У відповідь на дії рф українці закликають не купувати російські товари

sokoloff

...Честь и Совесть...
3) патріотичні на форумі покупці, які вважають усіх інших лохами, купують російські товари, але винними у тому що вони їх купують вважають кого завгодно, тільки не себе, їх мабуть примушують це купувати.
Президент Украины орет на весь мир что Россия - страна агрессор.
Так?Думаю Вы согласитесь.
Я с уважением отношусь к его мнению,по скольку согласен,что "путинх%йло".....
Теперь вопрос для Вас лично - от куда у нас в Украинской розничной продаже товары Российского поизводства???
Тут два варианта.
Либо Президент "Не в куГсе дела" либо президент " в куГсе дела".
Ваш вариант ответа???
 

rfvgy

Ukrainian
Скоріше не Ефремову, а копрочленцям з Горлівки на водку твої копійки пішли.
АТ ВО «КОНТІ»
Україна, Київ
Власником Київ-Конті є народний депутат Борис Колесников.
...було внесено заставу, за словами самого Єфремова, його соратником, екс-нардепом фракції Партії регіонів Борисом Колесніковим, і підозрюваного відпустили з-під варти.
 

sokoloff

...Честь и Совесть...
В чомусь sokoloff правий , вірніше я б сказав : Що торгувати краще ніж воювати ... Але на жаль фюреру х.йлу це не доходить ...
Що до покупок . Мабуть пару копійок на звільнення під заставу Єфрємава , пішли й від мене :

You must be registered for see images

You must be registered for see images

You must be registered for see images
Боюсь что не только Ваш контик пошел на "благое" дело.
Рошены-макароны-сахар-соль-газ-бензин-соляра - не понятно кому в конечном счете принадлежат.
Счета конечного "владельца" определить не в наших возможностях.
 

rfvgy

Ukrainian
Боюсь что не только Ваш контик пошел на "благое" дело.
Рошены-макароны-сахар-соль-газ-бензин-соляра - не понятно кому в конечном счете принадлежат.
Счета конечного "владельца" определить не в наших возможностях.
Повертаючись до теми - Війна ... Маємо одного ..бнутого фюрера з сусідньої країни , який псує бізнес пів континенту....
Мені якось пофігу кому воно все належить... аби бізнес був цивілізованим , та гроші з прибутків вкладались в економіку України .
 

sokoloff

...Честь и Совесть...
Повертаючись до теми - Війна ... Маємо одного ..бнутого фюрера з сусідньої країни , який псує бізнес пів континенту....
Мені якось пофігу кому воно все належить... аби бізнес був цивілізованим , та гроші з прибутків вкладались в економіку України .
...но в конечном итоге вы все же не знаете куда поступают деньги после вашей транзакции.
Можно лишь жить мыслью ,что "бабло упало мне на счет".И ждать утра,дабы проверить "клиент 24" ,по поводу поступлений.
 

rfvgy

Ukrainian
...но в конечном итоге вы все же не знаете куда поступают деньги после вашей транзакции.
Можно лишь жить мыслью ,что "бабло упало мне на счет".И ждать утра,дабы проверить "клиент 24" ,по поводу поступлений.
За куплені ,,печеньки ,, вироблені ,,сепарами,, я розплатився в Сумах , оподаткування йде в Україні бо фірма зареєстрована в Києві ...
 

sokoloff

...Честь и Совесть...
За куплені ,,печеньки ,, вироблені ,,сепарами,, я розплатився в Сумах , оподаткування йде в Україні бо фірма зареєстрована в Києві ...
Ну своего туалетного "кацапа" я тоже в укр магазе купил.Но меня терзают глубокие сомнения,по поводу дальнейшей судьбы моих "капиталовложений"))))
Если честно - я даже не читал в магазине что там написано)))Запах понравился)))
А за "сепарские" печеньки "за вас" уже давно расчитались на перед.....предоплата...все же....
а оте крохи в виде налогов...и то не известно куда ушли...так шо жуйте спокойно)))а я буду "пшикать" спокойно))
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
За куплені ,,печеньки ,, вироблені ,,сепарами,, я розплатився в Сумах , оподаткування йде в Україні бо фірма зареєстрована в Києві ...
За правилами, в сенсі, як це повинно бути, в Україну в данному випадку пішла частина ПДВ. Магазин заплатив постачальнику, постачальник - виробнику, виробник - постачальникам сировини, робітникам і податки. От останні 2 пункти ( робітники і податки ) пішли у дирку ( місцевим рабовласникам ).
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Ну своего туалетного "кацапа" я тоже в укр магазе купил.Но меня терзают глубокие сомнения,по поводу дальнейшей судьбы моих "капиталовложений"))))
Если честно - я даже не читал в магазине что там написано)))Запах понравился)))
А за "сепарские" печеньки "за вас" уже давно расчитались на перед.....предоплата...все же....
а оте крохи в виде налогов...и то не известно куда ушли...так шо жуйте спокойно)))а я буду "пшикать" спокойно))
Передплата, то так. Але, якщо не купувати те, що ті магазини вже набрали, то нове вони не будуть купувати. А так ланцюжок: ви купили, за ці гроші магазини знову купили такий самий товар і поклали його на полички, щоб ви купили наступного разу.
 
Зверху