки залізницею). А кацапи не хочуть, щоб їх пиZдили тією технікою.
Я от не розумію.
1. d324co, ти справді вважаєш, що ті, хто відправляє ті ракети отримують таку інформацію з українських ЗМІ? Обговорення у країнах, засідання їх урядів, все це поза їхньою уваги. В решті решт розвідка ще є. Я розумію, що кацапи дурні, але ж світ не обмежуються кацапією і Україною. Тому спокійніше. Погано в цьому випадку, коли відразу після обстрілу, хтось викладає саме місце влучення і наслідки. Тоді можна коригувати вогонь. Але це перестає бути актуальним вже десь через пару годин. Ну, якщо це не якась стратегічна засекречена ціль. Що до того, що озброєння доставляється переважно залізницею, теж "секрет полішинеля".
2. Кацапи випускають ракети не тому що там щось десь хтось сказав. Вони стріляють тому що бажають знищити Україну, як державу. Тому кажуть там щось, чи ні, а стріляти вони будуть доки москва не згоріть. Без варіантів. Можна їх на цьому етапі перемогти, "перестати стріляти", але вони очухаються, побудуть нові ракети і почнуть знову. Бо такий "русський мир". Така орда. Без війни і пошуку ворогів орда з'їсть сама себе. Без Українських земель орда навіть не має легітимності називатись Россією. Вся та маячня, про їх історичній зв'язок з Русю, можна бурятам втюхати. Навіть Макрон здивований був, коли йому вовка xуйло І розказував про давні зв'язки з Францією, і доньку россійського князя Анну, яка одружилась з французьким королем. Князь то був Київським і руським, а не россійським, а на місті Москви у той час взагалі болото було.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
You must be registered for see medias
 

d324co

Well-Known Member
У Білорусі повідомляють про рух колон військової техніки у бік кордонів із Литвою та Україною
4 травня, 2022 середа
14:10
You must be registered for see images


На території Білорусі 4 травня помітили колони військової техніки, що рухаються у бік кордонів України та Литви
Про це Belarusian Hajun project у twitter.
Першу колону білоруських військ помітили о 6 годині ранку. Вона рухалася з Мінська в бік Ошмянського району, литовського кордону, і налічувала 30 одиниць військової техніки. На відео зафіксували бронетранспортери БТР-82А та бронетранспортери командної машини БТР-80К.



Пізніше, о 8:30 зафіксували дивізіон ракетного комплексу С-300ПС збройних сил Білорусі, який рухався трасою Р-17 з Бреста до Мокранів, українського кордону.
"До складу колони входило близько 25-30 одиниць техніки, серед них — ракетні установки 5П85 і РЛС підсвічування цілі 5Н63 з центром бойового управління", – пише Belarusian Hajun project.
  • Білоруська армія раптово перевірку готовності особистого складу до оперативного реагування на можливі кризи.
 
Зверху