Помощь военным

-=UN=-

Инспектор GUI
От Украины под давлением иностранных военных отделяется кусок территории. Наша "армия" вообще ничего не делает чтобы это предотвратить.
Простий солдат, який зараз стоїть на посту робить те що має робити. Це не його провина що армія щось робить чи не робить. Але він несе свою службу, і, враховуючи незадовільний стан забеспечення армії має певні складності. З їжою він має проблеми чи з водою чи з одежою... Він - ваш співвітчизник, який несе службу на користь країни у якій ви живете, буде радіти будь-якій підтримці... навіть пачці дешевих цигарок без фільтра. Це ж так приємно - відчувати хоч якусь підтримку своєї країни чи громадян. І не його провина у тому що українська армія зараз у неналежному стані. Та й не в армії тут діло а у підтримці свого земляка/співвітчизника який зараз у не дуже приємних м'яко кажучи умовах. Але вам це байдуже. Вас не хвилюють ваші ж співвітчизники яким зараз не солодко. Ось вам наочний приклад - чому в Україні так багато поганого. Багато кому на інших просто начхати, і ви це показали вашим коментарем. І таких як ви в Україні багато, на жаль...

Но мы будем ею гордиться!
Якийсь вираз совковий, на кшталт "Слава народу". Армія не для того щоб нею пишатись, вона для того щоб захищати. Так, вона зараз в неналежному стані, ну то пред'являйте свої претензії тим хто нею командує - "типу президент" і тим хто її фінансує - "типу керівництво держави".
 

-=UN=-

Инспектор GUI
Не приписывайте мне своих качеств - черствость, тупость, циничность и жлобство

Страна не попала в ситуацию! Её туда завели майдауны под прямым руководством "западных спецслужб"!
Авжеж... І дорогі автівки купували і маєтки у Межигір'ї для Ялинковича будували - все майданівці... "Правий сектор" мабуть...
 

-=UN=-

Инспектор GUI
а в голову не приходила мысль, что это солдаты из других областей?
Для ного це виявилось абсолютною несподіванкою, що війскові частини виявляється можуть міняти своє місцезнаходження.

чем потом у тебя заберет или уничтожит все оккупант.
Ну навіщо ж ви так. Може для декого окупант - зовсім навпаки - друг, товарищ и брат...
 

Andy

Well-Known Member
а в голову не приходила мысль, что это солдаты из других областей?
Они всегда были из других областей. Что вы хотели этим сказать?

сколько нужно, лучше сейчас поделиться тем, чем можешь помочь, чем потом у тебя заберет или уничтожит все оккупант
А говорят - живём плохо. Обратились к олигархам за деньгами для армии, те послали всех подальше, хотя кто бы сомневался. Так давайте ограбим нищих жителей села, пусть они армию кормят последним что у них есть. Нормальная такая новая власть. Себе значит автопарк Януквича по 20 тысяч гривен за машину выкупила, а солдат вы кормите...

В царской России 10 часть дохода отдавали на помощь нуждающимся.
В царской россии была другая система. Действительно, из-за низкой товарности ("производительности") что-бы прокормить одного солдата нужно было работать 10-ти семьям. Избытков вырабатываемых 10-ю семьями продуктов с/х хватало на 1-го солдата. Отсюда и пошли дворяне. Это были солдаты которых кормили "крепостные" (закрепленные за ними крестьяне). А дворяне воевали с детства и до глубокой старости. "Крепостные" переходили к другим "дворянам" если старого дворянина убивали. И было всё нормально до Петра третьего, который отменил обязательную воинскую службу для дворян. Тогда и началась анархия, со временем плавно вылившаяся в события 1917-го года...
 

