Сепаратизм/Держзрада

Loner

Well-Known Member


23.07.2014
Один из лидеров сепаратистов Харькова Константин Долгов не нашел счастья в российской
столице, куда отправился после того как был выкуплен Олегом Царевым из харьковского СИЗО.
Об этом он написал на своей странице в Facebook.
«Хотите откровенности? Извольте. На вопрос «как дела» теперь отвечаю так: «Лучше бы я остал
ся гнить в тюрьме». Вдогонку к предыдущему посту. На вопрос «ну как Москва, как устроился,
как там вообще?» отвечаю так: «В тюрьме было лучше». Почему? Потому!», признался он.
Ранее жаловался на свое положение в Москве скандальный журналист Александр Чаленко, кото
рый был вынужден просить милостыню на телевидении.
"Хвиля"
You must be registered for see images

You must be registered for see images

You must be registered for see images
 

Loner

Well-Known Member
ОСТАННІ НОВИНИ ЩОДО САНКЦІЙ ЄС!!!

маємо інформацію від групи послів ЄС, яким доручено узгодити рівень санкцій, так ось вони
заявили сьогодні ввечері, що запропоновані Радою міністрів ЄС санкції перевищують санкції,
які запровадили США. Вже узгоджено, що санкції торкнуться не лише двох банків Газпромбанк
і ВЕБ, але всіх банків Росії і всім тим, хто мав позичку з долею держави 50% і вище. Це значить,
що майже всі активи Росії буде заморожено. і не лише державні. Це якщо не крах для фінансово
го сектора, то параліч. Нові акції на біржах ЄС не зможе продавати взагалі жоден з російських ба
нків. Це узгоджено, доповіли посли, але залишилися інші питання, які вони обіцяли закінчити
на початку наступного тижня. Ось такі новини по санкціям ЄС. (с) В.Чернишук
-------------------------------

Поживем - увидим. Среди ЕС нет единства и в последний момент всегда кто то может переиграть
(особенно после нажима россии - газ, больная тема Европы)
 

abyrvalg

Well-Known Member
Диагноз - "лечению не поддается". Они там все такие альтернативно одаренные?
ТП хвастается раздерибанеными вещами с Боинга
You must be registered for see images

You must be registered for see images
 

x3mal

In Trance
Один из лидеров сепаратистов Харькова Константин Долгов не нашел счастья в российской
столице, куда отправился после того как был выкуплен Олегом Царевым из харьковского СИЗО.
Об этом он написал на своей странице в Facebook.
«Хотите откровенности? Извольте. На вопрос «как дела» теперь отвечаю так: «Лучше бы я остал
ся гнить в тюрьме». Вдогонку к предыдущему посту. На вопрос «ну как Москва, как устроился,
как там вообще?» отвечаю так: «В тюрьме было лучше». Почему? Потому!», признался он.
Ранее жаловался на свое положение в Москве скандальный журналист Александр Чаленко, кото
рый был вынужден просить милостыню на телевидении.
Посмотрел его сообщения на фейсбуке за последние 5 дней - ничего подобного там и близко нету.

Варианта два - либо он удалил сообщения, либо это очередная фантазия СМИ.
Учитывая однородность его постов, второй вариант наиболее вероятен.
 

Loner

Well-Known Member
Другой вариант карты боевых действий - более информативный. Стратеги - аууу...


You must be registered for see images
 

Loner

Well-Known Member
Терористи з боку Росії з гранатометів обстріляли штаб десантників на Донеччині.

Близько 21.30 у зоні АТО між н.п. Зеленопілля та п.п. Маринівка Донецької області зі сторони
Росії обстріляли штаб АТО. Про це ІА ZIK повідомив один з військових п. Роман, який перебуває
у зоні АТО. За його словами, зараз військовики гасять пожежу. Чоловік додав, що бойовики влу
чили у штаб десантників. Вбитих і поранених немає. «На даний момент гасимо пожежу. Букваль
но 15 хв тому зі сторони Росії були постріли з гранатометів. Попали у штаб десантників і боєком
плект. Вбитих і поранених немає», – зазначив пан Роман.

Слава спонсорам! Меценатам слава!

