АНТИУКРАИНСКАЯ ПРОПАГАНДА-РАСШИФРОВКА!

S

[stella_alpina]

Guest
Слушайте, а можно вопрос-оффтоп? Товарищи, постящие на украинском, а на каком языке Вы говорите в жизни?
По теме. Об антиукраинской пропаганде не говорю, ибо в жизни ее не видела и не замечала.
 

lyolia

Забанен
Re: Відповідь: АНТИУКРАИНСКАЯ ПРОПАГАНДА-РАСШИФРОВКА!

Дивна тема і дивне питання.
Коли я кажу "антиукраїнська пропаганда", я маю на увазі пропаганду, скеровану проти України, її цінностей, інтересів тощо.
Що я розумію під словом пропаганда, пояснювати не буду - тут переважна більшість форумчан має освіту і в змозі сама визначити, що це таке.

Не розумію, навіщо ця тема взагалі створена - чи на форумі мало місця, щоб у черговий раз мусолити тему мов?
Как оказалось, и форумчане с образованием по разному трактуют понятие антиукраинская пропаганда. А "мусолити тему мов"- начал не я.
Зачем создана эта тема, я устал повторять.Если очень интересно,- внимательно почитайте посты. :blush:
 

united

lifelong United supporter
Відповідь: Re: АНТИУКРАИНСКАЯ ПРОПАГАНДА-РАСШИФРОВКА!

Слушайте, а можно вопрос-оффтоп? Товарищи, постящие на украинском, а на каком языке Вы говорите в жизни?
Відповідь-оффтоп: ще пів-року тому розмовляв тільки російською.
потім потроху почав переходити на українську.
зараз пропорція близько 50/50 - бо перескочити на іншу мову у повсякденному спілкуванні одразу важко.

А є в мене друг-перекладач, з яким я останнім часом спілкуюся англійською. Ото реально складно...:D
 

lyolia

Забанен
Уважаемые форумчане, поофтопьте пожалуста в разделе OFF top.
Она в этой же рубрике, только немного ниже.
 

united

lifelong United supporter
Відповідь: АНТИУКРАИНСКАЯ ПРОПАГАНДА-РАСШИФРОВКА!

Ну просто мотиви створення теми краще було б писати у вашому першому пості. А там окрім пропозиції розшифрування термінів "антиукраинская пропаганда" та "патриот" нічого немає.

Трактування-то у всіх одне, просто можна по-різному до пропаганди ставитися: засуджувати її, ставитися до неї байдуже чи підтримувати - та й вбачати антиукраїнську пропаганду можна у різних речах.

Для мене еталоном цього явища були новини ОРТ, де Україна традиційно зображалася упереджено та виключно з негативного боку. Прям класика Кремлівського жанру: бендерівці, вороги Росії, розколота країна ітп.

Товариші з поглядами типу HNIW'овських, мабуть, вбачатимуть антиукраїнську пропаганду у промовах Президента чи ще шось у такому дусі. Хоча мені тут і важко щось сказати напевне, бо я абсолютно відмовляюся розуміти людей, які постійно підкреслюють зневагу до країни, у якій вони живуть.

P.S. Поофф-топю у відведеній темі, дякую за підказку :)
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Странная логика... Кстати пан united, публичная демонстрация вашего категорического нежелания понимать жителей Украины с отличной от вашей точкой зрения - антиукраинская пропоганда :)
 

lyolia

Забанен
Re: Відповідь: АНТИУКРАИНСКАЯ ПРОПАГАНДА-РАСШИФРОВКА!

Ну просто мотиви створення теми краще було б писати у вашому першому пості. А там окрім пропозиції розшифрування термінів "антиукраинская пропаганда" та "патриот" нічого немає.

Трактування-то у всіх одне, просто можна по-різному до пропаганди ставитися: засуджувати її, ставитися до неї байдуже чи підтримувати - та й вбачати антиукраїнську пропаганду можна у різних речах.

Для мене еталоном цього явища були новини ОРТ, де Україна традиційно зображалася упереджено та виключно з негативного боку. Прям класика Кремлівського жанру: бендерівці, вороги Росії, розколота країна ітп.

Товариші з поглядами типу HNIW'овських, мабуть, вбачатимуть антиукраїнську пропаганду у промовах Президента чи ще шось у такому дусі. Хоча мені тут і важко щось сказати напевне, бо я абсолютно відмовляюся розуміти людей, які постійно підкреслюють зневагу до країни, у якій вони живуть.

P.S. Поофф-топю у відведеній темі, дякую за підказку :)
UNITED 2 Дякую, вельмишановний пан,за стислу та змістовну відповідь на запитання. Окрема подяка за порозуміння.:)
 

abidal

DIPRESSIYA
Атиукраинская пропаганда - єто когда идет исскуственное разделение Украины на 2 берега Днепра,єто когда идут призывы к отделению области от Украины и создания непонятной республики и многое другое которое можно обсуждать долгое время.
 

united

lifelong United supporter
Відповідь: Re: АНТИУКРАИНСКАЯ ПРОПАГАНДА-РАСШИФРОВКА!

Кстати пан united, публичная демонстрация вашего категорического нежелания понимать жителей Украины с отличной от вашей точкой зрения - антиукраинская пропоганда :)
те, про що я й казав: "Трактування-то у всіх одне, просто можна... вбачати антиукраїнську пропаганду ... у різних речах" :)

Sim$Dim, друже, можеш у офф-топі пояснити логіку зневаги до країни з боку окремої людини, яка в ній мешкає? Якщо зможеш, я можу й переглянути свої погляди, бо тільки дурні їх ніколи не міняють.:)
Як на мене, логіка можлива одна: свідома провокація. Ще варіанти?
 

Life-ua

+ плюс - минус
Вообшче-то все люди разные, вы не найдёте одинаковых людей!
А одинаковыми их делали например фашисты, одевая одежду в полосочку.
Ну вы и паралели сводите . Есть ряд примеров стран где страны были разделены двоязычием , завдяки большим усилиям власти за десятки лет сделали единой страной :)
 
Зверху