Stein

Well-Known Member
Простий солдат, який зараз стоїть на посту робить те що має робити. Це не його провина що армія щось робить чи не робить. Але він несе свою службу, і, враховуючи незадовільний стан забеспечення армії має певні складності. З їжою він має проблеми чи з водою чи з одежою... Він - ваш співвітчизник, який несе службу на користь країни у якій ви живете, буде радіти будь-якій підтримці... навіть пачці дешевих цигарок без фільтра. Це ж так приємно - відчувати хоч якусь підтримку своєї країни чи громадян. І не його провина у тому що українська армія зараз у неналежному стані. Та й не в армії тут діло а у підтримці свого земляка/співвітчизника який зараз у не дуже приємних м'яко кажучи умовах. Але вам це байдуже. Вас не хвилюють ваші ж співвітчизники яким зараз не солодко. Ось вам наочний приклад - чому в Україні так багато поганого. Багато кому на інших просто начхати, і ви це показали вашим коментарем. І таких як ви в Україні багато, на жаль...
Скинутись на пальне? Навіщо? У них же так чудово виходить ходити піснею на автомати! Це ж такий предмет гордості для всього народу! Нащо їм пальне?
Навіщо підтримувати армію, яка нічого не робить?

І таких як ви в Україні багато, на жаль...
Дивлячись на те, як Україна поводить себе в ситуації що склалась - жаль у мене викликає лише українське громадянство в моєму паспорті. Мені соромно, що я живу в такій нікчемній країні...

Якийсь вираз совковий, на кшталт "Слава народу". Армія не для того щоб нею пишатись, вона для того щоб захищати. Так, вона зараз в неналежному стані, ну то пред'являйте свої претензії тим хто нею командує - "типу президент" і тим хто її фінансує - "типу керівництво держави".
В якому вона стані? Автоматів немає? Набоїв? Є. То чому вона тоді не захищає? Чому вона мовчки терпить приниження?
 
Stein - нова влада боїться дати цивільним зброю, бо вона може пальнути в них, краще віддати Крим...злити його "дипломатично"...
Мені цікаво коли почнуть штурмувати заблоковані частини що зробить влада окрім: "ми висловлюємо своє занепокоєння та стурбованість"? в Охтирці найбільший в північно східному регіоні склад, кажуть 2-3 лимона стволів, міномети набої і т.і. навіть не перевозять в глиб...якщо і почнеться то дістанеться ворогу...
 

lordъ

jerk it out
Stein - нова влада боїться дати цивільним зброю, бо вона може пальнути в них, краще віддати Крим...злити його "дипломатично"...
Мені цікаво коли почнуть штурмувати заблоковані частини що зробить влада окрім: "ми висловлюємо своє занепокоєння та стурбованість"? в Охтирці найбільший в північно східному регіоні склад, кажуть 2-3 лимона стволів, міномети набої і т.і. навіть не перевозять в глиб...якщо і почнеться то дістанеться ворогу...
кажуть в 90ые-00ые Украина вооружила пол-Африки.
 
Коста, я таки був правий, Рінатушка наказв що всіх кого мобілізують через 21 день звільнять з роботи...тобто місце за людьми не зберігатимуть....
І взагалі таке враження що він з Пукіним домовився щоб його бізнес не чипали...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Коста, я таки був правий, Рінатушка наказв що всіх кого мобілізують через 21 день звільнять з роботи...тобто місце за людьми не зберігатимуть....
І взагалі таке враження що він з Пукіним домовився щоб його бізнес не чипали...
Не збираюсь захищати Ахметова, але дай лінк на його слова, де і коли він це сказав.
 

Andy

Well-Known Member
Сегодня на работе видел телепередачу про резервную службу украины. Хлопцы с нашивками "резерв" и шевронами "РЗ" бегали, ползали, стреляли с автоматов и ездили на БТР-е. Потом их повезли в стриптиз бар и голые тетки трясли перед ними сиськами. И это ДНЁМ по телевизору! Вот куда идут деньги, которые вы жертвуете "на армию". На них снимается шоу!

Я с 1998 года на резервной службе, она тогда ещё по другому называлась, и ни разу я не то что не стрелял из автомата, я его даже не держал в руках! Вызвали раз в год, отметили что пришел, прочитали лекцию и распустили по домам. За повесткой что не прогулял ещё в очереди простой :-( Последние годы вызывали раз в два года.
 
Зверху