Вже третій місяць основним джерелом їжі, обмундирування, товарів побуту є приватні спонсори.
Вже третій місяць держава є посміховиськом, бо нездатна ні нагодувати солдат, ні одягнути.
Народне фінансування набагато перевищує армійське забезпечення. Якби не співвітчизники, укра
їнські солдати вже тричі померли би з голоду. Півтора мільярда гривень щомісяця все так же звич
но розкрадаються товстопузими генералами і безсовісними урядовцями. Єдина користь від держа
ви – це зброя. Але важке озброєння – також нерідко дефіцит для нових частин. Добровольчі баталь
йони МВС не забезпечені бронетехнікою.
Рівень грошового забезпечення учасників АТО зараз вкрай низький. Поки що українське громадян
ське суспільство (поки що) програє двобій міністерству оборони – чиновники не надто слухаються
активістів, бо далекі від них. Мільярди, зібрані в народі по копійках для українських вояків, зараз
зависли невідомо де (скоріш крутяться в тіньових оборудках).
А от місцева влада, і, зокрема, у Києві, готова виділяти кошти і на солдатів безпосередньо, і на облад
нання. Але тут вже їм заважає національне законодавство – доплачувати до зарплати необхідні суми
місцеві бюджети не можуть. Час ці обмеження зняти.

АТО треба починати з Києва – перемога може бути створена лише тут.
 

Loner

Well-Known Member
Юля Смірнова
23 липня о 22:58 · Kyiv · Відредаговане ·
Ось, що мені прийшло в приват від росіянки.

"Юля, здравствуйте. Во-первых, хочу вас поблагодарить за то, что вы украинцы, делаете.
Вы просто не понимаете какой бесценный у вашей нации дар - быть НАЦИЕЙ. Не быть быд
лом, не быть скатом. Вы нация с большой буквы. Я, не от имени всех россиян, очень вами гор
жусь. Да, нам здесь страшно. Мы не говорим об Украине, а если кто-то и говорит, то молча.
Так только и слышно, хахлы, хахлятина, мы их победим, они будут стоять на коленях.
Скажу честно, мне так стыдно за россиян. Я думала всегда, что мы большая и могучая нация.
Я гордилась тем, что русская. Теперь мне очень стыдно. Я боюсь смотреть своему ребенку в гла
за, который еще не понимает почему украинцев так не любят россияне. Я просто читаю ваши
СМИ и смотрю видео в ютубе. Я хочу знать больше, но у нас блокируют все ссылки. Мне так
больно за ваших мальчиком. Господи, какие они молодые и все такие светлые. Пускай там, на
Небесах, в доме Господа, они найдут покой и мир. Простите, что отнимаю ваше время. Ну мне
так хотелось хоть как-то поддержать вас, украинцев и пожелать вам ПОБЕДЫ любой ценой. Не
сдавайтесь, идите вперед. Вам будет трудно и тяжело. Вы только не сдавайтесь. От вас зависит
какой нацией будут россияне. Зомбированные и тупые люди, или все-таки мы будем достойной
нацией, как и другие народы.

ПРОСТИТЕ нас, украинцы! Простите за эту войну! Простите за то, что убили ваших
ребят. Простите за то, что не умеем быть человечными к людям. Простите нас, мамы,
жены, дети, что убили ваших мужей, сыновей, отцов. Этот грех мы будем долго иску
пать. Жизни на это не хватит. Нас очень мало адекватных россиян, которые болеют
за Украину. Мы хотим вашей ПОБЕДЫ!"
 

Loner

Well-Known Member
Дмитро Ярош

Ніч в Донецьку пройшла спокійно. Хоча вчорашній день був доволі насичений. 16 годин
вели бої. Зачищали передмістя, облаштовували опорні пункти, години три знаходилися
під плотним мінометним вогнем російських терористів, який був подавлений нашою арти
лерією. Також вчора, перший раз в бій вступив добровольчий батальйон "Шахтарськ". В
ньому теж декілька десятків бійців з "Правого сектора". На жаль батальйон поніс втрати
- має декілька легкопоранених. У 5-ому ж Окремому батальйоні Добровольчого українсь
кого корпусу, слава Богу, втрат немає. Єдине неприємне - під мінометним обстрілом заги
нув мій пікап л200. Добрий був автомобіль. Пережив багато боїв...
Так що чекаємо наказу на продовження наступу. Бойовий дух бійців на високому рівні.
От тільки перелякана влада так і боїться давати нам зброю. Воюємо тим, що Бог послав...
При цьому впевнені, що Перемога буде за нами!

Слава Україні!
 
Зверху