Сепаратизм/Держзрада

femidass

Well-Known Member
Цитата:

Русские боевики сбили под Донецком баллистическую ракету "фашистов",
для уничтожения мирных жителей!



Запущена прям от сюда
You must be registered for see images


Наверна с ядерной боеголовкой + фосфорные заряды
You must be registered for see images

Бедныя бедныя мирныжители, особенно те кто в это искренне верит. Ибо это уже диагноз.
Так я и постил эти фосфорные боеголовки
 

Loner

Well-Known Member
У Донецьку терористи обчистили два склади «Делівері» на 10 мільйонів гривень

В суботу, 2 серпня, приблизно в 16-00 на два головних складу логістичної компанії "Делівері" в
Донецьку прийшли озброєні бойовики батальйону "Схід" і заволоділи великою кількістю майна. Про це
повідомили співробітники компанії.
Незважаючи на звернення до органів самопроголошеної республіки "ДНР" ніякого перешкоджання у
скоєнні злочину надано не було - запропонували зареєструвати заяву і відправити його на розгляд
особисто Стрєлкову.
В результаті розбійного нападу було викрадено майно самої компанії і вантажі, що знаходилися на
складах. Викрадене вивозилося зі складів на декількох фурах - 20 і 10 тонних машинах. Завдані збитки
оцінюються в 10 мільйонів гривень.
ТОВ "Делівері" залишалося єдиною логістичною компанією, яка здійснювала доставку вантажів в
Донецьк та інші міста контрольовані самопроголошеними республіками.

У зв'язку з пограбуванням, "Делівері" тимчасово припиняє доставку вантажів в міста, що
знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції, - повідомили в компанії.
 

x3mal

In Trance
Ждешь когда наконец в Суммах начнется тоже что и в Донецке ??
"В Суммах"? Ты что не местный?
Естественно не жду. Уж лучше тотальная украинизация, нежели геноцид. Любой бред лучше, чем если Порошенко натравит армию на Сумы.
 

rfvgy

Ukrainian
Я уже много лет не употребляю алкоголь и никогда в жизни больше этот яд не буду пить.
То что было в январе - уже давно позади. Тогда вся Украина горела бандеровским пламенем. Сейчас к счастью пламя частично потухло, по крайней мере в Сумах.
Не знаю що там у вас в январє було . А у нас уже не в перший раз , кожного року 1 січня проходить хода вулицями Сум з нагоди дня народження Степана Бандери .
Можете в цьому пересвідчитись через 5-ть місяців .
 

Skel

42
"В Суммах"? Ты что не местный?
Естественно не жду. Уж лучше тотальная украинизация, нежели геноцид. Любой бред лучше, чем если Порошенко натравит армию на Сумы.
На мирных ополченцев донецка направили жидобендеровскую воинизированную хунту
 

Taller

Active Member
Пока людям пофиг на националистические идеи и их волнуют только собственные дела - в городе будет мир. Дай бог чтобы так было всегда.
жизнь показала, что в регионах, где преобладают патриотизм и здоровый национализм - мир и спокойствие, а там где людей волнуют, только собственные дела - война и разруха.
 
Зверху