Просьба к членам семей мобилизованных резервистов

demyana

Member
Блин, хватит флудить! Это размер этого года, я получаю по по прошлому. и НИКАКИМ образом ЭТОТ ВОПРОС К ТЕМЕ НЕ ОТНОСИТЬСЯ!!!!!!
 

Glucker

Здесь был статус
По ответам - читайте первый пост.
вы в первом сообщении не написали сколько вас там собралось возле военкомата. Если верить тому, что вы написали, вы собрались, результата ноль, конкретной информации тоже. Но зато создали картинку для СМИ.
По истеричности почитайте хотя бы свою любимую википедию. Или проконсультируйтесь у психиатра.
Википедию читал. Не нашел фразу о том что это слово является оскорблением.
Ну вот так и есть. А что не так.
Вы сами выше писали о том что
Остальные около 20 тыс. поделите на два года. Не получиться 810 гр., идите к платному учителю математики!
Вроде как все выходит. Почему человеку нужно идти к платному учителю математики?
 

demyana

Member
Все остальное -флуд. По количеству участников - больше сотни. Подали коллективные обращения. Ждем ответа? Вы какого результата хотите услішать? Что наших мужей отпустят, а вас заберут? Или что вы ожидаете? Я не создаю никаких картин. Я требую выполнения конституционных прав моей семьи. Что не ясно?
 

VIB

vib : bash
Модератор
Я требую выполнения конституционных прав моей семьи. Что не ясно?
Вибачте, а яку статтю конституції, на вашу думку, порушено?
До того ж термін мобілізації у вашого чоловіка закінчується 9 травня, а переполох ви влаштували вже 26 квітня...
 

fesa

Active Member
Это хорошо, когда у матросов нет вопросов.
А у меня лично вопросы есть. Например, кому вообще (из собравшихся здесь) нужна война? И чего это вдруг "нужно брать всех"? Кому конкретно это нужно?
А давайте я вам расскажу историю из жизни,мою историю :).В 1996 призвали в армию,и после КМБ отправили учиться на сержанта в Золучев.Потом получил травму спины,попутно вся часть переболела дизентерией в том числе и я ,и под конец ещё и глаза простудил.Ну да ладно,подлечили выздоровел и отправили в часть служить в Харьков.В части ближе к зиме опять спина прихватила,так как не топилось там почти,спать надо было под шинелью и одеялом.После месяца мучений со спиной и пройдя все круги ада,типа:"косишь? служить не хочешь"почти не ходячий, и уже плюс к проблемам спины добавились опухшие ноги.Наконец отправили в госпиталь на лечение,где оказалось ,что уже нефиг лечить, так как всё, уграли здоровье и комиссовали.Хромой приехал в Сумы,пришёл на комиссию которая мне назначила компенсацию аж 300грн.(на то время 2 зарплаты рабочего )Потом пришёл устраиваться на завод и оказалось,что с моими проблемами по здоровью я нафиг никому не нужен.Так вот дорогие мои слушатели,если вы думаете что всё изменилось с того времени,не тешьте себя надеждами.Всё стало хуже,так как в 1996 я доедал запасы СССР на складе в армии с датой 1960г. донашивал форму афганки тоже СССР.Если не дай бог, ранят кого, можете сразу добить себя ибо за мёртвого ваша семья больше получит компенсацию.
 

VIB

vib : bash
Модератор
, вибачте за офтопік... А як давно ви були в м. Суми?
Ваш раптовий інтерес до нашого міста викликає здивування.
 

Udaff4eg

Well-Known Member
ну вот


Сумські жінки вимагають повернути їхніх чоловіків зі служби вчасно

Дружини і матері мобілізованих чоловіків із Сум звернулись до голови Сумського обласного військкомату, міністра оборони і в.о. президента України з вимогами повернути їхніх мобілізованих чоловіків, батьків і синів у строк, зазначений у повістках.

Таке колективне звернення жінки підписали під час пікету військкомату, куди вони прийшли із запитаннями щодо подальшої долі їх рідних. Обурили жінок різні записи в повістках і військових квитках. Вони кажуть, що віддавали чоловіків на 45 діб навчання, а тепер ніхто не може сказати, коли ті повернуться додому – у військових квитках не зазначені строки служби.

До стурбованих родичів вийшов військовий комісар Сумського об’єднаного міського військкомату Юрій Полоус. Він пояснив жінкам, що повернутись мобілізовані чоловіки зможуть лише після відповідного указу в.о. президента про демобілізацію.

Наступний пікет жінки планують провести 5 травня, якщо до того не вирішиться питання про повернення їх рідних додому.
 

demyana

Member
Вибачте, а яку статтю конституції, на вашу думку, порушено?
До того ж термін мобілізації у вашого чоловіка закінчується 9 травня, а переполох ви влаштували вже 26 квітня...
Право на свободу, як мінімум. А ви вірите у казки? Я вже виросла з цього віку. Якщо військ. комісар пояснює, що демобілізують лише по указу головнокомандуючого, а термін у повістці не має вже для нього ніякого значення? Виходить, кого набрали - ті нехай і служать, поки нам не набридне. Для мене це абсурд, а не захист Батьківщини. Я не проти військових навчань, але перетворювати людей на маріонеток - прерогатива недемократичних країн. Навіщо той же мій чоловік тоді був на сумському майдані? Навіщо загинула сотня? Якщо у будь-який момент за п*ять годин можна змінити життя тисяч сімей на невизначений термін.
 

valery_ua

Well-Known Member
Право на свободу, як мінімум. А ви вірите у казки? Я вже виросла з цього віку. Якщо військ. комісар пояснює, що демобілізують лише по указу головнокомандуючого, а термін у повістці не має вже для нього ніякого значення? Виходить, кого набрали - ті нехай і служать, поки нам не набридне. Для мене це абсурд, а не захист Батьківщини. Я не проти військових навчань, але перетворювати людей на маріонеток - прерогатива недемократичних країн. Навіщо той же мій чоловік тоді був на сумському майдані? Навіщо загинула сотня? Якщо у будь-який момент за п*ять годин можна змінити життя тисяч сімей на невизначений термін.
Я не розумію як військовий комісар може змінити закони України, вашого чоловіка він точно не зможе повернути, поки не буде відповідного Указу головнокомандуючого. Повірте, що ваш чоловік не буде останнім призваним, поки пукінське військо стоїть у наших кордонів і не потрібно впадати в паніку, наче ви одні такі.
 
Зверху